4 افسر پلیس به ضرب گلوله در طول جورج فلوید اعتراضات در سنت لوئیس

پلیس می گویند چهار افسران اصابت گلوله پس از تظاهرات در سنت لوئیس که در آغاز مسالمت آمیز جمعه شد خشونت آمیز یک شبه با تظاهرکنندگان فوق العاده ویندوز و سرقت اقلام از کسب و کار و سوزش آتش سوزی در منطقه مرکز شهر.

اداره پلیس توییتی اوایل روز شنبه که ماموران گرفته شد به یک بیمارستان با آسیب شد که اعتقاد به تهدید کننده زندگی. معلوم بود که از کار اخراج شده بود عکس.

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را استقرار نظامی اگر متحده نمی بسیج گارد ملی

هرج و مرج در سنت لوئیس به دنبال ادامه تظاهرات دوشنبه در میسوری بیش از مرگ جورج فلوید و رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار با تجمعات نیز در کانزاس سیتی برگزار شد و شهرستان Jefferson.

در بعد از ظهر دوشنبه چند صد نفر بسیج مسالمت آمیز در خارج از دادگستری مرکز در مرکز شهر سنت لوئیس از جمله شهردار Lyda Krewson و سنت لوئیس امنیت عمومی مدیر Jimmie ادواردز. معترضین بعد راه می رفت و به طاق دروازه پارک ملی و سپس بر روی در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 64.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ‘This ain’t راه’: تجمع اعتراضی پنجه نرم می کند برای خشونت برای متوقف کردن در تصویری قدرتمند

اما بعد از روز شنبه معترضان با تجمع در مقابل مقر پلیس که در آن ماموران با شلیک گاز اشک آور. برخی از معترضان شکست ویندوز در مرکز شهر 7-11 فروشگاه به سرقت برده و موارد از قبل از داخل ساختمان به آتش کشیده شد.

تظاهرات ده ها تن در سراسر ایالات متحده است که تشدید شده پس از مارس 25 مرگ در مینیاپولیس فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او.

در حال حاضر افسر سابق دیده می شود در فیلم با زانو خود را در Floyd گردن, Derek چوین با اتهام قتل شبه عمد و سوم-قتل درجه. سه نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd بازداشت شده اند از کار اخراج شدند اما فعالان خواستار آنها را به اتهام به عنوان به خوبی.

—با فایل های از شان Boynton, اخبار جهان

ناآرامی شدت به جزئیات بیشتر در جورج Floyd را از مرگ نشان داد

ناآرامی شدت به جزئیات بیشتر در جورج Floyd را از مرگ نشان داد

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>