کارشناسان تشویق والدین برای صحبت با کودکان در مورد ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس

پدر و مادر بودن را تشویق به صحبت می کنند به فرزندان خود در مورد ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس و تظاهرات در سراسر شمال امریکا است.

به عنوان این وقایع آشکار در هر دو طرف مرز کارشناسان گفت: والدین باید فرزندان خود را به یاد داشته باشید ممکن است تماشای این وقایع آشکار در تلویزیون و آنلاین.

“مردم عصبانی و خسته و درد و این نسل از جوانان را دیده اند و نه ضد سیاه نژادپرستی در این سطح قبل گفت:” کارل جیمز استاد برجسته آموزش و پرورش متخصص در جوانان و روابط در دانشگاه نیویورک.

“به همین دلیل پدر و مادر نیاز به صحبت کردن با فرزندان خود به آنها کمک کند درک آنچه اتفاق می افتد.”

ادامه مطلب: ترودو می گوید: “همه ما باید نقش مهمی در مقابله با نژاد پرستی در میان جورج فلوید تظاهرات همبستگی

جیمز گفت: پدر و مادر باید به بچه ها در مورد بی عدالتی علیه مردم سیاه و چگونه سیستمیک نژاد پرستی کار می کند گفت: یک راه آسان برای انجام این کار از طریق زمینه سیاه تاریخ است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“سیاه و سفید, خانواده غیر سیاه و سفید, خانواده ها و خانواده ها همه باید برای کمک به فرزندان خود در تفسیر آنچه که در اطراف آنها و نقشی که مسابقه نمایشنامه” جیمز گفت.

“توضیح دهید که چرا این اتفاق می افتد و آنچه که مردم در حال تجربه است که باعث شده این ضد پلیس تظاهرات.”

کانادایی, زندگی در آمریکا واکنش نشان می دهند به جرم شورش در سراسر بسیاری از کشورهای

کانادایی, زندگی در آمریکا واکنش نشان می دهند به جرم شورش در سراسر بسیاری از کشورهای

پدر و مادر کارشناسان نشان می دهد این ها ‘تعلیم لحظات را برای کودکان و تشویق باز و صادقانه و شفاف گفت و گو است که می تواند شامل تشویق خانواده به درگیر شدن در باعث می شود آنها معتقدند در.

ادامه مطلب: شهر تورنتو بررسی چگونه ضد سیاه نژادپرستی اثرات سلامت روان

“ما در حال تلاش برای آموزش شفقت و مهربانی برای همه و کودکان بی گناه هستند. آنها لازم نیست که یک منفی یا مثبت به مفهوم هر چیزی و آن را به آنچه در آنها و آنچه آنها را بشنود بنابراین بحث در مورد این گروه توضیح داد:” Reena B. Patel, پدر و مادر, متخصص, مجوز آموزشی روانشناس و نویسنده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“باید گفت و گو را به بحث و صحبت در مورد آنچه درست است از اشتباه است. این واقعا مهم است را به یک ایستاده است.”

کارشناسان می گویند شاهد ضد سیاه نژادپرستی در این سطح درایوهای خانه اهمیت گفتگو — و نه فقط بین بچه ها و پدر و مادر اما رهبران جامعه و مربیان است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>