B. C. گزارش 35 درصد از دانش آموزان بین مهد کودک و کلاس 5 بازگشت به مدارس

بریتیش کلمبیا از سر گرفته اختیاری بخشی از زمان آموزش در روز دوشنبه با کلاس تقسیم برای اطمینان اجتماعی فاصله در کلاس درس و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بازگشت متفاوت بوده و از منطقه به منطقه با برخی از مناطق به عنوان کم به عنوان 20 درصد و دیگر مناطق شاهد بازده بیشتر از 60 درصد است. به طور متوسط در این استان می گوید: 35 درصد از دانش آموزان بین مهد کودک و کلاس 5 نشان داده اند آنها خواهد بود بازگشت.

“است که بر اساس آنچه که ما برآورد مبهوت برنامه” وزیر آموزش و پرورش راب فلمینگ گفت.

“برخی از پدر و مادر با بچه های خود را که نشان داد که آنها نمی خواهد بازگشت. بسیار کنجکاو است. ما نگه داشتن چشم ما بر این است.”

B. C. برتر اطمینان پدر و مادر در مورد بازگشت به مدرسه

B. C. برتر اطمینان پدر و مادر در مورد بازگشت به مدرسه

استان ندارد تعداد دقیق برای بازگشت دانش آموزان در کلاس های 6 تا 12 اما می گوید آن است که کمتر از 35 درصد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مدارس شامل به عنوان بخشی از فاز 2 استان را بازگشایی طرح است. انتظار این است که بیشتر کودکان و نوجوانان می تواند دوباره به سیستم قبل از پایان سال تحصیلی.

دانش آموزان مدرسه ابتدایی در حال برنامه ریزی برای در کلاس دو روز در هفته با دانش آموزان متوسط و بالا در کلاس فقط یک روز در هفته است.

ادامه مطلب: در اینجا چگونه B. C. برنامه ای برای بازگشایی مدارس در میان COVID-19 همه گیر

این استان گفته است که پدر و مادر آنها می توانند فرزندان خود را به مدرسه در هر زمان قبل از پایان سال تحصیلی پس از یک مکالمه در اطراف با ظرفیت مدرسه. والدین همچنین می توانید تصمیم به حذف یک کودک از در کلاس یادگیری.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“پدر و مادر صحبت کردن با پدر و مادر دیگر بنابراین کسانی که ممکن است به عقب در یک روز ممکن است ذهن خود را تغییر دهید و این خوب است. آنها فقط باید به کار بر روی آن است و با مدیر مدرسه و با معلم او تماس بگیرید,” فلمینگ گفت.

“من شگفت زده نمی شود که دقیقا آنچه که ما در نیوزلند و دانمارک است.”

B. C. معلمان فدراسیون می گوید که آنها شنیده ام و نه هر گونه نگرانی های عمده ای از معلمان پس از اولین روز مدرسه. اما این اتحادیه هنوز هم نگران حجم کار برای معلمان است.

BCTF در این طرح به بازگشایی B. C. مدارس

BCTF در این طرح به بازگشایی B. C. مدارس

“در بسیاری از مناطق وجود دارد کمتر از حد انتظار دانش آموزان که وارد مدرسه است که انتظار می رود در یک روز. و می تواند به این معنی است که بیشتر دانش آموزان بعد از آن در هفته” BCTF جمهور Teri پهلوگیری گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این واقعا مهم است که معلمان را در کار اضافی که بدان معنی است که برخی از دانش آموزان که در ادامه برای یادگیری از راه دور ممکن است وقت خود را با معلمان کاهش می یابد.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>