روزی Duffield: MP استعفا از کار frontbench پس از شکستن قفل قوانین

کار MP روزی Duffield ترک کرده است و او frontbench نقش پس از او پذیرفته شکستن قفل قوانین.

MP برای Canterbury ایستاده بود پایین به عنوان یک حزب شلاق و عذر خواهی کرد پس از تایید او ملاقات شریک زندگی خود را در حالی که آنها زندگی می کنند به طور جداگانه در نقض coronavirus محدودیت.

ایمیل در روز یکشنبه گفت که او رفت و برای یک پیاده روی طولانی در حوزه با ازدواج پدر از سه جیمز Routh, یک مدیر تلویزیون در ماه آوریل و بستری او بازدید او مربوط به حوزه های صفحه اصلی.

Ms Duffield مقاله گفت این جفت ارز مشاهده شد دو متر اجتماعی-فاصله, قوانین, اما این حوادث بودند قبل از جلسات بین افراد مختلف خانواده ها اجازه داده شد.

آقای Routh است و پس از نقل مکان به MP لندن, تخت پس از جدا شدن از همسر خود را.

در یک بیانیه Ms Duffield گفت: “شریک زندگی من و من شده اند در تلاش برای حرکت از یک مشکل شخصی وضعیت به عنوان مسئولانه به عنوان امکان پذیر است.

“من عذرخواهی می کنیم که در طول این فرآیند ما نقض دستورالعمل ها.

“یک رابطه شکست دشوار است در بهترین زمان اجازه دهید به تنهایی در طول یک بیماری همه گیر.

“من امیدوارم که مردم می توانند درک کنند که چرا من این مراحل را انجام دادم و می دانم که من مسئولیت برای نقض رخ داده است که و که من عذرخواهی می کنیم.”

Ms Duffield انتخاب شد در سال 2017 انتخابات عمومی با اکثریت 187 برنده شدن در یک صندلی که برگزار شده بود توسط محافظه کاران از زمان ایجاد آن در سال 1918.

او برگزار شد به صندلی در 2019 انتخابات و افزایش خود را اکثریت به 1,836.

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>