هزاران نفر در صف برای IKEA به عنوان homeware فروشگاه باز می شود برای اولین بار پس از مستند

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

طولانی بافی صف مشتریان شکل گرفته در خارج, homeware, غول, IKEA به عنوان آن را بازگشایی 19 از فروشگاه های خود را در روز دوشنبه پس از هفته تحت مستند.

هزاران نفر به صف در اجتماعی-حقوقی صف در پارک خودرو در شاخه در انگلستان و ایرلند شمالی با برخی از مشتریان پس از رسیدن 5.30 بعد از ظهر به میان اول را وارد کنید.

IKEA بازگشایی با اقدامات ایمنی در محل و محدودیت در تعداد مشتریان مجاز در داخل در هر زمان. اجتماعی فاصله “نگهبانان” گشت فروشگاه ها و مناطق اطراف آن برای هدایت مردم در اطراف یک طرفه سیستم و اطمینان از آنها نگه داشتن دو متر از هم جدا.

19 بازگشایی فروشگاه در Croydon, گرینویچ, Lakeside, Wembley, تاتنهام, نوریچ, مجموعه, نقطه, Birmingham, ناتینگهام, Belfast, منچستر, Warrignton, Gatehead, لیدز, Sheffield, Milton Keynes, مطالعه, ساوتهمپتون, بریستول و اکستر.

تصاویری از عظیم صف شد آنلاین پست با بسیاری از گفته آنها بعد از چند ساعت از صف.

امی از لیدز در توئیتر خود نوشت: “اگر شما با توجه به رفتن برای IKEA در Birstall امروز – آیا زحمت نیست مگر اینکه شما می خواهید به صف 6+ ساعت.”

او ارسال شده ویدئوها از صف قبل از به tweeting دوباره: “هر کس پس از آن به اطلاع آنها می شده است در اشتباه صف’ نقل مکان کرد و به سطح بالا برای پیوستن به. زمانی که ما به سمت چپ صف شد از درب به گذشته ورودی پارک خودرو. Ikea در لیدز را ناراحت نمی کند.”

فرد دیگری گفت: “مردمی. Ok من می دانم که Ikea را بازگشایی شد اما آن را یک ایده خوب برای رفتن امروز یا این هفته که برای ماده. به علاوه کافه تریا به نظر می رسد بسته به طوری که هیچ شامی کباب سوئدی پس از آن مانند چرا شما واقعا؟”

مناطق بازی و رستوران ها در فروشگاه ها بسته خواهد ماند اما مشتریان می توانند خرید Ikea محبوب کوفته در دادگاه های مواد غذایی به طبخ در خانه.

مردم صف در Ikea در Gateshead به عنوان آن را بازسازی و بازگشایی شد (مهر)

مردم صف در Ikea در تاتنهام (ایسنا)

مردم صف در Ikea در ومبلی (ایسنا)

نشانه اجتماعی فاصله دستورالعمل دیده می شود که مشتریان در صف برای رفتن به Ikea میلتون کینز (گتی)

IKEA در بلفاست باز می شود درب آن برای اولین بار از این مستند آغاز شد (PA)

IKEA گفته است کلیک کنید و جمع آوری امکانات در حال باز کردن در یک رویکرد مرحله به مرحله و در راستای رهنمودهای دولتی بسته به اینکه کدام منطقه انگلستان فروشگاه ها هستند.

اضافی دست sanitiser و مکرر عمیق پاک سازی از آیتم های به اشتراک گذاشته شده و مناطق مانند کیف دستی و حمام و تجهیزات و صفحه نمایش لمسی برگزار خواهد شد. فروشگاه ها نیز تنها قبول پرداخت توسط کارت بدون تماس دستگاه تنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>