هفت خارجه سابق دبیر اصرار بوریس جانسون منجر به واکنش جهانی به ‘وخامت’ هنگ کنگ وضعیت

هفت سابق حزب کارگر و محافظه کار خارجی دبیران نوشته اند به بوریس جانسون اصرار او به هر چیز نوک تیز بین المللی در پاسخ به بحران جاری بین هنگ کنگ و چین است.

می آید در پاسخ به پکن تلاش برای تحمیل جدید و جنجال برانگیز امنیتی قانون برای هنگ کنگ که مخالفان هشدار داده اند خواهد eviscerate مفهوم “یک کشور دو سیستم” رویکرد.

مشترک خود را در نامه ای به نخست وزیر متقابل گروهی از سابق کابینه وزیران با تاکید بر اهمیت انگلستان مصرف سرب در پاسخ به این وضعیت اتفاق می افتند در این مستعمره سابق بریتانیا.

جرمی هانت, دیوید میلیبند, جک استراو, ویلیام لاهه, Malcolm Rifkind دیوید اوون و مارگارت بکت خواست آقای جانسون به ایجاد یک “گروه تماس بین المللی” از متحدان به منظور هماهنگی هر گونه مداخله های مشترک اقدام است.

“به عنوان خارجه سابق دبیر ما نوشتن به افزایش نگرانی ما در مورد وخامت اوضاع در هنگ کنگ است که تشدید شده است اعلام کرد که حزب کمونیست چین قصد دارد به طور یک جانبه اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ” آنها نوشت.

در پاسخ به طرح جدید امنیتی آنها اضافه شده است شده است خشم بین المللی در این آشکار نقض چین و بریتانیا اعلامیه مشترک.

“وقتی که می آید به هنگ کنگ استقلال تحت “یک کشور و دو سیستم’ مدل, بسیاری از شرکای بین المللی ما را نشانه خود را از دولت بریتانیا. من مطمئن هستم که شما موافق به عنوان یک شرکت امضاء کننده از چین و بریتانیا اعلامیه مشترک انگلستان باید دیده می شود به پیشرو و هماهنگی های بین المللی پاسخ به این بحران است.

“با وجود ادعاهای وزارت خارجه چین به خلاف ما بر این باورند که بریتانیا همچنان به یک اخلاقی و حقوقی تعهد به مردم هنگ کنگ است. به عنوان حوادث در هنگ کنگ توسعه بیش از هفته های آینده ما امیدواریم که شما شخصا به رسمیت شناختن و تلفظ نیاز برای بین المللی رهبری از دولت بریتانیا در این زمینه و عمل درآمده است.”

روز یکشنبه دومینیک Raab وزیر امور خارجه بریتانیا تایید انگلستان “ارائه یک مسیر به شهروندی” برای مردم در هنگ کنگ که نگه BNO گذرنامه به آنها حق درخواست برای تحصیل و کار برای تمدید مدت 12 ماه است.

“ما به عنوان بخشی از تحویل بسته از اقدامات است که در کنار هم قرار شد با بیانیه مشترک در سال 1984 ما توافق کردیم این BNO دارنده گذرنامه وضعیت” آقای Raab بی بی سی گفت.

“آنچه ما می گوییم این است که اگر چین به شرح زیر از طریق با این امنیت ملی قانون – که بسیار به وضوح نقض نه فقط استقلال است که تضمین شده است تحت چینی که چینی ها توافق کردند که تحت بیانیه مشترک به عنوان یک ماده از قانون بین المللی برای حمایت از آن نیز تضعیف آزادی که همچنین محافظت در راه همان است.

او ادامه داد: “اگر آن را می بیند و به دنبال از طریق در این قانون ما به کسانی که در برگزاری BNO گذرنامه حق آمدن به انگلستان ما بلند خواهد شد که شش ماه محدودیت ما اجازه خواهد داد که آنها را برای آمدن به انگلستان برای زندگی به درخواست برای تحصیل و کار برای تمدید 12 ماه دوره و که ارائه یک مسیر به شهروندی.”

“من فرزند یک مهاجر ، ما باید مردم در اطراف کابینه جدول با داستان های مشابه. ما در حال رفتن به نوبه خود چشم. ما در حال رفتن به نگاه به دور از مسئولیت های ما از مردم هنگ کنگ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>