سفر بهترین کارت های اعتباری برای سال 2020 – CNET

سفر کارت های اعتباری با برخی از بالاترین پاداش نرخ در دسترس — هر بار که شما با استفاده از یک کارت اعتباری سفر به نقاط شما کسب درآمد می توان نسبت به آینده (و یا حتی گذشته) سفر خرید. سفر کارت های اعتباری نیز در مفید آمده است برای مزایای از قبیل کلاس اول ارتقاء منحصر به فرد هتل و اجاره ماشین قدرت پردازش و پرداخت-برای TSA Precheck جهانی و ورود.

این امتیاز است که به شما تعلق اغلب بازخرید خود را از طریق کارت اعتباری صادر کننده وب سایت (یا برنامه) یا به نظر می رسد به عنوان یک بیانیه اعتباری که reimburses شما در گذشته برای خرید شما ساخته شده خود را با کارت. نقاط و یا مایل نیز می توان به سفر شرکای — عمدتا شرکت های هواپیمایی و هتل ها — در یک نوسان نرخ تبدیل که در آن آنها می توان به کتاب پرواز یا هتل. که بعدا بیشتر.

برای انتخاب بهترین سفر کارت اعتباری وجود دارد چند عامل کلیدی را در نظر بگیرید:

 • هزینه های سالانه. همه از سفر پاداش کارت های مورد بررسی در اینجا باید هزینه های سالانه با صعود به عنوان بالا به عنوان $550 اما این هزینه ها معمولا کاهش ماهانه یا سالانه اعتبارات است.
 • منحصر به فرد قدرت پردازش. برخی از کارت همچنین دسترسی به سفر منحصر به فرد قدرت پردازش مانند هواپیمایی سالن یا VIP استقبال در هتل ها. ارزش کسانی که قدرت پردازش ذهنی است و چیزی است که شما باید به منظور بررسی برای نیازهای شما و می خواهد.
 • خارجی هزینه های معامله. هیچ یک از این سفر بهترین کارت های خارجی هزینه های معامله به طوری که چیزی است که شما مجبور به نگرانی در مورد هر یک از کارت های اعتباری زیر توصیه می شود.

کلی بهترین کارت سفر برای بسیاری از مسافران

تعقیب و گریز

پاداش نرخ: 3X امتیاز در سفر و ناهار خوری (آغاز می شود پس از به دست آوردن $300 اعتبار), 1 نقطه در تمام خرید های دیگر
هزینه سالانه: $550
عضو جدید جایزه: 50000 امتیاز
پاداش رستگاری آستانه: صرف $4,000 در 3 ماه اول
MAY: 17.99 درصد به 24.99% متغیر
هزینه معامله خارجی: None
اعتبار مورد نیاز: عالی

تعقیب یاقوت کبود رزرو ارائه می دهد ارزش بزرگ برای کسانی که صرف حدود 12000 دلار یا بیشتر در سال در سفر است. تعقیب اجازه می دهد تا به شما امتیاز تعلق گرفتن برای: پرواز و هتل و اجاره اتومبیل و قطار و اتوبوس و یا مسافرت و یا ناهار خوری در نظر بگیرید پلاتین کارت (برای آگهی مکرر) و یا کارت طلایی (برای بالا غذا بودجه). در غیر این صورت من یک فن بزرگ از طیف گسترده ای از هزینه های که سقوط تحت رزرو امتیاز بندی. و آن را حتی بهتر است برای کسانی که ارزش اضافی آن سفر قدرت پردازش مانند بیمه مسافرتی هتل تخفیف و دسترسی به سالن از طریق اولویت عبور را انتخاب کنید.

پاداش جزئیات

رزرو کارت به شما می دهد نامحدود 3X امتیاز در سفر و ناهار خوری خرید 1 امتیاز در تمام خرید های دیگر و 10x امتیاز در Lyft سواری از طریق مارس 2022.

در حالی که 550 دلار هزینه سالانه تند سالانه اعتباری سفر از $300 به ارمغان می آورد به طور کلی هزینه به $250 ساخت هزینه بیشتر قابل کنترل است. به علاوه 50,000 ثبت نام در جایزه — به دست آورده و پس از صرف $4,000 در سه ماه اول — به ارزش تا $1,000, بسته به اینکه چگونه شما از گرو در اوردن آن نقاط (در زیر). در نهایت دارندگان کارت دریافت یک بیانیه اعتباری بازپرداخت جهانی برای ورود یا TSA Precheck (به ارزش $100 برای جهانی ورود یا 85 دلار برای TSA precheck که هر دو معتبر هستند برای مدت پنج سال) به علاوه تعدادی از VIP-سفر به سبک قدرت پردازش.

رستگاری جزئیات

تعقیب و گریز نهایی نقاط پاداش بازخرید می تواند در سه راه اصلی.

 • نقدی رستگاری در 1 درصد نرخ موثر تبدیل می شود کارت خود را به 3 درصد نقدی پشت کارت برای سفر و ناهار خوری خرید.
 • رزرو سفر از طریق تعقیب و گریز نهایی پاداش پورتال به شما می شود به میزان 1.5-سنت در هر نقطه یا 1.50 $برای 100 امتیاز است که نشان دهنده بازگشت از 4.5% در سفر و ناهار خوری خرید (و در بالا ترین نقدی پشت کارت).
 • انتقال نقاط به یکی از 13 Ultimate پاداش سفر همکاران در یک رستگاری نرخ تا 2 سنت در هر نقطه 6% بازده کل با توجه به نقاط پسر تازه ترین ارزیابی.

بهترین کارت سفر برای foodies و خریداران مواد غذایی

امریکن اکسپرس

پاداش نرخ: 4X امتیاز در ناهار خوری و سوپر مارکت ها 3X امتیاز در پرواز (رزرو به طور مستقیم w/شرکت هواپیمایی و یا amextravel.com), 1 نقطه در تمام خرید های دیگر
هزینه سالانه: $250
عضو جدید جایزه: 50000 امتیاز
پاداش رستگاری آستانه: صرف $4,000 در 3 ماه اول
MAY: 15.99% به 22.99% متغیر
هزینه معامله خارجی: None
اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

به عنوان تنها کارت در این لیست است که ارائه می دهد پاداش های بالا رای دادن در هر دو ناهار خوری و آمریکا سوپرمارکت خرید طلا کارت از امریکن اکسپرس یک گزینه عالی برای کسانی که نمی در حال حاضر صرف یک تن در سفر هر سال اما می خواهم به سفر در تخفیف با امتیاز به دست آورده صرف پول در مواد غذایی است.

اگر شما صرف بیش از حدود 7000 دلار سالانه در ناهار خوری و سوپر مارکت های آمریکا (از جمله کوچکتر فروشگاه های مواد غذایی, اما به جز فروشگاههای جعبه بزرگ مانند وال مارت و یا هدف) 250 $هزینه سالانه است به خوبی به ارزش آن. با توجه به متوسط خانواده های آمریکایی صرف $7,923 در مواد غذایی در سال 2018 با توجه به ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار بسیاری از خانواده ها می توانند از مزایای کارت طلایی. (اگر شما صرف مقدار زیادی در هر دو مواد غذایی و سفر در هر سال من پیشنهاد می کنم از تعقیب یاقوت کبود رزرو به جای.)

پاداش جزئیات

طلا کارت دارای یک طیف گسترده ای از پاداش دسته بندی برای یک سفر کارت با 4 امتیاز در ناهار خوری و سوپر مارکت های آمریکا و 3X امتیاز در پروازهای رزرو از طریق Amex, پورتال, وب سایت که در آن نقاط می توان بازخرید. 250 $هزینه سالانه است تا حدی جبران تا 120 دلار سالانه ناهار خوری اعتبار (از طریق خدمات مانند Grubhub و بدون درز) و تا 100 دلار سالانه اتفاقی پرواز هزینه های که پوشش چیزهایی مانند در پرواز ناهار خوری, از Wi-Fi و چمدان چک هزینه. ثبت نام در جایزه نسبتا استاندارد 50,000 پاداش عضویت (MR) امتیاز پس از صرف $4,000 در سه ماه اول است که به ارزش تا $1,000.

رستگاری جزئیات

وجود دارد دو راه برای از گرو در اوردن امتیاز با کارت طلایی. این اولین بار است که برای سفر در خرید های ساخته شده از طریق آمریکا بیان سفر پورتال که در آن یک نقطه برابر با یک درصد. گزینه دوم این است که برای انتقال خود آقای نقاط به یکی از 18 شرکت هواپیمایی همکاران یا 3 شرکای هتل یک ارزش به دو سنت در هر نقطه. پس امتیاز خود را به ارزش دو برابر زمانی که انتقال ما به شدت توصیه به انتقال به یک شریک سفر و به دنبال خوب رستگاری تخفیف در سفارش خود را به حداکثر رساندن امتیاز به دست آورده.

بهترین کارت سفر برای کلاس اول آگهی

امریکن اکسپرس

پاداش نرخ: 5x امتیاز در پرواز (رزرو به طور مستقیم w/شرکت هواپیمایی و یا Amex سفر) و پیش پرداخت هتل (*رزرو Amex مسافرت)
هزینه سالانه: $550
عضو جدید جایزه: 70,000 امتیاز
پاداش رستگاری آستانه: صرف 5.000 دلار در 3 ماه اول
MAY: NA (اواخر هزینه تا $39 مورد)
هزینه معامله خارجی: None
اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

پلاتین کارت Amex بالا-لایه سفر کارت ارائه بالاترین پاداش بالقوه نرخ هر ما بررسی کرده ایم با شکوه در 10 درصد بسته به اینکه چگونه نقاط بازخرید (جزئیات در زیر). این کارت ایده آل برای هر کسی که در حال حاضر صرف بیش از $10,000 سالانه در پروازها و هتل ها به تنهایی و برای کسانی که ارزش بیمه مسافرتی قدرت پردازش مانند دسترسی به سالن و هتل و ارتقاء. باریک پاداش ساختار — آن را شامل نمی شود غذا و یا ناهار خوری — بالا و هزینه سالانه $550 را در این یک کارت با ارزش خاص صرف مشخصات بنابراین انجام محاسبات ریاضی قبل از ثبت نام.

پاداش جزئیات

پلاتین کارت را بدست آورده 5X پاداش عضویت (MR) امتیاز در پروازهای رزرو به طور مستقیم با شرکت های هواپیمایی و یا از طریق Amex پورتال ها و هتل ها — که نیاز به پیش پرداخت — رزرو از طریق Amex پورتال. پرواز یا هتل رزرو از طریق یک شخص ثالث یا خدمات شرکت مانند Orbitz نمی واجد شرایط.

بالا بودن هزینه سالانه 550 دلار است را جبران $200 شرکت هواپیمایی اعتباری هزینه برای سفر incidentals مانند کیسه چک در پرواز, مواد غذایی و یا آشامیدنی یا WiFi یک بیانیه اعتباری جهانی برای ورود یا TSA Precheck (به ارزش $100 برای جهانی ورود یا 85 دلار برای TSA precheck که هر دو معتبر هستند برای مدت پنج سال) و $200 در حال بارگذاری اعتبارات در هر سال است. این عضو جدید جایزه است که در پایان بالا در 70,000 امتیاز زمانی که شما صرف $5,000 در سه ماه اول ارزش تا $1,400 زمانی که انتقال به یک سفر شریک زندگی و بازخرید خود را در حداکثر مقدار خود است. پلاتین کارت نیز ارائه می دهد تعدادی از حق بیمه مزایای سفر از جمله هتل قدرت پردازش مانند اتاق ارتقاء صبحانه با تعریف اولیه در بررسی و پرداخت در اواخر و دسترسی جهانی در سالن مجموعه است.

رستگاری جزئیات

پلاتین کارت ارائه می دهد سه روش برای رستگاری:

 • سفر خرید از طریق Amex, سفر, پورتال که در آن یک نقطه برابر با یک درصد از جمله پرواز و پیش پرداخت رزرو هتل
 • انتقال خود آقای نقاط به یکی از 18 شرکت هواپیمایی همکاران یا سه هتل شرکای یک ارزش به دو سنت در هر نقطه. داده شده است که 100% ارزش نوسان, ما به شدت توصیه به انتقال به یک شریک سفر و به دنبال خوب رستگاری معاملات به منظور به حداکثر رساندن امتیاز خود را.
 • یک بیانیه اعتباری, اما نرخ متغیر است و شما به طور معمول کمتر ارزش از امتیاز خود را با این روش.

بهترین کارت برای به دست آوردن مایل در هر روز صرف

CapitalOne

پاداش نرخ: 2X مایل در تمام خرید 5X مایل (هتل و اجاره اتومبیل تنها) از طریق سرمایه یک سفر
هزینه سالانه: $95
عضو جدید جایزه: 50,000 کیلومتر
پاداش رستگاری آستانه: صرف $3,000 در 3 ماه اول
MAY: 17.24% – 24.49% متغیر
هزینه معامله خارجی: None
اعتبار مورد نیاز: عالی

سرمایه یک سرمایه گذاری کارت توسط یک ساده و آسان برای استفاده از گزینه برای کسانی که می خواهم به کتاب سفر با امتیاز پاداش تولید شده از کلی هزینه و نه نگرانی در مورد هزینه های دسته.

در حالی که خالص پاداش نرخ پایین تر از آن بالاتر هزینه رقبای سالانه هزینه قابل توجهی پایین تر در حالی که شما هنوز هم کسب 2 امتیاز در هر خرید. این کارت نشان دهنده ارزش خوبی برای هر کسی که هزینه بین حدود 6000 $و $10,000 به طور کلی بر روی کارت سالانه کمتر از $10,000 در مواد غذایی و سفر و کمتر از 7000 دلار در مواد غذایی به تنهایی. اگر شما صرف فراتر از این ارقام را در نظر بگیرید به جای یکی از این بالاتر هزینه کارت در این لیست است.

پاداش جزئیات

با نامحدود 2X مایل در هر خرید, سرمایه گذاری, کارت وسیعترین درآمد سفر کارت در دسترس است. آن ثبت نام در جایزه استاندارد 50,000 سرمایه یک پاداش مایل زمانی که شما صرف $3,000 در سه ماه اول (مقایسه کنید که به 4000 دلار برای بسیاری از کارت های دیگر). به 95 دلار هزینه سالانه نیز چشم پوشی برای سال اول است که می تواند از فکر به عنوان $95 در بالا معرفی, جایزه, پس از آن یک بار ارائه می دهند. در نهایت سرمایه یک سرمایه گذاری به cardholders یک TSA Precheck یا جهانی ورود اعتباری است که به ارزش حدود 15-20 یک سال و همچنین بیمه حوادث مسافرتی و اجاره برخورد بیمه (بیشتر در مورد که در پایان).

رستگاری جزئیات

بهترین راه برای استفاده از سرمایه خود را یک پاداش مایل به انتقال آنها به یکی از بیش از 15 سفر همکاران در نرخ تا 1.4 سنت در هر مایل برای یک پتانسیل خالص ارزش پاداش 2.8٪. دقیق پاداش رای بستگی به شرایط خاص پرواز شما ذخیره. که در مقایسه با دلار هزینه یک پرواز در برخی پروازهای ممکن است شما و نزدیک به 1 درصد در هر مایل در حالی که دیگران به شما حداکثر نرخ 1.4 سنت در هر مایل است. این روشن نیست که چگونه دقیقا مایل هزینه محاسبه شده است اما به خاطر داشته باشید گاهی اوقات حداکثر نرخ در دسترس است تنها زمانی که رزرو کلاس کسب و کار یا کلاس اول پرواز.

شما همچنین می توانید از گرو در اوردن سرمایه خود را یک سرمایه گذاری پاداش مایل به اعتبار بیانیه برابر گذشته سفر خرید (به میزان یک درصد در هر مایل) استفاده از آنها را به فروشگاه آمازون به میزان 0.8 سنت در هر مایل یا استفاده از آنها را به کتاب سفر از طریق سرمایه یک سفر پورتال.

بهترین و کم خطر-هزینه سفر کارت

ولز فارگو

پاداش نرخ: نامحدود 3 ٪ پشت نقدی (3x امتیاز) در ناهار خوری, سفر, گاز ایستگاه های حمل و نقل را انتخاب کنید و جریان, خدمات, 1% (1 امتیاز) در هر چیز دیگری
هزینه سالانه: $0
عضو جدید جایزه: 200 $در (20,000 امتیاز)
پاداش رستگاری آستانه: $1,000 در سه ماه اول
MAY: 15.49% به 27.49% متغیر
اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

ولز فارگو سوق دادن کارت است نه از لحاظ فنی یک سفر پاداش کارت اعتباری — آن پاداش در فرم از پول نقد به جای سفر به نقاط و یا مایل. با وجود این حرکت کارت است که یک راه حل آسان برای کسانی که می خواهند برای به دست آوردن پول در سفر خود و ناهارخوری, صرف , اما لزوما می خواهید به استفاده از آن پاداش به کتاب بیشتر سفر از طریق یک کارت اعتباری مایل پورتال.

اگر کارت با کاهش نرخ بازگشت در مقایسه با دیگر سفر کارت خود را $0 سالانه هزینه و خطر کمتر آن را ایده آل برای کسانی که هزینه های کمتر از 10000 $در یک سال در مقدماتی دسته. آن را نیز یک گزینه خوب برای هر کسی که ترجیح میدهد به کسب پول نقد به طور مستقیم به جای رزرو پاداش سفر.

پاداش جزئیات

ولز فارگو سوق بدست آورده نامحدود 3X امتیاز در ناهار خوری و گاز rideshares حمل و نقل و پرواز و هتل homestays اجاره اتومبیل و محبوب جریان خدمات. که میزان مناسبی نسبت به پاداش سفر بازار به خصوص با توجه به آن-هزینه سالانه $0. این کارت نیز ارائه می دهد جدید cardholders یک ثبت نام در جایزه 200 دلار پس از صرف $1,000 در سه ماه اول. شبیه به بسیاری دیگر از سفر پاداش کارت های اعتباری سوق می دهد چند سفر پردازش از جمله از دست توشه بازپرداخت تا 1000 $اجاره خودرو ضرر و خسارت بیمه کمک های کنار جاده ای, 24/7 سفر و کمک های اضطراری و اورژانس پیشرفت پول نقد است.

رستگاری جزئیات

به گرو در اوردن امتیاز با ولز فارگو سوق دادن کارت, همه شما باید انجام دهید کلیک است “از گرو در اوردن امتیاز” در پاداش پورتال. که در آن است. هیچ fussing بیش رزرو سایت یا مقایسه پاداش پرواز. سوق نقدی پاداش بازخرید می تواند به عنوان یا واریز وجه به یک Wells Fargo حساب و یا به عنوان یک بیانیه اعتباری. یک نقطه برابر است با یک درصد و حداقل آستانه برای رستگاری است 2,500 امتیاز (25 دلار).

چگونه سفر کارت های اعتباری کار می کند ؟

سفر کارت های اعتباری به نوبه خود خرید به نقاط و یا مایل است که می تواند بازخرید برای سفر, خرید, مانند پرواز و هتل باقی می ماند. گاهی اوقات شما می توانید از گرو در اوردن آن نقاط به صورت نقدی اما شما دریافت بهترین نرخ در هنگام استفاده از آنها را به کتاب سفر. بالا کارت های سفر خود را رزرو پورتال که از طریق آن شما می توانید پرواز و هتل ها و کرایه ماشین; گاهی امتیاز ارزش بیشتر استفاده می شود که در این پورتال است.

شرکت هواپیمایی و هتل با کارت های اعتباری — که ما را شامل نمی شود در این لیست — عمل کنند و برنامه های وفاداری در آن شما اقامت در یک حلقه بسته سیستم پاداش. به شما در کسب پاداش هنگامی که شما خرید پرواز یا هتل خود را از طریق انتخاب های هواپیمایی و یا هتل شرکت و شما می توانید با استفاده از این نقاط برای پردازش و یا آینده رزرو از طریق همان شرکت هواپیمایی و یا هتل ،

سفر دیگر مزایای کارت های اعتباری

ترین سفر کارت های اعتباری — که حمل سنگین هزینه های سالانه — شامل مزایای آن بیشتر اضافه کردن ارزش به کسانی که کارت. مزایای مانند اجاره برخورد اتومبیل بیمه و حتی از دست توشه بازپرداخت استاندارد تبدیل شده اند. در اینجا چیزی است که ارائه شده برای کارت انتخاب شده:

 • بیمه حوادث مسافرتی: رزرو کاپون سرمایه گذاری
 • بیمه لغو سفر: رزرو, پلاتین
 • سفر تاخیر بازپرداخت / حفاظت: رزرو, پلاتین
 • توشه از دست رفته بازپرداخت: رزرو و پلاتین و طلا سوق
 • اجاره برخورد اتومبیل بیمه: رزرو پلاتین و طلا و سرمایه گذاری سوق

چگونه ما برداشت سفر بهترین کارت های اعتباری

تعيين توصیه های ما, 19 از محبوب ترین سفر پاداش کارت های اعتباری (ذکر شده در زیر) مورد تحقیق و انتخاب بر اساس بهترین ارزش پولی برای برخی از مشتری پروفایل مانند آگهی مکرر کسانی که به صرف مقدار زیادی در ناهار خوری و مواد غذایی و یا کسانی که به دنبال یک راه آسان برای مسافرت در تخفیف با مایل به دست آورده در هر روز هزینه. ما همیشه نگه دارید و به طور کلی ارزش خالص به عنوان برترین پس از انتخاب حق پاداش کارت اعتباری است که در مورد صرفه جویی در پول و مسئول مالی نه اینکه اغوا قدرت پردازش و یا ارائه می دهد که در حال زرق و برق دار و یا بی ربط.

برای تعیین زمانی که یک کارت باعث می شود احساس های مالی این کارت در مقایسه با بالا بدون هزینه نقدی پشت کارت برای ناهار خوری و سفر به ولز فارگو سوق دادن. پس از این حرکت کارت به cardholders 3% بازگشت در سفر, حمل و نقل و ناهار خوری با هیچ هزینه آن را به عنوان یک پایه برای قضاوت در زیر کارت.

کارت های تحقیق

 • پلاتین کارت از AmEx
 • طلا کارت از AmEx
 • تعقیب یاقوت کبود ترجیح
 • تعقیب یاقوت کبود رزرو
 • CapitalOne سرمایه گذاری
 • سرمایه یکی VentureOne
 • بانک مرکزی امریکا حق بیمه و پاداش
 • PenFed Pathfinder کارت پاداش
 • Uber ویزا کارت
 • BofA پاداش سفر
 • آن را کشف مایل
 • ویرجین آتلانتیک جهانی نخبگان مسترکارت
 • هیلتون افتخارات امریکن اکسپرس پیشی بگیرد
 • ماریوت Bonvoy بی حد و حصر
 • جت بلو به همراه
 • هواپیمایی آلاسکا امضا ویزا
 • ایالات اکسپلورر کارت
 • دلتا رزرو® کارت اعتباری از امریکن اکسپرس
 • پلاتین SkyMiles دلتا® کارت اعتباری از امریکن اکسپرس
 • طلا SkyMiles دلتا® کارت اعتباری از امریکن اکسپرس

توجه داشته باشید در کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی

پس قابل توجهی به عقب و جلو ما را انتخاب و به توصیه بهترین کارت اعتباری شرکت هواپیمایی به عنوان بخشی از این لیست. پنج سفر کارت برجسته بالا شما بهتر نقطه رستگاری ارزش کلی و اغلب خود را بهترین گزینه به عنوان اصلی سفر کارت از شما کسب امتیاز از انواع خطوط هوایی. برخی از کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی می تواند ارزشمند برای برخی عادات خرج کردن مانند کسانی که همیشه پرواز با یک شرکت هواپیمایی و معمولا چک کیف و بنابراین می تواند ارزش خود را پایین هزینه های سالانه (معمولا کمتر از 100 دلار) برای برخی از کاربران.

انتخاب بهترین کارت اعتباری شرکت هواپیمایی (co-مارک یا نه) است ذهنی بر اساس وفاداری خود را به هر گونه خاص هواپیمایی. ارزش قدرت پردازش مانند اوایل شبانه روزی صندلی ارتقاء دسترسی به سالن و هواپیمایی وضعیت متفاوت است که بسته به شرکت هواپیمایی شما وفادار و چگونه اغلب شما در سفر با آنها. در بسیاری از موارد کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی انتخاب شده بر اساس هواپیمایی که کار هاب را در نزدیکی فرودگاه..

حتی اگر شما را به یک شرکت هواپیمایی برای تمام پروازهای خود را با همکاری مارک کارت های روی حیله و تزویر زمانی که می آید به استخراج ارزش. به عنوان مثال ویرجین آتلانتیک جهانی نخبگان مستر کارت از بانک مرکزی امریکا ارائه می دهد 3X ویرجین آتلانتیک پرواز باشگاه مایل در خرید و 1.5 X, پرواز, باشگاه مایل در تمام خرید های دیگر. با نقاط پسر اخیر حداکثر ارزش 1.5 سنت در هر مایل است که به معنی شما می توانید تا 4.5 درصد در, باکره, خرید و 2.5 درصد در هر چیز دیگری که به حداکثر رساندن ارزش آن نقاط. با توجه به دشواری پیدا کردن یک ایده آل رستگاری برای یک پرواز خاص ما انتظار نداریم که بسیاری از کاربران برای به حداکثر رساندن ارزش رستگاری در هر زمان.

پاداش آن نرخ مناسب و معقول هستند اما به یاد داشته باشید که شما فقط می توانید از گرو در اوردن کسانی که مایل بر روی یک لیست کوتاه از شرکت هواپیمایی همکاران و شما به ندرت بالا ارزش رستگاری. همچنین بهترین redemptions اغلب پروازهای بین قاره ای در کسب و کار و یا کلاس اول مانند رزرو $4,000 بلیط رفت و برگشت برای 2000 $است که یک معامله خوب است اما نه مربوط به اکثر مصرف کنندگان آمریکایی. سرانجام پس شما تنها با بالا گرفتن پاداش رای (3X) و در هنگام پرواز با خطوط هوایی خاص شما به طور بالقوه می تواند هزینه های بیشتر برای برخی پروازها از شما را با شکار معامله. اگر شما می خواهید برای رفتن از سهل انگاری به نیویورک برای مثال شما صرف $100 بیشتر برای پرواز در خطوط هوایی خود را از انتخاب شما در حال فدا کردن بخش قابل توجهی از ارزش پاداش شما تولید.

همه که گفت: اگر شما پرواز چندین بار در هر ماه با همان هواپیمایی, ارزش, وضعیت ارتقاء با خطوط هوایی خاص و به طور بالقوه می تواند حداکثر رساندن ارزش رستگاری با پروازهای دیگر و یا upper-class کابین هواپیمایی کارت اعتباری می تواند یک گزینه خوب برای شما. آنها همچنین می توانند مفید برای گاه به گاه وفاداری آگهی که می خواهم برای دیدن چمدان چک هزینه چشم پوشی (رایگان بررسی کیسه های مشترک هواپیمایی کارت گرفتن) اما تنها زمانی که آنها نمی پرواز اغلب به اندازه کافی برای توجیه هزینه های بالا از حق بیمه کارت سفر. نیز وجود دارد که سناریو که در آن آن را حس می کند به یک شرکت هواپیمایی کارت و غیر co-مارک کارت اما فقط مطمئن شوید که شما نگه داشتن چشم در هزینه های سالانه و شما هرگز اجازه امتیاز و یا مایل منقضی خواهد شد.

توجه داشته باشید در هتل کارت های اعتباری

هتل کارت های اعتباری عمل به طور مشابه به کارت های هواپیمایی که خود را بهترین پاداش ارزش می آید هنگام خرید با این که هتل های زنجیره ای و رستگاری خود گزینه های محدود هستند. به عنوان با همکاری مارک کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی ما توصیه نمی یک کارت اعتباری هتل بیش از دیگری و بر این باورند که بهترین سفر پاداش کارت های اعتباری ذکر شده در بالا بهتر co-مارک کارت در اکثر حالات. اگر شما همیشه خود را رزرو هتل باقی می ماند با یکی از هتل های زنجیره ای می تواند آن را به ارزش مصرف یک نگاه به کارت در دسترس است.

یکی دیگر از عوامل مهم توجه داشته باشید با هتل کارت است که ارزش خود را از نقاط بسیار متفاوت از شرکت هواپیمایی نقاط و یا مایل. هیلتون افتخارات امتیاز به عنوان مثال تنها ارزش .6 سنت در پایان بالا بنابراین حتی اگر هیلتون افتخارات کارت های اعتباری بالا جوایز نرخ ارزش آن جوایز کمتر از تعقیب و گریز نهایی پاداش امتیاز امریکن اکسپرس پاداش عضویت نقاط یا خطوط هوایی مایل است.

اما برای کسانی که می خواهند برای به دست آوردن یک وضعیت ارتقاء (که معمولا همراه با قدرت پردازش مانند صبحانه رایگان و ارتقاء اتاق) با یک هتل زنجیره ای بدون نیاز به صرف بالاتر از استاندارد آستانه یک شرکت مارک کارت اعتباری خواهد شد سرعت بخشیدن به پیشرفت شما و کمک به شما در رسیدن به یک وضعیت بالاتر با زنجیره ای برای کمتر هزینه. فقط نگه داشتن در ذهن است که شما اساسا پرداخت برای ارتقاء آن در راه های مختلف و می تواند صرف فدا کردن ارزش ها و نه با استفاده از یک کارت اعتباری سفر.

آنچه در مورد MAY?

APR مخفف نرخ درصد سالانه و آن را به مقدار مورد علاقه شما پرداخت در طول سال در هر موجودی شما در حفظ و بر روی کارت اعتباری خود را. با توجه به این که ما به شدت توصیه به پرداخت تعادل کارت اعتباری خود را کامل در هر ماه ما نگاه نکنید MAY بیش از حد نزدیک زمانی که ارزیابی پاداش کارت های اعتباری.

اگر شما هر گونه مشکل در پرداخت کردن تعادل کارت اعتباری خود را هر ماه با شروع کارت است که کم آور و نگران نباشید در مورد پاداش. هر گونه پاداش شما تولید — آن است که آیا پول نقد بازگشت پاداش سفر یا در غیر این صورت — به سرعت از بین می رود زمانی که شما پرداخت بهره در هر ماه. همچنین به یاد داشته باشید که در حالی که برخی از پاداش کارت های اعتباری ارائه مقدمه MAY برای سال اول معمولا 0% سفر دسته به طور معمول نمی کند.

انواع دیگر از کارت به نظر

اگر شما نمی دیدار با صرف حداقل توصیه می شود برای هر یک از موارد فوق گزینه های کارت اعتباری شما ممکن است در نظر یک نقد به کارت های اعتباری به جای استفاده از یک کارت اعتباری سفر. نقدی پشت کارت های اعتباری ارائه پاداش در فرم از بیانیه اعتبار و یا پول نقد. این نسبتا آسان به استفاده از کارت های پاداش در محدوده کلی از 1.5% به 3% اغلب بدون هزینه سالانه. آنها همچنین پیشنهاد ثبت نام در پاداش معمولا در فرم از یک مقدار خاص پس از یک آستانه صرف در چند ماه اول.

انواع دیگر از کارت های بیشتر در راستای شرایط خاص مانند تعادل انتقال کارت اگر شما نیاز به “re-ساختار” خود اعتباری کارت بدهی و اعتباری-ساختمان کارت مانند کارت های اعتباری امن اگر شما نمره های اعتباری کم و یا هیچ اعتباری پایین-MAY کارت های اعتباری اگر شما یک زمان سخت پرداخت قبض خود را خاموش هر ماه و یا کارت های اعتباری دانشجویی برای کسانی که تمام یا بخشی از وقت دانش آموزان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>