جورج Floyd: خشن تظاهرات در شمال غرب منجر به منع رفت و آمد برای سیاتل

سیاتل شهردار جنی Durkan اعلام کرد 5 بعد از ظهر حکومت نظامی برای کل شهر شنبه و Washingon رژیم صهیونیستی. جی Inslee فعال گارد ملی زیر rowdy تظاهرات که ریخته بر روی ایالتی 5 مجبور اتوبان را بسته از طریق بخش مرکزی از شمال غربی بزرگترین شهرستان.

هزاران نفر از مردم با تجمع در مرکز شهر سیاتل در اعتراض به کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس.

تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات تبدیل rowdier بعد از ظهر شنبه با پلیس استقرار فلش چتری برای متفرق کردن جمعیت. پلیس همچنین اسپری فلفل تظاهر کنندگان که نزدیک به خطوط پلیس و افسران دوچرخه عقب رانده چندین معترض.

ادامه مطلب: مینیاپولیس شهردار طول می کشد تا گرما به عنوان خشونت بیش از جورج فلوید مرگ ادامه

دولت واشنگتن گشت بسته هر دو جهت از بین 5 از طریق این شهر بین ایالتی 90 و بزرگراه 520. معترضان راهپیمایی از طریق خطوط اتوبان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اتوبان امن نیست و یا محل مناسب برای تظاهرات” دولت رئیس گشت جان Batiste در بیانیه ای گفت.

‘آن را’ زمان برای آن را برای متوقف کردن’: سابق قبل از میلاد شیرها ستاره Geroy سیمون سهام تجربه خود را با تبعیض نژادی

‘آن را’ زمان برای آن را برای متوقف کردن’: سابق قبل از میلاد شیرها ستاره Geroy سیمون سهام تجربه خود را با تبعیض نژادی

اخبار فیلم نشان داد حداقل یک پلیس نابود رزمناو دیگر خودرو آتش سوزی و شکستن به فروشگاه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر.

یک پلیس سخنگوی Sgt. لورن Truscott گفت: برخی از افراد دستگیر شدند هر چند او نمی باید یک رقم دقیق.

Durkan با عجله اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد برای شروع در 5 بعد از ظهر روز شنبه و یکشنبه و به گذشته از طریق 5 صبح در پاسخ به اعتراضات.

Inslee به زودی پس از گفت او فعال تا 200 اعضای واشنگتن گارد ملی در پاسخ به درخواست از شهرستان برای کمک به محافظت از اموال مدیریت جمعیت و ترافیک.

گارد پرسنل خواهد بود و غیرمسلح تحت جهت شهرستان, رهبری, بیانیه از دفتر والی گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“گارد ملی در ایستاده برای کمک به اداره پلیس سیاتل به درخواست شهردار Durkan,” Inslee گفت.

“آنها تنها استفاده می شود اگر کاملا ضروری است و ما قدردانی تلاش های خود را برای کمک در این کار مهم است.”

جورج فلوید مرگ: تصویری را نشان می دهد افسر پلیس فشار معترضان در شهر نیویورک

جورج فلوید مرگ: تصویری را نشان می دهد افسر پلیس فشار معترضان در شهر نیویورک

ساکنان باید باقی می ماند در خانه های خود را “تا حد امکان” و نه در سفر و یا از طریق سیاتل گفت: Durkan سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین و Seattle Fire Department رئیس هارولد Scoggins در یک بیانیه منتشر شده در مورد 4:45 p. m.

“این مقررات منع رفت و آمد در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از خشونت و گسترده صدمه به اموال و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش COVID-19 از طریق ادامه داد: جمع” گفتند.

تنش صحنه در سیاتل به دنبال خشونت آمیز شب در پورتلند اورگان که در آن مقامات گفت: کسانی که مسئول آسیب به مقر پلیس و یک مرکز خرید و بسیاری از کسب و کار دنبال خواهد شد پایین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ایالات متحده قرار می دهد پلیس در حالت آماده باش برای اعزام به مینیاپولیس تظاهرات

پورتلند شهردار تد ویلر همچنین اعمال یک وضعیت اضطراری و حکومت نظامی بود که برای از سرگیری شنبه در 8 p. m. و بالابر را در ساعت 6 صبح روز شنبه.

پورتلند رئیس آتش نشانی سارا بون که آفریقایی آمریکایی گفت: خشم و خشونت است که نه تنها در مورد قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اما یک سیستم است که اجازه می دهد تا مردم از رنگ به “احساس
ترس در هر روز است.”

“این یک لحظه از حساب” بون گفت: در یک کنفرانس خبری با دیگر رهبران شهر.

“ما در حال رفتن به جلو با هم برای ایجاد یک واقعی جامعه که در آن احترام و عزت هستند و ارزش های اصلی ما.”

Jo Ann هاردستی یک آمریکایی آفریقایی عضو شورای شهر گفت: کسانی که مسئول غارت و سوزاندن یک گروه کوچک از افرادی که در زمان این فرصت را زودتر صلح آمیز
تظاهرات که پلیس تا به حال تا حد زیادی دور مانده از – “به سرقت مسائل و مسائل است.”

“ما می توانیم عدالت برای مردم سیاه و سفید, اما ما لازم نیست که برای از بین بردن جامعه ما به آن را انجام دهد” هاردستی گفت. او ارائه شده برای کمک به شناسایی تظاهر کنندگان از تصاویر به طوری که آنها می تواند بازداشت و
تحت پیگرد قانونی قرار.

در گذشته پورتلند دیده است متعدد از تظاهرات خشونت آمیز اغلب بین راست تظاهر کنندگان و کسانی که مخالف آنها. فعالان جامعه گفته اند پلیس را سنگین حضور می تواند ماشه برای خشونت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حضور آنها نور به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شده و جمعه.

جورج فلوید مرگ: آمریکا و دادستان کل بار می گوید: “عدالت خواهد بود در خدمت’ در مورد فلوید

جورج فلوید مرگ: آمریکا و دادستان کل بار می گوید: “عدالت خواهد بود در خدمت’ در مورد فلوید

مردم از رنگ های پارلمانی از مجلس قانونگذاری اورگن به نام تظاهر اپورتونيست و پرت که نادیده گرفتن رهبری جامعه سیاه و سفید دهندگان.

در یک نقطه سیاه اعضای جامعه قرار داده شده خود را بین یک کسب و کار و خرابکاری به محافظت از آن را از تخریب آنها گفت.

“ما فقط شروع به پخش برنامه به بازگشایی و این اقدامات مخرب به تلاش های ما به عنوان ما سعی می کنیم به بافتن با هم چه COVID-19 در حال حاضر از هم پاشیده” نه قانونگذاران گفت.

یک مرد در یک ماشین قرق توسط یک گلوله در نظر گرفته شده که از کار اخراج شده توسط یک معترض و او تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد از بیمارستان به پلیس گفت:.

“هیچ کس نمی تواند پیش بینی آنچه که ما شاهد شب گذشته” اقدام رئیس پلیس کریس دیویس گفت: در کنفرانس خبری. “این بسیار دشوار است برای پیش بینی که در آن ما در حال رفتن به این نوع
از خشونت است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: اکثر جورج فلوید معترضان بازداشت شده در دیترویت زندگی می کنند در خارج شهر رئیس پلیس می گوید

دو افسر پلیس مجروح شدند با یک پرتاب دستگاه آتش زا و سنگ.

Blazes ادامه داد: برای سوزاندن در اوایل صبح روز شنبه در مکان های مختلف در مرکز شهر – از جمله یک ساختمان قرار دارد که یک بانک – و شیشه های شکسته آشغال خیابان.

پورتلند پلیس دستگیر حداقل 13 نفر قبل از سپیده دم روز شنبه. پلیس سیاتل بودند بررسی استفاده از زور در یکی از حداقل هفت دستگیری پنج شنبه شب.

Durkan و جوانان گفت: جمعه شب در کنفرانس خبری آنها به خشم آمده بودند با مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او. آنها همچنین التماس معترضان به صلح آمیز Durkan گفت: این قتل نشان دهنده “و نژادپرستی نظاممند” در ایالات متحده است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>