پیرز مورگان می گوید: Dominic کامینگز ‘به تنهایی نابود مستند’

دومینیک کامینگز “تنهایی” نابود Covid-19 مستند پیرز مورگان گفت: در یک سوزاننده حمله به نخست وزیر بالا aide.

صحبت کردن در صبح به خیر بریتانیا نشان می دهد مورگان گفت: Cummings تصمیم به درایو 260 مایل به دورهام در اوج این بیماری همه گیر بود و تضعیف سلامت عمومی مشاوره.

“او به تنهایی نابود مستند گفت:” بحث پخش. “او را نابود اعتماد به دولت است. او نیاز به رفتن. خدا می داند چه کامینگز در حال بوریس جانسون.

“هر قسمت از این داستان بدبو است. وجود او است که ساخته شده قوانین به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است. بریتانیا اساسا رفته ‘را فراموش می کند. این یک قانون برای آنها و یک قانون برای ما است.”

مورگان نظرات آمده پس از دیگری گرم آخر هفته که در آن هزاران نفر از انگلیسی ها در سراسر کشور هجوم آورده به ملت سواحل و نقاط زیبایی به خیس خوردن تا خورشید – با وجود کاهش محدودیت نیست که به زور تا دوشنبه.

روز شنبه, جمعیت مردم تا به حال به تخلیه از ساحل و اطراف آن صخره در Durdle Door, در, Dorset, که سه نفر زخمی پس از پریدن از یک 200ft دریا قوس.

در Lancashire, یک مرد کشته و دو نفر دیگر را نجات دادند و به بیمارستان برای درمان پس از یک قایق غرق در حدود یک مایل از سواحل در فلیتوود در صبح روز یکشنبه.

هفته گذشته دولت اعلام کرد که مردم می توانند در دیدار با شش تن دیگر از هم جدا خانواده ها به ورزش هم از 1 ژوئن.

در آخرین کاهش مستند اقدامات تیم قادر خواهد بود برای آموزش هم در حالی که دوستان و خانواده خواهد بود قادر به بازی بدون تماس ورزشی در پارک یا باغ.

پدر و مادر قادر به همراهی فرزندان خود به مربیگری جلسات انجام شده بر اساس یک به یک یا در گروه های کوچک.

هوای سالن های ورزشی و زمین های بازی و استخرهای شنا بسته باقی خواهد ماند و تحت راهنمایی های جدید و عمومی خواست برای جلوگیری از به اشتراک گذاری تجهیزات.

نخبگان ورزشی نیز مجموعه ای به سر در پشت درهای بسته از 1 ژوئن, با, فوتبال, تنیس و اسب مسابقه به بازگشت به نشان داده شده در تلویزیون در مدت کوتاهی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>