خاموشی روز سه شنبه سیل از مربع های سیاه و سفید ممکن است خاموش #BlackLivesMatter برچسب و معترضان – CNET


screen-shot-2020-06-02-at-11-12-10-am.png

پست ها در Instagram با استفاده از هشتگ #BlackLivesMatter.

تصویر توسط CNET

سایت های رسانه های اجتماعی به خصوص Instagram شده آب گرفتگی با تصاویر سیاه و سفید مربع امروز به عنوان بخشی از خاموشی سهشنبهبه مردم هدف نشان دادن همبستگی با جامعه سیاه پوستان و درگیری نژادی و بی عدالتی است. فعالان و سازمان دهندگان حال ترغیب مردم به استفاده از #BlackLivesMatter و #پل هشتگهای با این پست به طوری که اطلاعات حیاتی نیست غرق.

“یادآوری: اگر شما در حال رفتن به ارسال یک عکس برای #BlackOutTuesday استفاده از برچسب ‘Black Lives Matter’. اطلاعات به طور مداوم در حال گسترش از طریق این هشتگ! ترویج آنها را به طور جداگانه” حرفهایها رنگ یک گروه با تمرکز بر مسائل مربوط به تنوع و شمول توییتی شنبه.

دیگران نیز تشویق مردم برای نشان دادن حمایت خود را بدون غرق کردن پست ها با استفاده از #BlackLivesMatter و #پل برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تظاهرات.

در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس و تظاهرات متعاقب آن در سراسر جهان به صنعت موسیقی به نام ماه ژوئن 2 به توان تبدیل به “خاموشی شنبه” یک روز به مکث را فشار دهید در کسب و کار به عنوان معمول و به نوبه خود نسبت به مبارزه نژادی و بی عدالتی است. بسیاری از مردم دیگر پیوست تماس برای بعد از عمل با ارسال تصاویر از مربع های سیاه و سفید به رسانه های اجتماعی. همانطور که از 9:30 a. m. PT در روز سه شنبه وجود دارد بیش از 17 میلیون پست در Instagram با استفاده از هشتگ #BlackoutTuesday.

فلوید, آفریقایی, آمریکا, درگذشت, on May 25, پس از, پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد در فیلم فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه به عنوان فلوید بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” تظاهرات پس از آن هم تدارک دیده شده در سراسر جهان بسیاری از صلح آمیز است اما با برخی از فوران خشونت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>