Coronavirus: موتورسواران گسترش شادی در Penticton, بازنشستگی مرکز

خروش از طریق خیابان های جنوب Okanagan رفتن از خانه بازنشستگی برای بازنشستگی خانه یک گروه از دوچرخه سواران مصمم به گسترش برخی از تشویق.

برخی از اعضای جنوب کشور مسیحی سواران باید سوار شده اند تا وآمد از خانه های مراقبت از آوریل برای قرار دادن یک لبخند بر روی ساکنان چهره در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“پس از اولین من در شرکت … تاثیر است که آن را تا به حال در برخی از افراد برخی از آنها در اشک” گفت: روی Steller, SICR. رئيس جمهور.

ادامه مطلب: Vernon, B. C. کافه ارائه غذای رایگان را برای جامعه سالمندان در طول همه گیر

دوچرخه سواران بودند خارج ساخت سر و صدا به می گویند با تشکر از شما به کارگران خط مقدم و ارسال عشق به کسانی که در طرف دیگر از ویندوز در هاون هیل صفحه اصلی بازنشستگی در Penticton, on May 30, یکی از چهار متوقف می شود و آنها در حال برنامه ریزی برای این روز است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ‘امیدوارم ما فقط می توانید آنها را تشویق به بالا’: خوانندگان کلاسیک انجام از خیابان برای ورنون سالمندان

“این بدان معنی است واقعا زیادی به همه به دلیل آن را نشان می دهد حمایت از جامعه و متاسفانه بسیاری از ساکنان دیده نشده خانواده خود را از ماه مارس گفت:” باب Fraser, پناهگاه تپه بازنشستگی مرکز ثبت مراقبت aide.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

موتور سواران طرح در ادامه خود را در “اندیشه نوین بمب” را به عنوان طولانی به عنوان آنها احساس آنها مورد نیاز است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>