Coronavirus: داوطلبان خواسته را به پارچه ماسک برای Ontario Health Team-Northumberland

انتاریو تیم سلامت-Northumberland خواستار منطقه داوطلب برای کمک به آنها اطمینان بیماران و مشتریان را آماده و عرضه پارچه ماسک میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در روز دوشنبه OHT-N گفت: پس از آن جلسه on May 28, همکاران, تصویب یک طرح برای جمع آوری و تمیز بسته بندی و توزیع دست ساز پارچه ماسک برای بیماران و مشتریان با دستورالعمل در مورد چگونه به آنها را می پوشند و مراقبت از آنها.

ادامه مطلب: تابستان و گرما و رطوبت خواهد بود یک مشکل در هنگام استفاده COVID-19 ماسک در خارج از منزل: کارشناسان

این OHT-N شامل Cobourg را Northumberland تپه بیمارستان و Campbellford بیمارستان یادبود همراه با ارائه دهندگان مراقبت های اولیه بهداشتی جامعه مراکز خانواده و تيم سلامت و دیگر خدمات در شهرستان همه جوامع و Alderville اول کشور است.

“دو مشاهدات انگیزه ما این مرحله را با هم در این زمان گفت:” لیندا دیویس, Northumberland تپه بیمارستان, رئيس جمهور و مدیر عامل و سخنگوی OHT-N. “برای اولین بار بسیاری از ساکنان محلی گفت: ما و بعد از ما اخیر COVID-19 مجازی فروم که آنها را مانند یک ماسک برای پوشیدن هنگام مراجعه به فروشگاه مواد غذایی و یا داروخانه, اما آنها با داشتن مشکل پیدا کردن یک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“دوم به عنوان OHT-N عضو آماده به سطح شیب دار تا خدمات خود را, بسیاری — از جمله Northumberland سلامت خانواده تیم سلامت مراکز Northumberland و دوباره بجای اول برگشتن کودکان و جوانان خدمات به نام چند — خواهد بود درخواست خود را به بیماران و مشتریان به پوشیدن ماسک زمانی که آنها می آیند به قرار ملاقات خود را. با همکاری با یکدیگر ما امیدواریم که برای حفظ ارزش های پزشکی-درجه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای آن ارائه مستقیم مراقبت از بیمار با کمک به دریافت ماسک های پارچه ای جایگزین به دست ما بیماران و مشتریان. ما همچنین یک فرصت برای افزایش آموزش و پرورش با خیال راحت به ‘دان و در اوردن’ (قرار داده و) ماسک صورت, آن را به عنوان ممکن است با افزایش خطر در صورت استفاده نادرست.”

این OHT-N همکاران آماده شبکه توزیع به کمک بیشتر پارچه ماسک در گردش در میان خود Northumberland بیماران و مشتریان به سرعت. داوطلبان هستند که به دنبال کمک به دوختن ماسک و رها کردن آنها در دو مجموعه امتیاز:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

  • جامعه زندگی Campbellford و 65 خیابان پل شرق (تماس در پیشبرد به عنوان ساعت متناوب — 705-653-1821 ext. 203)
  • Northumberland تپه بیمارستان اصلی ورودی 1000 DePalma رانندگی در Cobourg (بین ساعت 8 صبح و 8 p. m. روزانه)

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

ماسک ها را می توان در کیسه های پلاستیکی با اطلاعات تماس (نام و آدرس و آدرس ایمیل و شماره تلفن) به عنوان وسیله ای برای OHT-N برای تشکر از اهدا کنندگان.

این OHT-N توصیه به مردم برای بازدید آنلاین به صورت دستورالعمل در طراحی و ترجیح مصالح ماسک. الاستیک است که به شدت توصیه می شود به جای روابط برای تامین ماسک

ماسک نیز ممکن است از طریق پست به OHT-N مراقبت از:

Northumberland تپه بیمارستان (توجه: خیریه Meiklejohn)
1000 DePalma درایو
Cobourg در K9A 5W6

توزیع آغاز خواهد شد با OHT-N مراقبت های اولیه همکاران و در نهایت گسترش به تمام OHT-N همکاران.

“این OHT-N همکاران با تشکر از همه کسانی که قادر به قرار دادن استعدادهای خود را به کار برای خوب Northumberland County,” دیویس گفت:. “ساکنان شهرستان کار کرده اند بسیار موثر همراه با منطقه مراقبت بهداشتی و اجتماعی سازمان ها برای به حداقل رساندن تاثیر COVID-19. تعداد تایید موارد مثبت در منطقه ما باقی مانده بسیار کم است و ما باید یک مسئولیت مشترک برای حفظ این. این ماسک کمپین یک قدم بیشتر ما می توانیم با هم به عنوان شریک برای حفظ جامعه ما امن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از بعد از ظهر دوشنبه Haliburton, Kawartha پاین ریج منطقه واحد بهداشت گزارش شده 17 مورد از coronavirus در Northumberland County است. از 17 مورد, 16 حل و فصل شده است.

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>