اعتراض: شما دسته از بانکداران!

بارکلیز هجوم اینترنت, même de jour. دیروز مایکل اسپایسر یک مشاغل یوتیوب طرح کمدین ارسال یک redubbed بارکلیز تلویزیون تجاری, که در آن او تقلید پایین به زمین تحویل بانک صدای گوینده مرد, Stephen Merchant. “این یکی در مورد لندن بین بانکی ارائه شده نرخ” اسپایسر mutters در بریستول لهجه بیش از یک کلیپ از یک زن تبدیل به یک غول تایمر تخم مرغ. “زن نشان دهنده بارکلیز و او را دستکاری Libor برای کمک به تقویت بانک ها سود… تکان دهنده حرص و آز و در دستی استعاره.” سپس یک فتوشاپیه جعلی پوستر و آگهی برای این مشکل بانک مسکن مسابقه در اطراف توییتر “برای بهترین نرخ ثابت” آن را گفت.

در ضمن چند ماه پیش که در لندن چاپ پشته برچسب گفتن “برو” در بارکلیز فونت و ضمیمه آنها را به پایتخت بارکلیز-اسپانسر اجاره دوچرخه; مارک پشت چرخ ها در حال حاضر نشان می دهد: “برو بارکلیز”. هفت قوی لرزنده رهبری گروه موسیقی از دولا شدن پایان اشغال خود شعبه محلی برای بازی لوت-و-رابطه جنسی با پوشش از خواننده و ترانه سرا استیو Tilston را “پنی”: “آنها فقط با فشار اعداد همه چیز در مورد/ آنها فشار بیش از حد سخت ما قید وثیقه آنها/ فقط به نگه داشتن دست خود را بر روی بخت و اقبال’ چرخ.” شوخ طبعی بدبینی تمسخر موسیقی محلی: آیا این واقعا بهترین راه به عقب بر گردیم در بارکلیز برای کارکنان’ فعالیت های مشکوک? چه چیز دیگری می تواند متوسط توپ زن را در حالی که FSA آن عمل می کنند با هم ؟

سازنده تر جواب دروغ ممکن است با حرکت پول خود را در مبارزات انتخاباتی که در روز شنبه صحنه اعتراض در خارج از یکی از بانک وست مینستر شاخه. این سازمان می خواهد به تشویق و آموزش مردم در انتقال دارایی های خود را به بیشتر اخلاقی-فکر موسسات از عمده بانک های خیابان بالا. وب سایت لیست 53 ساختمان جوامع 66 جامعه توسعه سرمایه گذاری موسسات 580 اتحادیه های اعتباری و شش بانک که در آن در نظر صدا از جمله خیریه بانک, بانک تعاونی بوم شناسی ساختمان جامعه Triodos وحدت و بانکداری اسلامی.

این گروه با الهام از جنبش اشغال وال استریت و ساخته شده است از داوطلبان از جمله بسیاری از ناراضی های اخیر فارغ التحصیلان. و به نظر می رسد برخی از عموم مردم به اشتراک گذاری ایده های خود را. این ساختمان در سراسر کشور جامعه مباهات 26 درصد در هفته-در-هفته افزایش تعداد حساب های جدید در حال باز از هفته گذشته. بخش Co-op بانک دیده می شود 25 درصد افزایش در حساب جاری برنامه های کاربردی در حالی که این موسسه خیریه بانک ادعا می کند 200 درصد افزایش مشتریان جدید در شش ماه اول این سال است.

حرکت پول خود را داوطلب Joel بنیامین می گوید: “ایده این است که به رشد اخلاقی و بخش مالی را در قدرت اقتصادی و سیاسی از بانک های بزرگ. ما نه سیاسی سازمان; ما در حال ایجاد یک فضا برای مردم برای پیدا کردن اطلاعات است.”

در سال 2010 بازیگر و فوتبالیست سابق اریک کانتونا خواست همکار خود را فرانسوی ها به برداشت پول خود را از بانک ها یکهو با موفقیت کمی. سال گذشته در ایالات متحده, اما, مردمی, Bank Transfer, روز مبارزات انتخاباتی منجر به 600,000 مصرف کنندگان تعویض از بانک های بزرگ را به جامعه و موسسات و تعاونی های اعتباری در یک روز. پشت شوخی و guffaws از این بیشتر سرگرم کننده پر از اعتراضات به نظر می رسد که آن را می پردازد به قرار دادن پول خود را که در آن شما اخلاق هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>