انگلستان آب و هوا: انگلیس به داغتر از مدیترانه به عنوان هشدار برای شکستن قفل قوانین

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دیوار-به-دیوار آفتاب به ثمر رساند انگلستان آن پر آفتاب ترین بهار پس از ثبت در سال 1929 آغاز شد اما به عنوان کشور چهره خود داغترین روز از سال تا کنون در یکشنبه مردم یادآوری می شود که مستند به قوانین هنوز هم اعمال می شود در هنگام رفتن به لذت بردن از آب و هوای گرم.

ملاقات کرد که توسط چهار شنبه, انگلستان با سنجش زمان تا به حال 573 ساعت از آفتاب. نه تنها دیگر چشمه در رکورد را در صدر 500 ساعت از آفتاب.

آن را نیز در مسیر خشک ترین ماه مه رکورد برای برخی از بخش های از انگلستان به خصوص در جنوب انگلستان است.

اشعه ماوراء بنفش سطح نیز بسیار بالا در طول این آخر هفته که درجه حرارت رسیدن به 28C در نقاط شمالی اسکاتلند و 25C در کاردیف و لندن – گرمتر از یک میزبان از مدیترانه مقصد تعطیلات از جمله ایبیزا موناکو و بارسلونا.

ملاقات در دفتر نیکولا Maxey گفت: “وجود دارد کمی در راه از باران در هوا برای چند روز آینده.

“این رفتن به آفتابی و گرم و درجه حرارت رفتن به ادامه افزایش به تعطیلات آخر هفته. روز یکشنبه آخرین روز از ماه, ما می تواند حتی در داغترین روز از سال تا کنون به عنوان خزش در دماهای بالا.”

فروزان آب و هوا موظف است به منظور جلب انگلیسی ها را به پارک ها و سواحل و دیگر نقاط زیبایی بیش از آخر هفته. اما پلیس هشدار داده اند که آن را غیر قانونی باقی مانده است به معاشرت در گروه های بیش از دو در تحت coronavirus مستند قوانین.

در انگلستان مردم در حال حاضر تنها مجاز به ملاقات با یک فرد از خانواده خود را. اما قوانین متفاوت در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

یک مرد می خواند یک کتاب در حالی که نشسته در صندلی راننده از ماشین خود در خورشید در پارک ماشین از یک Trago آسیاب فروشگاه در Merthyr تیدفیل انگلستان (گتی ایماژ)

نخست وزیر اوایل این هفته اعلام شد که مستند به قوانین خواهد بود کاسته اجازه تجمعات تا شش نفر اما تغییرات جدید خواهد شد به اجرا در آمده است و تا روز دوشنبه.

مارتین Hewitt, صندلی های ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفت: “هنوز هم وجود دارد یک مسئولیت همه ما را به رعایت مقررات تنظیم شده در هر بخش از بریتانیا و به دنبال بهداشت عمومی ارشاد به عنوان بهترین ما می توانیم که در خارج و در مورد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>