جولیان آسانژ ‘بیش از حد بیمار’ برای حضور در آخرین جلسه دادگاه در آمریکا استرداد مورد

جولیان آسانژ بیش از حد بد برای حضور در آخرین جلسه دادگاه در نبرد خود را در برابر استرداد به آمریکا یک دادگاه گفته شده است.

به بنیانگذار ویکی لیکس است می خواستم توسط مقامات آمریکایی به صورت 17 اتهامات تحت جاسوسی عمل می کنند و توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ پس از انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده در سال 2010 و 2011.

او در حال حاضر در حال برگزار شد در بالا-امنیت HMP Belmarsh زندان در حالی که سیستم دادگاه تلاش می کند برای برنامه ریزی مجدد کامل خود را استرداد شنوایی بود که به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

مختصری شنوایی در وست مینستر دادستانی دادگاه در روز دوشنبه بود که به سختی قابل شنیدن بیش از یک تلفن لینک در دسترس برای روزنامه نگاران را به گوش دادن به رسیدگی است.

پل برای آزادی رسانه ها, یک سازمان است که نظارت بر جلسات گفت که آقای آسانژ را وکیل مدافع ادوارد فیتزجرالد, QC گفت: دادگاه مشتری خود را به نظر نمی رسد با لینک ویدئو چرا که او ناخوش شد.

دادگاه قبلا شنیده آقای آسانژ داده شده است توصیه های پزشکی که با استفاده از این زندان تسهیلات می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی.

هواداران از این نمی استرداد آسانژ به کمپین گفت که او در “معرض خطر ابتلا Covid-19 به علت زمینه ای بیماری ریوی تشدید سال حبس”.

ویکی لیکس سفیر جوزف فارل گفت: “آیا جولیان می توانید دسترسی مناسب به تیم حقوقی خود را باقی مانده است بعید است به عنوان Belmarsh زندان باقی می ماند و در کامل مستند. و برای اضافه کردن توهین به جراحت دادگاه قادر به ارائه خبرنگاران با ابتدایی ترین سطوح دسترسی داشته باشید.”

آقای آسانژ که قبلا حاضر به قید وثیقه پس از وکلای او مطرح ترس است که او خواهد بود به کروناویروس در زندان است.

کامل خود را استرداد شنوایی قرار است به اتفاق در 7 سپتامبر, داشتن شده است در اصل برنامه ریزی شده برای ماه گذشته اگر چه تاج دادگاه یافت نشده است را مورد.

بیشتر اداری شنوایی است که با توجه به محل در 29 ژوئن.

آقای آسانژ, 48, شده در حضانت از او دستگیر شد و در سفارت اکوادور در ماه آوریل سال گذشته است.

او هفت سال صرف در ساختمان پس از درخواست پناهندگی از زمانی که او از دست یک نبرد قانونی بیش از استرداد به سوئد بیش تجاوز جنسی اتهامات در سال 2012.

اکوادور سفیر گفت: آقای آسانژ او پناهندگی سیاسی بود که لغو در صبح روز 11 مارس 2019 فقط نیم ساعت قبل از او فیلم برداری شده بود کشیده به بیرون از سفارت و به پلیس ون.

پلیس متروپولیتن گفت: ماموران حذف آقای آسانژ پس از دریافت “رسمی کتبی دعوت نامه امضا شده توسط سفیر اکوادور”.

او اکوادور شهروندی نیز معلق شده است با رئيس جمهور کشور ادعا او “نقض هنجارهای” دخالت در سایر امور خارجه امور.

سوئد پس از آن کاهش یافته و تحقیقات خود را و متعاقبا حکم بازداشت.

آقای آسانژ در خدمت خود حکم برای پرش به قید وثیقه در بریتانیا ترک ما مورد به عنوان تنها برجسته اتهامات عنوان شده علیه.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>