خاموشی پنج شنبه: اعتراض به جورج فلوید مرگ صنعت موسیقی را مکث – CNET


protester

در ژوئن 1, یک قاره در فیلادلفیا پیاده روی با پوشیدن یک ماسک خواندن “من نمی توانم نفس بکشم.”

علامت Makela/گتی ایماژ

در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس و تظاهرات متعاقب آن در سراسر جهان به صنعت موسیقی در حال برنامه ریزی برای تبدیل ژوئن 2 به “خاموشی شنبه” یک روز به مکث را فشار دهید در حد معمول کسب و کار و به نوبه خود نسبت به مبارزه نژادی و بی عدالتی است. بزرگ متعدد برچسب موسیقی و همچنین یاد نوازندگان مانند پیتر گابریل و میک Jagger, پیوست, جنبش که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی با هشتگ #TheShowMustBePaused.

“دلخراش است برای دیدن امریکا پاره خود را دوباره از هم جدا بیش از مسائل مربوط به نژاد و” رولینگ استونز خواننده گروه توییتی دوشنبه. “فردا من ایستاده با هنرمندان همکار و رعایت خاموشی شنبه برای مبارزه با تبعیض نژادی و بی عدالتی اجتماعی.”

The Rolling Stones’ رسمی گروه حساب توییتر نیز توییتی در مورد این رویداد. “میک, کیت, چارلی و رونی ایستاده با همه کسانی که در اعتراض به نژادپرستی و خشونت و یا تعصب” یک صدای جیر جیر ارسال جمعه بخوانید.

بسیاری از هنرمندان و برچسب استفاده شده #TheShowMustBePaused برچسب عنوان آنها ابراز قصد دارد برای شرکت در خاموشی شنبه که موسیقی مدیران Jamila Thomas and Brianna Agyemang رهبری به عنوان “یک روز از کار قطع و مجدد با جامعه ما است.”

“این چیزی است که همبستگی به نظر می رسد مانند” نوشت نوازنده بیلی برگ. “یک روز را به تأمل در آنچه اقدامات ما نیاز به جمعی را برای حمایت از جامعه سیاه و سفید.”

کمپانی کلمبیا اشاره کرد در یک صدای جیر جیر که “این یک روز خاموش” و اضافه کرد که “به جای این که یک روز به منعکس کننده و کشف کردن راه برای حرکت رو به جلو در همبستگی.”

یک صدای جیر جیر از interscope Records اشاره کرد که این برچسب را ندارد و انتشار موسیقی های جدید در روز سه شنبه و به جای کمک به “سازمان هایی که کمک به قید وثیقه از معترضان اعمال حق خود را به صلح و دوستی جمع آوری کمک های وکلا برای سیستماتیک تغییر و ارائه کمک به سازمان های خیریه متمرکز بر ایجاد توانمندسازی اقتصادی در جامعه است.”

برخی از هنرمندان گفت: آنها لغو خواهد رادیویی حضور و مصاحبه های رسانه ای و خودداری از نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی برای بعد.

“آن را سخت بدانید که چه می گویند که من در برخورد با نژادپرستی تمام عمر من” مشهور تولید کننده کوئینسی جونز توییتی. “که گفت: آن را پرورش آن سر زشت در حال حاضر و خدا از آن زمان به مقابله با آن را یک بار و برای همه است. تیم من و من ایستاده برای عدالت است. Convos خواهد بود و عمل خواهد شد.”

جورج فلوید است که آفریقایی آمریکایی درگذشت, on May 25, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین دستگیر شد در فیلم فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه به عنوان فلوید بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” تظاهرات پس از آن هم تدارک دیده شده در سراسر جهان با برخی از فوران خشونت.

روز دوشنبه تعدادی از ViacomCBS شبکه های, از جمله شرط, CBS Sports, شبکه Nickelodeon رفت تیره در سراسر سیستم عامل خود را به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه طول زمان چوین دوخته فلوید با زانو خود را. (افشای: ViacomCBS است CNET شرکت مادر.)

Spotify در ضمن اضافه خواهد شد سکوت آهنگ به برخی از لیست های پخش و پادکست ها در خاموشی روز سه شنبه. “انتخاب شرکت پخش و پادکست ها شامل 8 دقیقه 46-مسیر دوم از سکوت به عنوان جدی اذعان طول مدت زمانی که جورج فلوید بود خفه” این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>