Coronavirus: اکثریت از کارگران می خواهند دیده بان چک نقطه به نگه داشتن آنها را ایمن از Covid-19

اکثریت از کارگران می خواهند سلامت و ایمنی سرنشین برای انجام فیزیکی نقطه چک برای اطمینان از آنها در امن نگهداری از coronavirus یک نظرسنجی جدید پیدا کرده است.

بوریس جانسون گفت: عوام در ممکن است که سلامت و محیط زیست (HSE) انجام چک های ایمنی در محل کار مانند دفاتر و سایت های ساختمان برای اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی در محل به مردم بازگشت به کار.

اما آن پدید آمده پس از آن که HSE تا به حال معلق فیزیکی نقطه بازرسی برای حفظ کارکنان خود را امن با چک اغلب انجام شده توسط تلفن.

جدید برای نظرسنجی پیدا 67 درصد از کارگران می خواست تصادفی بازرسی های انجام شده در فرد با تنها نه درصد گفت: آنها اطمینان با یک تلفن بررسی و 11 درصد گفت: کارفرمایان باید مجاز به پلیس خود را.

تنها 30 درصد خوشحال بودند به بازگشت به کار اگر یک تلفن spot check انجام شده بود بیش از نیمی (52 درصد) و گفت که می تواند ناراحت کننده رفتن به کار.

تنها نیمی (53 درصد) از پاسخ دهندگان اعتماد به نفس بود که کسی در محل کار خواهد تماس HSE اگر Covid-19 سلامت و ایمنی روش نمی شد که به دنبال آن با اشاره به نیاز به فعال چک.

دولت اخیرا با اختصاص اضافی £14m به HSE اما نقدی افزایش در آمد و پس از آن بودجه شد چاک از £239m در 2009-10 به £135m در 2017-18.

سطح نیروی انسانی در سازمان دولتی نیز کاهش یافت و به طور چشمگیری بیش از مدت مشابه از 3,702 به 2,501 در حالی که تعدادی از بازرسان کاهش یافته و از 1,495 به 978 با توجه به آمار و ارقام از مجلس عوام کتابخانه.

چشم انداز اتحادیه های کارگری که راه اندازی نظرسنجی, نوشته شده به نخست وزیر به تماس کوتاه مدت “هر آنچه در آن طول می کشد” بودجه برای کمک به HSE ارائه خدمات لازم و به نام تعهد برای معکوس کردن طولانی مدت کاهش بودجه.

مایک Clancy دبیر چشم انداز گفت: “روشن است که کارگران می خواهند آنچه آنها فکر می کردند که نخست وزیر قول داده بود آنها را – فیزیکی چک نقطه به مطمئن شوید که کارفرمایان در زیر قوانین و آنها را امن نگه داشتن.

“اما پس از یک دهه کاهش هزینه بهداشت و ایمنی اجرایی را پیدا خواهد کرد آن را بسیار سخت برای انجام این بررسی و به کارگران اطمینان آنها سزاوار است.”

او گفت: “بودجه اخیر تنها بازیابی کمتر از 10 درصد از 50 درصد کاهش از HSE بودجه و گفت: نخست وزیر باید “بازگرداندن همه چیز را که قطع شده است در دهه گذشته”.

آقای کلنسی افزود: “اگر ما نمی توانیم این حق این کشور در برابر یک دو ضربه از طولانی مدت آسیب های اقتصادی ناشی از کارگران احساس مطمئن نیستید در مورد بازگشت به محل کار و خطر موضعی coronavirus نقاط داغ در اطراف محل کار هستند که پیروی از قوانین است.”

کار سایه حقوق استخدام منشی اندی مک دونالد گفت: مستقل: “قوانین ایمنی محل کار تنها به عنوان قوی به عنوان اجرای آنها.

“یک دهه کاهش چپ بهداشت و ایمنی اجرایی بدون منابع برای اجرای امن محل کار قبل از همه گیر است و به وضوح قادر به انجام این فرد چک مورد نیاز برای ارائه به کارگران اعتماد به نفس است که آنها و خانواده شان سلامتی و ایمنی محافظت خواهد شد.


“این بسیار حیاتی است که دولت می شود و این درست به همین دلیل است که آنها باید در هیئت مدیره توصیه های کارگری و اتحادیه های کارگری برای ارائه یک طرح چگونه ایمنی به اجرا گذاشته خواهد شد قبل از بازگشت گسترده به کار در خارج از خانه از جمله به درستی بودجه بازرسان.”

یک HSE سخنگو گفت: “بازرسان در حال بازدید از محل های زیر تا هر گونه گزارش و یا نگرانی در مورد ایمنی در محل کار از جمله Covid-19 و حصول اطمینان از انطباق.

“در هر سفر که یک بازرس انجام چک ساخته شده در ترتیبات برای مدیریت Covid-19.”

این گروه برای کسب و کار و انرژی و صنعتی Stategy شده اند تماس برای نظر.

منبع توجه داشته باشید: نظر سنجی YouGov 1,853 انگلیسی, بزرگسالان بین 22-26 ممکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>