آب آلوده سری از جهانی, اخبار رسانه های کنسرسیوم برنده کانادا انجمن روزنامه نگاران جایزه

در سراسر کشور بررسی که در معرض شيوع آلودگی سرب در آب آشامیدنی شده است مفتخر کانادا انجمن روزنامه نگاران.

آب آلوده دریافت این گروه جایزه برای اطلاعات روزنامه نگاری در مراسم میزبانی از طریق زوم در روز شنبه.

ادامه مطلب: در داخل این تحقیقات که در معرض سرب-laced آب آشامیدنی در کانادا

این سری تولید شده توسط موسسه روزنامه نگاری تحقیقی (IIJ) در دانشگاه کونکوردیا همراه با جهانی اخبار و رسانه ها مانند Le Devoir, the Toronto Star, the رجینا رهبر-پست و ملی ناظر.

“ما فوق العاده مفتخر به رسمیت شناخته شود در کنار شرکای ما و IIJ با چنین یک جایزه معتبر” گفت: Chris Bassett, اخبار جهان,’ مدیر ملی برای مطالب و سرمقاله استاندارد.

“این سری تا به حال یک تاثیر فوری در سراسر کشور و یک تلاش مشترک با حمایت بسیاری از روزنامه نگاران برجسته در سراسر کشور به افشای یک موضوع تأثیر سلامت و ایمنی از هزاران کانادایی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مجموع بیش از 120 خبرنگاران درگیر شدند در این پروژه که منتشر شد و پخش در پاییز. بیش از 220 ساعت از مصاحبهها ثبت شده توسط اعضای کنسرسیوم و روزنامه نگاران ثبت بیش از 700 دسترسی-به-درخواست اطلاعات.

ادامه مطلب: بررسی سرب در کانادا نوشیدن آب اسپرز خواستار اقدام در سراسر کشور

این تحقیقات نشان داد که از 12000 تست های انجام شده توسط 11 شهرها و 33 درصد بیش امن منجر سطح به عنوان تعریف شده توسط بهداشت و درمان کانادا.

این یافته موجب اقدام فوری از رهبران. در کبک, دولت اعلام کرد که این امر اتخاذ قوی تر استانداردهای قابل قبول منجر محتوا در راستای بهداشت و درمان کانادا دستورالعمل. شهردار مونترال قول داد برای تست آب در بیش از 100.000 خانه و سرعت بخشیدن به یک برنامه برای جایگزین کردن لوله ها منجر.

هالیفاکس تمدید یک پیشنهاد برای جایگزینی لوله ها منجر مالکیت خصوصی به صورت رایگان. و در آلبرتا حداقل 50 مدرسه بخش تماس استانی اقتدار بهداشت برای درخواست پشتیبانی و یا اطلاعات در مورد سرب تست در هفته های پس از بررسی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>