Coronavirus: برخی از افراد محافظ در خانه ‘نه به عنوان آسیب پذیر که ما فکر’ می گوید: دولت متخصص

مردم آسیب پذیر شده اند که محافظت در خانه با توجه به احتمال بالاتر ابتلا به کروناویروس نشده اند ممکن است در چنین خطری که در ابتدا فکر می کردم یک مشاور متخصص به دولت گفت.

پروفسور پیتر Openshaw که نشسته است در دولت جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی گفت که این راهنمایی می تواند “تنظیم شده” برای افراد مبتلا به بیماری هایی مانند آسم و برخی از بیماران مبتلا به سرطان که در حال “نه به عنوان آسیب پذیر به عنوان ما فکر می کردیم”.

می آید پس از بوریس جانسون اعلام کرد که بیش از دو میلیون بالینی آسیب پذیر است و افرادی که محافظ پس مارس در نهایت اجازه داده می شود به ترک خانه های خود را از دوشنبه.

آن طبقه بندی شده به عنوان “بسیار بالینی آسیب پذیر” عبارتند از: پیوند عضو از بیماران مبتلا به سرطان و کسانی که با شدید شرایط تنفسی مانند فیبروز کیستیک.

پرسید: اگر حق مردم بوده و محافظ پروفسور Openshaw بی بی سی گفته است Andrew Marr نشان می دهد: “این واقعا یک سوال مهم.

“در حال حاضر به منظور محافظت شده است بر اساس این فرض حساسیت به کروناویروس اما وجود دارد برخی از مطالعات آینده در حال حاضر, و من فکر می کنم با این اطلاعات جدید ممکن است به نظر می رسد که بسیاری از افرادی که ما فکر ممکن است آسیب پذیر در واقع در حال آسیب پذیر نیست.

“به طور خاص مردم می گویند که بهبود از سرطان پنج سال پیش ممکن است فکر می کنم که آنها حساس هستند اما در واقعیت به نظر می رسد کاملا روشن است که کسانی که بهبود یافته اند و در حال حاضر به خوبی و در هر گونه داروهای ضد سرطان در واقع نسبتا امن است.

“همان آسم است که ما می دانستم که به عنوان یک عامل خطر عمده برای آنفلوانزا اما در حال حاضر به نظر می رسد یک عامل خطر مگر اینکه شما در استروئیدهای خوراکی بنابراین یک زیر مجموعه از افراد مبتلا به آسم ممکن است در معرض.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به لحن خوب مشاوره در حال حاضر و در واقع اطمینان برخی از افرادی که ما می ترسید ممکن است مستعد است که در واقع آنها نه به عنوان آسیب پذیر که ما فکر می کردم.”

پروفسور Openshaw پیوست رو به رشد تعداد دانشمندان ابراز نگرانی در مورد سرعت لغو مستند گفت: مردم باید در ادامه با “احتیاط”.


پرسید: اگر دولت در حال رفتن بیش از حد سریع او گفت: “من فکر می کنم وجود دارد بسیار اتفاق آرا پیام در حال حاضر که ما نیاز به این را به آرامی و گام به گام.

“ما نیاز به ارزیابی اثر هر مرحله قبل از ما حرکت به یک بعدی. من نمی شنیدن هر گونه مخالفت در میان مشاوران که در حال صحبت کردن در لحظه.”

دومینیک Raab وزیر امور خارجه بریتانیا اعتراف کرد که دولت با فشار دادن پیش با کاستن از اقدامات با وجود این کشور در حال حاضر در سطح چهار خود را در معرض خطر مقیاس.

نخست وزیر قبلا گفت که مستند محدودیت نخواهد بود برداشته تا زمانی که این کشور به سطح سه.

آقای Raab گفت این بود: “لحظه حساس” اما افزود: “ما نمی توانیم اقامت در lockdown برای همیشه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>