جورج فلوید تظاهرات: دولت بریتانیا خواست به تعلیق صادرات گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و ضد شورش با سپر ما در میان ‘بیش از حد’ استفاده از نیروی

دولت است که خواست به تعلیق فروش از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و ضد شورش با سپر به ایالات متحده در میان ترس آنها استفاده می شود در برابر حقوق مدنی معترضان.

ایالات متحده شده است را عصبانی تظاهرات برای نزدیک به یک هفته پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که شفاعت برای تهویه در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای هشت دقیقه است.

پاسخ پلیس ظاهرا تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است و نیروهای امنیتی رمنج جمعیت با استقرار گاز و باتوم دور در برابر تظاهرات مسالمت آمیز و دستگیری و تیراندازی در داخلی و بین المللی روزنامه نگاران پوشش حوادث.

دولت پرونده آن را نشان می دهد کمک های مالی صادرات مجوز به ارزش میلیون ها پوند برای فروش ضد جمعیت و گاز و تجهیزات ضد شورش به اصطلاح “گلوله های لاستیکی” و دیگر سلاح های کوچک به ما – اما دولت قوانین خود را می گویند از جمله صادرات باید پیش بروید جایی که آنها به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای “سرکوب داخلی”.

حقوق بشر عراق گفت: بریتانیا قوانین موظف آن را به “توقف” صادرات “همه پلیس و تجهیزات امنیتی” به ما که در آن می تواند سوء استفاده می شود.

اما دولت در گذشته محدود به صلیب آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل آن است که به دنبال توافق با آمریکا به جای مطلوب از نظر تجاری با اروپا از دست داد و پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است.

الیور Feeley-Sprague Amnesty International UK, نظامی, امنیتی و پلیس برنامه مدیر گفت: “پس از تصاویر تکان دهنده از پلیس و گارد ملی با استفاده از نیروی بیش از حد در برابر سیاه زندگی ماده معترضان در مینیاپولیس, انگلستان باید فورا متوقف پلیس و تجهیزات امنیتی مجوز صادرات به ایالات متحده که در آن وجود دارد روشن با خطر سوء استفاده – چیزی انگلستان موظف است به انجام در تحت قوانین خاص خود را دارد.

“با توجه به شواهد متعدد در حال ظهور از شهرهای آمریکا وجود دارد خطر بسیار واقعی از انگلستان-تولید گاز اشک آور و یا گلوله های لاستیکی استفاده می شود در برابر جورج فلوید معترضان در خطرناک و بسیار نامناسب راه – چیزی است که وزرا باید برای پاسخ به.

“وزرا باید ساخت دقیق و مورد به مورد ارزیابی هر گونه درخواست برای تجهیزات از فردی ما نیروهای پلیس – منع صادرات از هر گونه که باید به وضوح در عمل غیر مسئولانه در طول زمان بحران.

“بریتانیا وحشتناک سابقه به دنبال راه های دیگر زمانی که بریتانیا سلاح و تجهیزات امنیتی است که سوء استفاده در خارج از کشور و حتی در برخی موارد به دنبال توجیه چنین سوء استفاده. در حال حاضر زمان برای شروع به تغییر آن است.”

Siana Bangura از کمپین علیه تجارت اسلحه گفت: مستقل وجود دارد نیاز به یک تحقیق کامل به این که آیا سلاح انگلیسی بودند که استفاده می شود و که ما نیروهای پلیس “نشان داده اند آنها نمی توان اعتماد کرد”.

“این صحنه های وحشتناک از خشونت پلیس در ایالت مینه سوتا و در سراسر ایالات متحده باید محکوم شود در قوی ترین شرایط ممکن. و بنابراین باید تشدید از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همکاران خود را,” او گفت:.

“ما همیشه گفته بودن در مورد تاثیر بوریس جانسون ظاهرا با کاخ سفید است. اگر که مورد سپس این تاثیر را باید به تماس استفاده می شود برای تغییر ساختاری به جای ادامه به سکوت در برابر خشونت پلیس و سرکوب. سیاه زندگی شده اند به عنوان یکبار مصرف و بدن دیده می شود به عنوان ملک برای قرن ها در ایالات متحده آمریکا و انگلستان است. مرکب بی عدالتی و disproportional تاثیر Covid-19 در جوامع در این زمان به اندازه کافی به اندازه کافی است.

“باید یک تحقیق کامل برای دیدن اگر هر گونه بریتانیا ساخته شده و سلاح های استفاده شده در این نقض حقوق بشر توسط پلیس. آمریکا نیروهای پلیس نشان داده است که آنها نمی توان اعتماد به رعایت حقوق معترضان و یا سیاه و سفید مردم پس همه فروش اسلحه باید متوقف شود.

او افزود: “متاسفانه موضوع خشونت پلیس و نژادپرستی است نه جدید است و نه منحصر به فرد به ما. خشونت علیه مردم سیاه داستان صدها سال با مرگ جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade و دیگران بی شماری که انعکاسی از ایمنی است که به مراتب بیش از حد بسیاری از افسران پلیس که در حال حمل کردن خود را داشت.”

عمل در مقابل ما خواهد بود نه بی سابقه: بریتانیا و اتحادیه اروپا باید برای حدود یک دهه ممنوع صادرات داروهای مورد استفاده در تزریق کشنده به ایالات متحده آمریکا یک حرکت است که بنا به گزارش ها منجر به کمبود و از خط خارج آمریکا مجازات اعدام سیستم.

ادامه اعتراضات آخرین شیوع خشم از موضوع نژادپرستانه پلیس در آمریکا و نامتناسب با هدف قرار دادن از آمریکایی های سیاه و سفید توسط افسران – و همچنین آشکار مصونیت از مجازات های آمریکا و سرویس های امنیتی.

یک سخنگوی وزارت تجارت بین المللی که تنظیم فروش سلاح گفت: مستقل: “دولت نمی خواهد اعطای مجوز صادرات اگر به انجام این کار خواهد بود مغایر با تثبیت معیارهای.

“تثبیت معیارهای ارائه یک ارزیابی ریسک کامل چارچوب – آنها به ما نیاز به فکر می کنم سخت در مورد تاثیر احتمالی ارائه تجهیزات و قابلیت های آن است. این تصمیمات ما را به آرامی.”

خیابان داونینگ توصیف کرده است این وضعیت از جمله حوادث روزنامه نگاران مجروح می شود و به عنوان “بسیار مورد”.

“خشونت ما را دیده اند در ایالات متحده بیش از روزهای اخیر است که به وضوح بسیار نگران کننده” نخست وزیر رسمی سخنگوی گفت.

“مردم باید اجازه اعتراض مسالمت آمیز است. به عنوان وزیر امور خارجه دیروز گفت این فیلم از جورج فلوید مرگ عمیقا ناراحت و افکار ما هستند با تمام کسانی که آسیب دیده اند.”

سخنگوی اضافه شده اضافه شده: “روزنامه نگاران در سراسر جهان باید به انجام کار خود را و نگه دارید قدرت به حساب و بدون ترس از دستگیری و یا خشونت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>