مرد کور سرقت از طلا و جواهر در همیلتون east end, پلیس می گویند

Hamilton, Ont., پلیس می گویند که آنها به دنبال یک مرد آنها باور دارند که “تجاوز و سرقت” از نظر قانونی مرد کور در ملوین خیابان.

محققان می گویند 57 ساله قربانی – که او نیز دچار اختلال شنوایی – شد ورود یک همیلتون آپارتمان حدود 5:30 p. m. روز یکشنبه هنگامی که یک مرد گفته آمد تا پشت سر قربانی او را تحت فشار قرار دادند از طریق درب و سرقت جواهرات او پوشیده بود.

Hamilton police say they are looking for a man believed to be in his 40s who is alleged to have stolen jewelry from a legally blind man.
همیلتون پلیس می گویند که آنها به دنبال یک مرد معتقد بود در 40s خود را که متهم به سرقت طلا و جواهر از نظر قانونی نابینا. همیلتون خدمات پلیس

پلیس با انتشار تصاویر و فیلم نشان دادن آنها بر این باورند که مظنون در حال فرار از یک منطقه در اطراف Sumach خیابان ملوین و خیابان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کارآگاهان می گویند مرد مسلح به عنوان شاهدان می گویند که آنها را دیدم مظنون در اختیار داشتن یک چاقو در سرقت است.

ادامه مطلب: همیلتون پلیس تحقیق در مورد قتل در کوه

مرد پلیس به دنبال این است که به عنوان پنج فوت و 10 اینچ قد بلند کوچک ساخت با ریش بزی و سبیل با پوشیدن یک ژاکت باشلق دار سیاه و سفید و نور رنگی شلوار. او همچنین تا به حال چهره-پوشش ماسک و یا سربند. او معتقد t بود 30 تا 40 سال سن داشتند.

هر کسی با اطلاعات می تواند رسیدن به همیلتون پلیس در 905-546-2933, 905-546-2907 یا جلو جنایت در 1-800-222-8477 و یا ارسال یک ناشناس نکته آنلاین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>