مستند فرسودگی شغلی: زنان در صورت خستگی ذهنی آنها به عنوان حقه بازی مراقبت از کودکان کار خانگی و مشاغل

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

“من خواب روی مبل به دور از جیغ بچه ها که ممکن است” لیز* می گوید مستقل. “من قطعا بیشتر مضطرب به طور کلی. من شده اند با قرار دادن بر روی وزن. من پایین تر اعتماد به نفس است. من بیشتر به راحتی پریشان و نا امید. من مصرف کافئین سه برابر شده است و من به ندرت با انگیزه به ورزش فراتر از یک پایه ساق پا کشش با وجود تغییر در مستند قوانین است.”

مطالعات نشان داده اند که زنان در حال تحمل فشار از مهد کودک مسئولیت کارهای خانه و مدرسه در منزل در طول مستند صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال کار یا نه – با بسته شدن مدارس و مهد کودک ارائه دهندگان داشتن مرکب موجود نابرابری در چگونه چنین وظایف گود در میان برخی از زوج است.

لیز که دارای دو فرزند زیر سن پنج سال شده است در تلاش برای مقابله طول coronavirus بحران با توجه به نیاز به حقه بازی کارهای خانگی در منزل و کار پاره وقت به عنوان یک معلم.

36 ساله که شریک شده است furloughed می گوید او در حال تلاش برای برنامه ریزی یک خانه حرکت می کند که نمی تواند به راحتی با تاخیر و همچنین هماهنگی و برنامه ریزی, تمام, خرید, آشپزی و مدرسه در منزل.

“من مبتلا به خستگی روانی و فرسودگی شغلی,” او می گوید. “من معمولا بسیار خوش مشرب اما احساس نمی تمایل به معاشرت در تماس های ویدئویی در پایان روز. این احساس دستکاری همه چیز را با محدود تماس های اجتماعی می تواند احساس منزوی. آن را همیشه احساس می کنم مناسب به هوا رازهای پس به صحبت می کنند زمانی که بسیاری از دیگران در حال تلاش بیش از حد, بنابراین گاهی اوقات این تمایل وجود دارد که تنها به اشتراک گذاشتن این احساسات با شریک زندگی من است.”

یک مطالعه اخیر انجام شده توسط گروه مشاوره بوستون دریافتند مادران در انگلستان نیاز به انجام کار اضافی 31 ساعت’ کارهای خانه هر هفته از آنها قبل از Covid-19 مستند – و به طور متوسط 12 ساعت بیشتر از کارهای خانگی از پدران است.

Alisha* که در لندن زندگی می کند با او سه ساله دختر می گوید مستقل که بهداشت عمومی اورژانس افزایش یافته است که بار داخلی کار او در خانه و توسط “100 بار”.

“من شده اند در حال خواب سه ساعت یک شب گذشته یا دو ماه” 29 ساله که از یک پدر و مادر تنها می گوید. “این فقط استرس همه چیز را در رفتن. کار کامل بر روی. روال من با دخترم رفته است از پنجره. در حال قفل کردن در خانه در تمام طول روز با یک کودک نو پا برای تقریبا سه ماه است که دشوار است. مهد کودک او بود و در بسته شده است. من نه به حال زمان برای انجام هر مدرسه در منزل چرا که من به کار می کنند. من قرارداد به مدت 35 ساعت در هفته اما من حدود 40 ساعت در هفته و زمانی که من برای اولین بار به مستند من از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر.”

Alisha, که با این نسخهها کار در سلامت ارتباطات می گوید: او در ابتدا ترس او می افتد پشت سر همکلاسی خود را به دلیل نداشتن مدرسه در منزل. او می گوید آن است که شانس به او اجازه داده شده از خانه کار توسط کارفرمایان – توضیح او را مجبور به ترک شغل خود را مگر اینکه رئیس او اجازه داده بود او را به کودک نو پا خود را به کار با او.

“شما می توانید ببینید هر کس در رسانه های اجتماعی انجام می دهند مدرسه در منزل” Alisha می افزاید. “این کامل پدر و مادر که کودکان نوپا در حال نوشتن نام خود و خواندن الفبای عقب. بحران ساخته شده است که من بیشتر احساس اضطراب. در ابتدا من احساس بسیار تنها و جدا شده است. آموزش در مستند بود دیوانه. در ابتدا پوشک به فروش می رسد و از آنجا که من هنوز کار تا مستند من نمی فله-خرید. در آن زمان من به فروشگاه همه چیز از بین رفته بود. بنابراین من فکر کردم من نیز ممکن است احمقانه ، من احساس مادر کار گناه خیلی بیشتر در مستند. زمانی که من در خانه من در حال حاضر مشغول به کار است. قبل از زمانی که من در خانه من بود و صرف زمان بیشتری را با او.”

پروفسور باربارا Petrongolo یک اقتصاددان بود که در گزارش اخیر توسط مدرسه اقتصاد لندن که زنان بیشتر احتمال دارد به مقابله با مدرسه در منزل مراقبت از کودکان و کارهای خانه حتی اگر آنها در حال متعادل کردن با این کار.

“حتی قبل از بحران زنان انجام شد بیشتر از مردان است,” او می گوید. “این بسیار نابرابر است. اما در این بحران وجود دارد این است که هیچ بخشی از کار خانگی است که می تواند به برون سپاری. هیچ مهد کودک, تمیز کردن و یا مدارس باز در مستند. گاهی اوقات هنگامی که پدر و مادر تخصصی در دو فعالیت های مختلف وجود دارد و بیشتر داخلی کار می افتد که در خانواده پدر و مادر است که عادت انجام می کند که بیشتر از آن. من مطمئن هستم که بسیاری از رضایت از زندگی است رفتن به پایین برای مادران و پدران – حتی اگر شما لذت بردن از انجام مراقبت از کودکان انجام 12 ساعت در روز به مقدار زیادی است. آن تغییر کرده است تجارب افراد از خانه کارگر به عنوان کار خانگی و کار خود هستند و همه زیر یک سقف.”

دانا دنیس اسمیت اجرا می شود که یک کسب و کار است که 2,000 وکلا در آن پلت فرم او می گوید مصرف در بخش عمده ای از کارهای خانه و مدرسه در منزل در مستند نیز در حالی که مشغول به کار تمام وقت و در حال اجرا مبارزات انتخاباتی.

“تنها راه این است که برای شروع واقعا زود ساعت 5 صبح ،” 44 ساله که نه سال کودک می گوید. “این بیشتر یک روانی بیش از حد. آن را مانند در اختیار داشتن چندین شغل تمام وقت همه در همان زمان. من استفاده می شود به کار از خانه. اما از آن است که افزایش حجم کار. شما می توانید پیدا کردن یک راه برای فقط در مورد تعادل آن است. آن است که حداقل 100 درصد بیشتر از من انجام شده بود قبل از. این یک چالش ثابت نه اجازه می دهد که فرسودگی شغلی به حل و فصل در. من می توانید ببینید که چرا ورزش کلاس های آنلاین مفید خواهد بود اما من نمی توانم تحمل هر بیشتر زوم و مردم را بیش از برقراری ارتباط احساس می کند مانند overcompensating برای محدودیت های دیگر در زندگی است.”

دکتر الیزابت Hannon است که معاون سردبیر مجله انگلیسی برای فلسفه علم, امتیاز به این واقعیت است که تعدادی از مقالات قرار داده به جلو توسط زنان کاهش یافت اساسا در این مستند اشاره کرد اما همان بوده است نه واقعی برای مردان است.

“قابل اغماض تعداد مطالب ارسالی به مجله از زنان در ماه گذشته” دکتر Hannon توییتی در ماه آوریل است. “هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

او توییت موجب سیل سخنان از برافروخته زن دانشگاهیان اعتراف به آنها در تلاش برای حقه بازی مهد کودک با نگه داشتن در بالای خود حجم کار در طول مستند.

سام Smethers مدیر اجرایی فاوست جامعه می گوید: “مادران جوان کودکان خود احساس فشار از انجام سهم پرداخت نشده مراقبت از کار و مدرسه در منزل در حالی که همچنین تلاش برای انجام پرداخت خود را به کار به عنوان به خوبی. اکثریت می گویند که آنها در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و در صورت افزایش بدهی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. یک افزایش قابل توجهی در سود فرزند خواهد یک راه طولانی برای کمک به کاهش فشارهای مالی بر پدر و مادر است.”

جو Levenson از زنان جوان اعتماد می گوید: “قبل از این بحران آغاز شد زنان جوان در حال حاضر با کمک حداقل £140bn یک سال به اقتصاد بریتانیا در محل کار بدون مزد. بدون شک وجود دارد این رقم را باید سر به فلک کشید به هزاران حقه بازی کار در کنار مدرسه در منزل و مراقبت از دیگران است.”

* لیز و Alisha این نام تغییر کرده است به عنوان آنها می خواهند خود را از نام واقعی استفاده می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>