بروس Lauckner نام جدید کائو برای Waterloo منطقه

Waterloo منطقه اعلام کرده است که بروس Lauckner جایگزین خواهد شد دیرین کائو مایک موری در این تابستان.

یک سخنگوی این منطقه می گوید Lauckner را به پیوستن به صفوف خود را در جولای 27.

ادامه مطلب: منطقه واترلو کائو مایک موری به بازنشسته بهار آینده

“بروس انجام شده است رهبر که به ارمغان می آورد به موقعیت هر دو قوی مهارت های رهبری و شور و شوق برای جامعه ساختمان در منطقه” صندلی کارن Redman در بیانیه ای گفت. “مهارت و استعداد و تجربه خوبی خواهد بود متناسب با منطقه فرهنگ سازمانی به عنوان ما حرکت در این دوره بی سابقه ای تغییر دهید.”

Lauckner کار کرده است برای بهداشت انتاریو به عنوان انتقالی منطقه ای سرب در استان غرب منطقه است. پس از او در سال گذشته بوده است مدیر عامل شرکت برای همیلتون نیاگارا Haldimand Brant, واترلو, Wellington, جنوب غرب و ایری بهداشت محلی یکپارچه سازی شبکه های (LHIN).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به یک سازمان مترقی” Lauckner گفت. “این نقش را به من اجازه می دهد به ترکیب اشتیاق من برای Waterloo منطقه با این فرصت را به کار با یک تیم از کارکنان اختصاص داده شده و متعهد به ارائه برجسته برنامه ها و خدمات به جامعه است.”

ادامه مطلب: Grand River Transit به شروع به جمع آوری کرایه دوباره ژوئن 1

Lauckner خواهد شد که برخی از کفش های بزرگ برای پر کردن به عنوان Murray شده است در این نقش برای بیش از 15 سال شده است و اعتبار توسط منطقه برای خود منبع آب حفاظت از, استراتژی, آب و فاضلاب روستایی برنامه با کیفیت و شکل گیری و رشد Grand River Transit.

موری بازنشستگی اعلام شد در ماه دسامبر گذشته و در ابتدا قرار بود به رخ می دهد زمانی در اواخر بهار.

از آن شده است گیج کننده و وقت خود را پس از بازنشستگی قریب الوقوع اعلام شد که او مجبور شده است برای مقابله با کروناویروس اپیدمی به عنوان به خوبی به عنوان یک حمل و نقل اعتصاب.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>