Borderlands: The Handsome Collection توسط a $60-لیست بازی شما می توانید برای دانلود رایگان – CNET


epic
حماسه بازی

اگر شما یک gamer-و یا فقط بازدید از ادم ارزان خر صفحات گاهی اوقات — شما احتمالا می دانید که بازی حماسی به دور یک یا بیشتر از بازی های رایگان در هر هفته. ادامه روند اخیر از دادن دور چشم عناوین (هفته گذشته freebie Sid Meier s Civilization VI) این هفته سادگی است Borderlands: The Handsome Collection. را به رسمیت نمی شناسیم ، خوش تیپ مجموعه شامل Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel و یک تن از محتوای اضافی. و البته Borderlands: The Handsome Collection رایگان در حماسه برای هفت روز آینده, بنابراین شما می توانید آن را دانلود کنید در هر زمان در حال حاضر و چهار شنبه, ژوئن 4.

من هیجان زده به دریافت Civ 6 به صورت رایگان در هفته گذشته. و GTA 5 هفته قبل از آن. این هفته هیچ دولا دولا راه رفتن یا — Borderlands 2 یکی از بهترین بازی های سال 2012 بهبود قابل توجهی بیش اصلی بازی و یک عنوان است که دیگر بورس خواهد بود در نظر گرفته برابر برای سال. GameSpot به مرز 2 8.5 از 10 گفت: “Borderlands 2 می کند تقریبا همه چیز بهتر [از مرز]. اضافات اصلاحات و رفع تمام ترکیب برای ایجاد یک محسوسی بهبود یافته تجربه است که به طور کامل ارائه می شود در وعده اول بازی. این عاقبت است که سرشار از محتوا و سرشار از زندگی و آن را کاملا یک راه لذت بخش برای صرف ساعت ها و ساعت ها و ساعت از وقت آزاد خود را.”

گرفتن Borderlands 2 به صورت رایگان عالی است خود را, اما این بسته نرم افزاری شامل Borderlands: The Pre-Sequel. آن را کاملا به همان استاندارد به عنوان Borderlands 2, عمدتا به دلیل وجود ندارد مقدار زیادی از ایده های جدید در این بازی پس از آن کمی احساس تکراری در زمان. اما در GameSpot نقد و بررسی Borderlands: The Pre-Sequel, آن را هنوز هم به دست آورده جامد 7 باقی می ماند و ارزش بازی به بازی به خصوص به صورت رایگان.

یکی از آخرین یادآوری در مورد این پس شما گرفتار کردن گارد: حماسه در حال حاضر نیاز به حساب کاربری خود به دو فاکتور تأیید هویت را فعال کنید برای دریافت این بازی رایگان. اگر حساب خود را تنظیم نشده با 2FA حماسه را بی درنگ شما را به انجام این کار قبل از اینکه شما می توانید دانلود The Handsome Collection. آن را یک ایده خوب به هر حال و طول می کشد فقط چند دقیقه به انجام.

جایزه بازی: Chex تلاش HD است که در اینجا

اگر شما یک کودک از ’90s, شما ممکن است به یاد داشته باشید که بازاریابی مبارزات انتخاباتی تا دیوانه آن نابغه بود: Chex تلاش شد بدون خشونت بازی های ویدئویی است که شامل به عنوان یک جایزه در جعبه غلات. در واقع برای بعضی از بچه ها آن را مقدمه برای اول شخص تیرانداز ژانر از بازی های ویدئویی حتی قبل از بازی Doom بازی آن را بر اساس.

General Mills منتشر کرده است Chex تلاش HD به روز رسانی به, ارجمند, عنوان, بهبود تصاویر و اضافه کردن یک محلی تقسیم صفحه نمایش چند نفره حالت. شما می توانید دریافت Chex تلاش HD به صورت رایگان در Steam.

پس از شما دریافت این بازی شما می توانید باز قابل پخش Chex Mix شخصیت های با گرفتن کدهای در Chex Mix Instagram account در خصوص مشخص کیسه های Chex Mix و در ChexQuest.com.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های بازی برای سال 2020

این مقاله به روز رسانی به طور منظم با هفته جاری بازی های رایگان.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>