Coronavirus مستند: گروه تا شش نفر را برآورده می تواند به ورزش هم در انگلستان از روز شنبه

گروه تا شش نفر خواهد بود قادر به ورزش هم در خارج از منزل از دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها رعایت اجتماعی, فاصله, قوانین, دولت گفته است.

در آخرین کاهش مستند اقدامات تیم قادر خواهد بود برای آموزش هم در حالی که دوستان و خانواده خواهد بود قادر به بازی بدون تماس ورزشی در پارک یا باغ.

پدر و مادر قادر به همراهی فرزندان خود به مربیگری جلسات انجام شده بر اساس یک به یک یا در گروه های کوچک.

هوای سالن های ورزشی و زمین های بازی و استخرهای شنا بسته باقی خواهد ماند و تحت راهنمایی های جدید و عمومی خواست برای جلوگیری از به اشتراک گذاری تجهیزات.

نخبگان ورزشی نیز مجموعه ای به سر در پشت درهای بسته از 1 ژوئن, با, فوتبال, تنیس و اسب مسابقه به بازگشت به نشان داده شده در تلویزیون در مدت کوتاهی.

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: آن را یک “نقطه عطف مهم” برای ملت به عنوان او تایید کرد که کاهش قوانین اجازه می دهد تا بازگشت به ورزش و ورزش گروه برای فردا.

صحبت کردن در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی گفت: “امروز من نیز خوشحالم که به تایید می کنند که ما در حال استراحت قوانین در ورزش بیشتر به طوری که از دوشنبه مردم خواهد بود قادر به تمرین با حداکثر پنج نفر دیگر از خانواده ها به ما میده تا زمانی که آنها باقی می ماند دو متر از هم جدا.

“این بدان معنی است که افرادی که بازی های ورزشی تیم قادر خواهد بود به بازی با هم و انجام کارهایی مانند مطبوع و تناسب اندام جلسات که اصلا شامل تماس فیزیکی است.”

“بریتانیا ورزشی بهبود آغاز شده است,” او اضافه شده به عنوان او مجموعه ای از برنامه های رقابتی و ورزشی برای از سرگیری پس از سه ماه.

آخرین حرکت در می آید و پس از بوریس جانسون اعلام کرده است که دوستان و خانواده می توانید ملاقات در پارک ها و باغ های اجتماعی فاصله گروه شش از دوشنبه در انگلستان است.

اما همانطور که مردم رفتند به سواحل برای لذت بردن از آفتاب و درجه حرارت افزایش در دولت به عنوان ارشد دانشمندان را شکست صفوف به هشدار کاهش مستند اقدامات آمده بود بیش از حد به زودی.

پروفسور پیتر Horby آقا جرمی Farrar و پروفسور جان ادموندز همه اعضای هیئت علمی گروه مشاوره برای شرایط اضطراری (مریم) ابراز ترس است که بلند کردن اجسام restricions شد خطرات به عنوان عفونت نرخ همچنان بالا است.

اما معاون ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون Tam گفت: علمی نظرات “همیشه متفاوت است به حدی”.

او گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که مستند کاستن باید برود “زحمت” به آرامی اضافه کرد: “دانشمندان ادامه خواهد داد که مشاوره به دولت است. هیچ عذر خواهی که ما را کاملا همچنان به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>