اپل صفحه کلید هوشمند برای iPad است در فروش برای $100 – CNET


apple-smart-keyboard-front

اپل Smart Keyboard Folio بزرگ اپل همدم و بسیار خوش طعم تر در $99.


اپل

می تواند اپل را از یک لپ تاپ ؟ بدون صفحه کلید ، و در حالت ایده آل شما می خواهید که طول می کشد استفاده از جدیدتر iPads’ هوشمند اتصال که حذف نیاز به جفت شدن بلوتوث و صفحه کلید شارژ. پرستو: برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, بهترین خرید دوباره است که اپل Smart Keyboard Folio for iPad برای $99. قیمت به طور منظم: $160. آن را همسان در آمازون اگر شما ترجیح می دهند به خرید وجود دارد.

این نسخه از اپل صفحه کلید سازگار است با سه نسل فعلی مدل های: iPad 10.2, iPad Pro 10.5 و اپل هوا. آن را دو برابر به عنوان یک iPad cover ارائه هر دو جلو و پشت حمایت می کند. هنگامی که شما تلنگر آن را برای باز کردن صفحه کلید وظیفه آن می تواند سرپا نگه داشتن آی پد در دو زاویه دید. در اینجا CNET را هوشمند اپل Keyboard Folio پیش نمایش از سال گذشته اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر.

وجود دارد, البته, بسیاری از دیگر iPad-سازگار با صفحه کلید. برای مثال این بلوتوث اپل, صفحه کلید مورد ویژگی ها دارای نور پس زمینه کلید ها و فروش فقط برای $39. آن را سازگار با همان سه مدل اپل اپل صفحه کلید.

هنوز هم اگر دوست دارید این ایده از اپل ساخته شده برای iPad keyboard اما نه قیمت در اینجا شانس خود را برای نمره آن در صرفه جویی قابل توجهی.

در اصل در سال گذشته منتشر شده. به روز شده برای منعکس جدید قیمت فروش و در دسترس بودن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: من هفته اول در خانه با استفاده از iPad جدید نرم افزار


10:57


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخو پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>