Rick and Morty فصل 5: همه ما می دانیم تا کنون – CNET


img-rick-and-morty-2

حتی سوپر نابغه ریک نمی دانم زمانی که Rick and Morty باز خواهد گشت.

شنا بزرگسالان

فصل چهارم از Rick and Morty به پایان رسید و یکشنبه شب با پخش ستاره مورت Rickturn از جری. اما مطمئن به نظر نمی رسد مانند یک کامل 10-فصل قسمت با تشکر از این که عجیب و غریب چهار ماه تقسیم در میانه و جهان است که به طور چشمگیری تغییر در بین دو نیمه. پنج قسمت از شنا بزرگسالان انیمیشن کمدی پخش در سال 2019 اما در آخرین پنج, نیست, نشان داده شده است تا بهار سال 2020 پخش به عنوان جهان مواجه شیوع کروناویروس. بحث ششم قسمت هرگز Ricking Mortyحتی شامل یک اشاره از ویروسبا ریک گفتن نوه خود را به نگاه “مستقیم به خونریزی فک سرمایهداری” و خرید چیزهایی که از “هیچ کس در خارج وجود دارد” ،

در حال حاضر معلوم نیست چه بهداشت جهانی وضعیت خواهد بود که در فصل پنجم از Rick and Morty پخش. اما این نمایش تمدید شد برای عظیم 70 قسمت جدید در سال 2018 وجود دارد حداقل 60 مطلب بروید. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد نشان می دهد احتمالی بازگشت. ما به روز رسانی این داستان را به عنوان ما به دانستن بیشتر در.

زمانی که به تماشای

هیچ برتر تاریخ برای فصل 5 نشده است. اما شرکت سازنده Justin Roiland گفت اسلش فیلم فصل آینده است “عمدتا در می تواند.” و او اذعان می کند که در حالی که او نمی داند که اگر بعد از 10-فصل قسمت تقسیم می شود با یک استراحت در وسط مانند فصل 4 او فکر نمی کند که می خواهید اتفاق می افتد.

“من معتقدم که اگر آنها را کامل 10 قسمت آنها انتشار آنها بدون تقسیم کردم اما راستش هیچ ایده” Roiland گفت اسلش فیلم.

اگر آن را تا به Roiland, Rick and Morty ممکن است تبدیل به یک رویداد ماهانه به جای یک هفته یکی. “من شده است گفت: ما باید با رها کردن یک قسمت در هر ماه فقط آن را یک رویداد بزرگ گفت: در مصاحبه. “اگر شما یک کار را در یک ماه نشان می دهد زنده است کل سال و شما هنوز هم خرید ما در همه زمان ها ما نیاز به آنها را به عنوان خوب به عنوان آنها باید.”

همچنین نگاه کنید به: بهترین جریان, دستگاه, تبلت, تلویزیون های هوشمند و soundbar: Roku اپل و آمازون

بیش از دو سال از هم جدا فصول 3 و 4. اما Chris Parnell که صدای جری گفت: بازی های رادار او فکر می کند که وجود خواهد داشت کمتر از انتظار در بین فصول در حال حاضر به لطف 70-قسمت سفارش. او همچنین فکر نمی کند که این بیماری همه گیر کوروناویروس را پایین آهسته تولید گفت: “یکی از خوش شانس چیزی است که ما نشان می دهد متحرک در کانادا, در درجه اول, به طوری که آنها لازم نیست که برخی از همان محدودیت های ما ممکن است اگر ما نشان می دهد متحرک در کشورهای آسیایی که در آن همه چیز شده اند کمی بیشتر قفل شده است.”

که در آن به تماشای

Rick and Morty پخش در شبکه کارتون شنا بزرگسالان معمولا در شب یکشنبه در 11:30 p. m. PT. قسمت های قدیمی موجود برای جریان در Hulu و در حال حاضر در HBO Max و یا شما می توانید خرید تمام فصل یا قسمت در آمازون نخست و یا یوتیوب و یا کل فصل در دی وی دی اگر این است که شما چیز. می خواهید یک freebie یا دو ؟ شنا بزرگسالان دارای یک رایگان جریان Rick and Morty قسمت نشان داده شده در یک زمان اما شما نمی توانید یکی را انتخاب کنید که در.

چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی فصل ؟

نه خیلی نازل شده است در مورد آنچه که ماجراهای Rick and Morty را در فصل 5. در ماه سپتامبر سال 2019 نشان می دهد نویسنده جس Loveness توییتی یک عکس نشان دادن برخی از اسکریپت های او برای نشان می دهد. یکی از آنها این است که قسمت 501 که به معنی این اولین قسمت از فصل پنجم. Loveness سیاه قسمت عناوین اما برخی از طرفداران شده اند در تلاش برای حدس می زنم. اگر شما واقعا خوب در رمز گشایی Sharpie, خط ناخوانا در آن را داشته باشد.

چه کسی است ؟

Rick and Morty زیادی است بازیگران — برخی از شخصیت های پاپ در یک بار و هرگز دوباره دیده, دیگران آمده را از زمان به زمان. اما اسمیت-سانچز خانواده است که ستون فقرات را نشان می دهد.

ریک سانچز یک نابغه دانشمند دیوانه است که رها دختر بث سال قبل از آمدن به زندگی خود را. او در حال حاضر زندگی با خانواده اش و Roiland گفت در توییتر خدمه زندگی در خارج از سیاتل. ریک است و… ، غیر عادی نیست و کاملا کلمه. او می تواند هر چیزی از جمله خود تبدیل به یک شور و او می تواند در هر نقطه با تشکر از تفنگ پورتال است که اجازه می دهد تا او را به سفر بین جهان/ابعاد/واقعیت. او دقیقا یک خانواده خوب اما او گاهی اوقات می آید از طریق کلاچ.

Morty اسمیت است که ریک عصبی نوه 14 ساله معلم مدرسه ابتدایی بالا می رود که همراه با پدر بزرگش در بسیاری از ماجراهای خود را — اغلب نیست که با میل و رغبت. او له شدن در دبیرستان داغ دختر جسیکا.

تابستان اسمیت است که ریک نوه و حضور همان دبیرستان به عنوان Morty. او یک زن و شوهر از سال مسن تر از او برادر و کمی خنک تر است.

بث اسمیت است که مادر به Morty و تابستان است. با وجود حامله شدن با تابستان در دبیرستان مدل, او موفق به تبدیل شدن به موفق اسب جراح.

جری اسمیت است بث شوهر and Morty و تابستان پدر. ازدواج او است که اغلب سنگی و ریک با صدای بلند و به وضوح به سختی می توانید او را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان ماه ژوئن 2020


4:48

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>