بازنشسته می میرد پس از سنگ پرتاب او به عنوان ‘مواجه شکارچیان’ در کنت

66-سال-پیر مردی که پس از سنگ پرانی و پرتاب Lullingstone قلعه کنت بر این باور بود که شده است “مقابله با شکارچیان” یک ماهیگیری جامعه گفته است.

پلیس گفت: این مرد به نام محلی به عنوان چارلز Hilder ممکن است درگیر در یک درگیری با دو پسران قبل از مرگ او.

او یک عضو از ماهیگیری مرغ ماهیخوار و حفظ جامعه که در بیانیه ای گفت: “جامعه شوکه شده و تا حد زیادی متاثر از شنیدن مرگ آقای چارلز Hilder.

“اگر چه دقیق شرایط اطراف چارلز’ مرگ نامشخص است و ما بر این باوریم که چارلی درگذشت و پس از یک درگیری با شکارچیان.”

کنت پلیس به صحنه نامیده می شدند در اطراف 5.20 ظهر روز پنج شنبه به گزارش اختلال در محوطه قلعه است.

سخنگوی گفت: “این گزارش شده بود که سنگ شد در حال پرتاب است.”

معلوم نیست اگر آقای Hilder اصابت سنگ و درگذشت به عنوان یک نتیجه. نتایج حاصل از معاينات باید اعلام نشده است.

محققان در حال جذاب برای کسب اطلاعات از هر کسی که ممکن است در این منطقه در آن زمان از جمله سگ واکر ماهیگیران تفننی و گلف بازان.

هر کسی که شاهد حادثه یا دیدم دو نفر جوان در مجاورت دریاچه بین 12 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر و یا هر کسی که با فیلم سفر در امتداد جاده قلعه یا شرهم جاده را تشویق به تماس با ما کنت پلیس.

این حادثه زمانی رخ داد که ساکنان نزدیک شکایت کرده بود به سونکس MP لورا Trott مورد سنبله در رفتار ضد اجتماعی در این منطقه است.

Ms Trott گفت: در Facebook پست: “من در حال حاضر صحبت به رئیس بازرس در کنت پلیس در مورد این حادثه غم انگیز در Lullingstone قلعه Eynsford و آنها را با مهربانی به روز رسانی من در این مورد است.

پلیس و پزشکی قانونی ماموران جمع آوری شواهد در نزدیکی قایق دریاچه در زمینه Lullingstone قلعه در Eynsford کنت (PA)

“یک تحقیق کامل در جریان است و پلیس خواسته هر کسی که به جلو آمده که ممکن است اطلاعات بیشتر.

“من همچنین می خواهم برای تشکر از کسانی که از شما که در تماس با من در مورد افزایش رفتار ضد اجتماعی در این منطقه است. این چیزی بود که من مطرح شده با پلیس و آنها به من اطمینان وجود خواهد داشت افزایش حضور پلیس در این منطقه با اثر فوری.”

Lullingstone قلعه قرن 18 عمارت است که نشسته است بر روی رودخانه Darent در یک روستای آرام. گسترده خود در زمینه پوشش 120 هکتار شامل برخی از idlest درختان بلوط در بریتانیا و محبوب با سگ واکر و دونده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>