معلمان می توانند دور ماندن در هنگام بازگشایی مدارس در صورتی که ایمنی ترس داونینگ استریت نشان می دهد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

معلمان می توانند دور ماندن زمانی که مدارس بازگشایی در هفته آینده اگر آنها بر این باورند آن است که امن نیست, به, بازگشت, خیابان داونینگ نشان داده است.

“اکثریت” از مدارس انتظار می رود برای باز کردن درهای خود را برای پذیرش سال 1 و 6 سال دانش آموزان – اما بوریس جانسون سخنگوی گفت: آن را به فردی سر معلمان به ترتیب نیروی انسانی.

پرسید: اگر معلمان “موظف” به بازگشت در روز دوشنبه و اگر آنها را “نقض” از قرارداد خود را اگر آنها حاضر او نشان داده می شود وجود ندارد ،

“این است برای رفتن به یک محتاط و مرحله به مرحله بازگشت” سخنگوی گفت: “حضور خواهد رشد در طول زمان است.”

او گفت: “من مطمئن هستم که سر معلمان خواهد بود گفتگو با فردی کارکنان” با برخی از مدارس به احتمال زیاد به “نیاز به زمان بیشتری برای آماده سازی”.

مدارس و مهد کودک ها و کالج ها بسته تقریبا 10 سال پیش برای کمک به جلوگیری از گسترش سریع coronavirus – باقی مانده تنها برای دانش آموزان آسیب پذیر و کودکان از کلید کارگران است.

نخست وزیر تایید بازگشایی از روز شنبه با اشاره به “پایدار و سازگار کاهش روزانه نرخ مرگ” در روزهای اخیر و هفته.

برخی از مدارس و مقامات محلی گفته اند که آنها بسته باقی خواهد ماند حداقل در حال حاضر در میان به طور فزاینده ای تلخ ردیف با گاوین Williamson, وزیر آموزش و پرورش.

مریم Bousted مشترک دبیر ملی آموزش و پرورش اتحادیه (NEU) توصیف کرده است این آموزش برای رفتن به عقب به عنوان “ترسناک و دشوار است”.

“زمان و دوباره ما تا به حال به درخواست برای تفکر علمی گسترده تر پشت مدرسه باز” او اعتراض کردند. “زمان و دوباره ما را به حال پاسخ.”

خواسته در مورد پتانسیل درگیری آقای جانسون سخنگوی گفت: “وزیر آموزش و پرورش کار کرده است بسیار نزدیک با مدارس و اتحادیه های کارگری برای آخرین 10 هفته. او ملاقات با اتحادیه دوباره دیروز.

“رویکرد ما در طول این شده است به همکاری نزدیک با مدارس و سر و معلمان و نمایندگان خود را به اطمینان حاصل شود که ما ارائه محتاط و مرحله به مرحله بازگشت در یک راه امن.

“اما من مطمئن هستم که سر معلمان خواهد شد که شده است با بحث و گفتگو با معلمان فردی است.”

کلاس خواهد بود محدود به 15 دانش آموزان اجازه می دهد تا کامل اجتماعی فاصله با برخی از فضاهای محاصره و محیط های اغذیه فروشی بسته شده است.

دانش آموزان به احتمال زیاد کارگردانی با نوار و نشانه ها به جایی که آنها می توانید بنشینید و به احتمال زیاد یا در مدرسه در صبح و یا بعد از ظهر به جای یک روز کامل – نصف عدد در هر زمان داده شده.

اکثر کارکنان در مدارس خاص می گویند که آنها خواهد بود قادر به حفظ اجتماعی فاصله با 49 درصد خود را نگران امنیت شخصی بر اساس یک نظرسنجی توسط NEU.

کمتر از 96 درصد ترس از خطر انتقال هوابرد به عنوان یک نتیجه از دانش آموزان تف, دریبل, گاز گرفتن سرفه و عطسه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>