دولت انتاریو پیشنهاد گسترش گونه های در خطر انقراض قانون معافیت برای جنگلداری بخش

انتاریو پیشنهاد تمدید معافیت به گونه های در معرض خطر عمل برای بخش جنگل یک حرکت است که گروه های زیست محیطی می گویند گام دیگری در جهت decimating گونه های در معرض خطر.

بخش جنگل در عین حال گفت: وادار کردن این صنعت به دنبال عمل خواهد بود بوروکراتیک کابوس و “غیر ممکن است.”

هفته گذشته این استان پیشنهاد تمدید معافیت برای یک سال دیگر با توجه به COVID-19 همه گیر و اضافه کرد که مشاوره لازم نیست با توجه به موقت و مقررات آن را در جای خود قرار داده در تاریخ 1 آوریل. استان است, اما, باز از این پیشنهاد به نظرات عمومی تا ژوئن 18.

ادامه مطلب: محیط زیست انتقادی از دولت انتاریو را طرح جنگلداری

“این پیشنهاد را حفظ شرایط فعلی و کمک به جلوگیری از اضافی نظارتی بار و فشار اقتصادی در بخش جنگل در حالی که یک رویکرد طولانی مدت نهایی است” این استان نوشت: در محیط رجیستری انتاریو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ماه دسامبر وزارت منابع طبیعی و جنگلداری پیشنهاد آن رویکرد طولانی مدت است که به طور دائم معاف بخش جنگل از ممنوعیت تحت خطر انقراض گونه عمل می کنند. این صنعت را به دنبال قوانین گذاشته شده در زیر تاج جنگل پایداری عمل می کنند به عنوان آن در حال حاضر تحت موقت معافیت شده اند که در جای خود برای سال.

“این رویکرد را در نظر گونه های در معرض خطر در حالی که ایجاد اطمینان برای بخش جنگل, حمایت از توسعه اقتصادی و ایجاد شغل در شمال و جوامع روستایی است که بستگی به این بخش” وزارت محیط زیست سخنگوی لیندسی دیویدسون گفت.

ورود به نگرانی در اطراف جزیره ونکوور معروف قدیمی-رشد جنگل

ورود به نگرانی در اطراف جزیره ونکوور معروف قدیمی-رشد جنگل

“این CFSA را فراهم می کند برای مدیریت پایدار تاج جنگل در حالی که در مورد زندگی گیاهی و جانوری و آب و خاک و هوا و اجتماعی و اقتصادی ارزش است.”

این پیشنهاد خشمگین کرده است برخی از گروه های زیست محیطی.

“ما نگران آنها در حال گرفتن COVID لحظه به تضعیف قوانین زیست محیطی است که هیچ ربطی به با این بیماری همه گیر خود گفت:” Reykia فیک طبیعت و مواد غذایی مبارز با صلح سبز کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این چنین لحظه ای مهم در زمان در چگونه ما می تواند بازسازی اقتصاد ما به این بحران شد و رو به بحران بهداشت و درمان و همچنین آب و هوا و تنوع زیستی بحران است.”

او گفت که او شنیده نمی شود چگونه دولت مشاوره فرایند کار خواهد کرد اگر در همه, با توجه به همه گیر مقررات.

ادامه مطلب: انتاریو گسترش آبی رای امداد اعلام حمایت از اقدامات برای خانه های بازنشستگی

جاشوا گینزبرگ یک وکیل با Ecojustice گفت: وجود تفاوت عمده بین مطیع گونه های در معرض خطر عمل در مقابل تاج جنگل پایداری عمل می کنند.

“کامل هدف از گونه های در معرض خطر عمل است که برای محافظت و بازیابی گونه نیست برای به حداقل رساندن آسیب است که چه در تاج جنگل پایداری در عمل است,” او گفت:.

او گفت: کربو که به عنوان یک گونه تهدید در انتاریو در صورت شدید کاهش جمعیت به دلیل از دست دادن زیستگاه و تکه تکه شدن از ورود به سیستم عملیات. اجرای گونه های در معرض خطر عمل جنگلداری صنعت را به گونه توانایی بازیابی گفت: با حفاظت از محدوده آن است.

“این شرم آور است زیرا این دولت می توانست یکی که موجب صرفه جویی در این گونه یاد و در نهایت چیزی به جای آن به نظر می رسد آنها در حال رفتن به درایو آنها را بیشتر به سمت انقراض,” او گفت:.

ادامه مطلب: انتاریو برای شروع اجازه می دهد backcountry کمپینگ به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یان دان مدیر اجرایی, Ontario, جنگل, انجمن صنایع گفت که چنین نیست.

“ما بسیار قوی در برنامه ریزی فرآیند تحت تاج جنگل پایداری عمل می کنند و این شامل حال توسعه و از جمله حمایت از گونه های در معرض خطر,” او گفت:.

دان گفت: جنگلداری صنعت باید به حساب, اجتماعی, اقتصادی و محیطی با ارزش به عنوان بخشی از آن عمل می کنند.

“این آسان برای یک گروه می گویند این خوب نیست برای محیط زیست و نادیده گرفتن دیگر دو ستون از پایداری است که اجتماعی و اقتصادی” او گفت:.

آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق برخی الزامات زیست محیطی

آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق برخی الزامات زیست محیطی

“تعدادی از شهرها در مناطق روستایی انتاریو که بستگی دارد به طور کامل در بخش جنگل.”

سبز رهبر حزب مایک Schreiner گفت: دولت پیشنهاد خواهد شد در نتیجه تضعیف حمایت از گونه های در معرض خطر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هر بار که ما تضعیف این گونه در معرض خطر عمل ما را تهدید انتاریو تنوع زیستی” او گفت:. “ما همچنین به رسمیت شناختن است که ما به عنوان از دست دادن زیستگاه برای گونه است که ما را در معرض خطر بیشتری برای چیزهایی مانند سیل و همچنین باعث می شود آن را بیشتر به چالش کشیدن برای ما به دیدار با ما آب و هوا تعهدات است.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>