توجه داشته باشید به علاوه 10 در مقابل توجه داشته باشید 9: کدام کهکشان توجه داشته باشید که بهتر خرید ؟ – CNET

بدون شک وجود دارد که Galaxy Note 10 به علاوه بهترین گوشی سامسونگ ساخته شده در سال (با عرض پوزش Galaxy S20 فوق العاده). این هم تلفن آندروید به ضرب و شتم اگر شما می خواهید یک قلم. به لطف برخی از کاهش قیمت پس از راه اندازی, شما هم اکنون می توانید توجه داشته باشید از 10 به علاوه با شروع در $830 (£999, AU$1,699). اما اگر بودجه شما نمی کشش که دور و شما هنوز هم می خواهید یک کهکشان تلفن همراه است که ارائه می دهد عملکرد بالا و در تمام طول روز عمر باتری را داشته باشید 9 ممکن است به اندازه کافی.

به کار کردن اگر شما باید پرداخت بیشتر برای توجه داشته باشید به علاوه 10 و یا کمتر برای توجه داشته باشید 9 استفاده کردم هر دو گوشی برای یک هفته و مقایسه آنها side-by-side بر روی همه چیز از دوربین با کیفیت برای طراحی به چگونه آنها انجام شده و در زندگی روزمره است. سازمان دیده بان ویدیو در بالای مقاله برای من کامل برداشت و یا خوانده شده در این نسخه خلاصه شده است.

آنجلا Lang/CNET

می خواهید که در اندروید ارائه کرده است ؟ شما پیدا کردن تقریبا همه چیز شما می خواهید (به جز یک جک هدفون) در سامسونگ گل سرسبد فعلی تلفن. توجه داشته باشید 10 Plus عالی 6.8 اینچ صفحه نمایش ذخیره سازی قابل ارتقا و دوربین با زاویه دید عریض. وجود دارد در حال حاضر نیز یک 5G نسخه در دسترس است. بدون شک این است که هنوز هم گران قیمت تلفن (حتی پس از برخی پس از راه اندازی کاهش قیمت) اما عملکرد آن و در تمام طول روز عمر باتری ممکن است توجیه هزینه. خوانده شده توجه داشته باشید از 10 به همراه نقد و بررسی.

آنجلا Lang/CNET

توجه داشته باشید کهکشان 9 است که هنوز هم یک خرید عالی به خصوص اگر شما ارزش برخی از گزینه های سخت افزاری آن را تا بیش از این توجه داشته باشید از 10 به علاوه مانند یک جک هدفون و iris scanner. در حالی که آن را ندارد تمام زنگ ها و سوت های جدیدتر صفحه نمایش هنوز هم به نظر می رسد بزرگ و دوربین خوبی انجام دهد. آن هم مشخص شده پس توجه داشته باشید 10 و 10 به علاوه انتشار, پس از آن یک معامله خیلی بهتر. خواندن توجه داشته باشید 9 نقد و بررسی.

آیا Galaxy Note 10 Plus دارای یک جک هدفون?

آن را نمی کند. بنابراین اگر شما از طرفداران از هدفون های سیمی انتخاب آسان است: توجه داشته باشید 9. نیز وجود دارد هیچ دانگل ارائه شده در جعبه توجه داشته باشید 10 به علاوه اگر شما می خواهید برای اتصال 3.5 میلیمتری هدفون. (البته USB-C هدفون گنجانده شده است.)

تبصره 9 به برخی دیگر از نشانه های طراحی هستند که غایب از گران به گوشی مانند اطلاع رسانی نور و یک اسکنر اثر انگشت در پشت. تبصره 10 به علاوه دارای یک صفحه نمایش fingerprint scanner (درست مانند Galaxy S10 و S10 به علاوه قبل از آن) و من پیدا کردم آن را بسیار پاسخگو, اما هنوز هم وجود دارد یک یا دو نوبت در زمانی که آن را نمی خواهد ثبت نام من چاپ در مقایسه با تقریبا 100% دقت در توجه داشته باشید 9 خواننده.

راه شما خاموش کردن گوشی کمی متفاوت است در هر دو: با توجه 9 دکمه پاور در سمت راست در حالی که توجه داشته باشید از 10 به علاوه یک remappable دکمه و کلید ولوم در سمت چپ صفحه نمایش. (توجه داشته باشید: شما همچنین می توانید remap Bixby دکمه در توجه داشته باشید 9.)

samsung-galaxy-note-9-note-10-plus-comparison-2
آنجلا Lang/CNET

وقتی که می آید به کیفیت صفحه نمایش هر دو گوشی عالی هستند. تبصره 10 به علاوه به شما می دهد بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات (حتی اگر به طور کلی ابعاد مشابه هستند به این توجه داشته باشید 9) به لطف 6.8 اینچی لبه-به-لبه بی نهایت O نمایش با جلوی دوربین یکپارچه در بالای صفحه نمایش. این 6.4 اینچ صفحه نمایش توجه داشته باشید صفحه نمایش 9 نیز به نگاهی است, اما شما باید به رقابت با ناهنجاری در بالا و پایین گوشی است.

من اعتراف کنم که توجه داشته باشید 9 است که کمی ساده تر برای استفاده با یک دست آن را به عنوان یک کمی باریک تر از Note 10 Plus, اما من ترجیح جدیدتر تلفن برای زمانی که من قادر به استفاده از آن با هر دو دست: لگد زدن به پشت تماشای ویدئوها و یا با استفاده از S Pen.

مواد پایان در تبصره 10 به همراه افسانه به نظر می رسد اما از آن است که اثر انگشت آهنربا. به عنوان به زودی به عنوان من آن را در زمان خارج از جعبه, من می خواهم smudged تا به عقب. البته شما می توانید با استفاده از یک مورد اما و سپس شما ممکن است از دست دادن اثر رنگین کمانی از هاله نور یا هاله آبی پس از اتمام اگر شما انتخاب می کنید آن رنگ.

سپس دوباره, شما ممکن است نیاز به استفاده از یک مورد به دلیل توجه داشته باشید 10 به علاوه با استفاده از گوریل شیشه ای 6 در جلو و پشت برای محافظت در برابر گرم. توجه داشته باشید 9 با استفاده از نسل قبلی گوریل شیشه ای 5.

Galaxy Note 10 به علاوه بیشتر S Pen کلاهبرداری

یک دلیل برای خرید سامسونگ Galaxy Note بیش از هر کهکشان و یا تلفن آندروید است که به دلیل از قلم. من را پیدا کند وجود دارد تفاوت زیادی بین حساسیت و دقت از S Pen در Note 10 Plus نسبت به تبصره 9 اگر چه شما یک زن و شوهر از ویژگی های اضافی اگر شما برای جدیدتر تلفن.

هوا حرکات شما اجازه کنترل برخی از برنامه ها (مانند دوربین و یا یوتیوب) با فشار دادن S Pen را فشار دهید و حرکت قلم به سمت و بالا و پایین و یا حتی در یک دایره. آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک حیله بر روی کاغذ اما من واقعا لذت می برد با استفاده از آن به ویژه هنگامی که آن را به تعویض بین حالت های از راه دور بر روی دوربین و یا تغییر آهنگ در یک برنامه موسیقی مانند Spotify در.

شما همچنین می توانید توجه داشته باشید از 10 Plus را رونویسی دست خط خود را از S Pen به صورت خودکار. آن را نسبتا دقیق هر چند از آن می توانید همه چیز اشتباه اگر شما به خصوص کثیف خط.

توجه داشته باشید 9, ندارد, هوا, حرکات, اما آن را دارای بلوتوث بنابراین شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک کنترل از راه دور برای گرفتن عکس و یا سفارشی کردن آن را بیشتر برای برخی از برنامه های دیگر مانند گالری در منوی تنظیمات.

samsung-galaxy-note-9-note-10-plus-comparison-1
آنجلا Lang/CNET

دوربین: زاویه و حالت شب استفاده Note 10 Plus

یکی از مورد علاقه من اضافه شده به تبصره 10 به علاوه فوق العاده دوربین با زاویه دید عریض است که به همراه به طور منظم با زاویه دید گسترده و 2x لنز تله در توجه داشته باشید به علاوه 10. (نیز وجود دارد عمق-سنجش از دوربین استفاده می شود برای اسکن 3D.) این پیکربندی جدید نیست به کهکشان خانواده, با این حال, آن را به عنوان همان دوربین نصب بر روی Galaxy S10 به همراه 5G.

در تبصره 9 شما تنها به یک به طور منظم و گسترده و لنز 2x لنز تله در اطراف ، به طور کلی من فکر می کنم نتایج حاصل از این دوربین ها نسبتا نزدیک با این استثنا که زاویه گسترده و لنز که من دوست دارم با استفاده از توجه داشته باشید به علاوه 10. محدوده دینامیکی است که کمی گسترده تر در تبصره 10 به علاوه اگر چه برای بسیاری از افراد شما نمی خواهد متوجه بسیاری از تفاوت در بین عکس های گرفته شده در نور خوب در هر دو گوشی.

که در آن وجود دارد یک تفاوت بزرگ تر است توجه داشته باشید به علاوه 10 را اختصاص داده شده حالت شب. این کمک می کند تا روشن کردن صحنه و خارج کردن جزئیات در سایه ها که شما ممکن است معمولا دست در توجه داشته باشید 9. (توجه داشته باشید 9 نیز به این اختصاص داده شده حالت شب در یک بیش از حد هوا به روز رسانی اگر چه گوشی من نیست دریافت آن نشده است.)

ضبط ویدیو 4K است که در هر دو. تبصره 10 به علاوه بهتر است با ثبات فوق العاده آن ثابت حالت — اما آن را تنها فعال در 1080p. همچنین شما می توانید زندگی می کنند تمرکز تصویری جدیدتر تلفن است که اجازه می دهد تا شما محو کردن پس زمینه پشت سوژه خود را به آنها را به ایستادگی کردن. من در بر داشت نتیجه این نگاه در هنگام استفاده از دوربین عکاسی از خود به جای دوربین عقب, اما آن را یکی از ویژگی های من اغلب استفاده در همه و برای من ارزش ارتقا بیش از این توجه داشته باشید 9. پیدا کردن عکس و ویدیو نمونه در این ویدئو در بالای این صفحه.

توجه داشته باشید 9 هنوز بزرگ عمر باتری و عملکرد

هر دو این گوشی مطلق جانوران هنگامی که آن را به عملکرد می آید. شما می توانید پیدا کردن تمام معیار نتایج در ما توجه داشته باشید 9 و تبصره 10 به علاوه بررسی شد. اما در موقعیت های دنیای واقعی من نیست روبرو می شوند هر گونه قابل تشخیص تفاوت بین این دو زمانی که من در گرفتن و ویرایش ویدیو 4K, بازی گرافیکی-بازی فشرده و یا داشتن بسیاری از برنامه های در حال اجرا در پس زمینه.

مسافت پیموده شده خود را متفاوت خواهد بود وقتی که می آید به عمر باتری و بسیاری آمده به چگونه به شما استفاده از تلفن خود را. اما برای استفاده است که به طور کلی شامل تماشای فیلم ساخت چند تماس با استفاده از نقشه های ضبط ویدیو 4K و ویرایش عکس ها, من قادر به دریافت از طریق تمام روز با هر نقطه بین 15 تا 25 درصد باتری باقی مانده در هر دو تبصره 9 و تبصره 10 به علاوه. توجه داشته باشید 10 Plus دارای یک کمی ظرفیت بالاتر باتری و گزینه 45W شارژر (که هزینه های اضافی) برای حتی سریع تر شارژ می کند.

فقط به من بگویید که توجه داشته باشید کهکشان من باید خرید!

توجه داشته باشید کهکشان سامسونگ گل سرسبد گوشی به یک دلیل. هر دو عالی هستند دستگاه هایی که به قول شما فوق العاده آندروید تجربه — برای بسیاری از تصمیم گیری در مورد که کدام یک را انتخاب کند به چه مقدار شما مایل به سرمایه گذاری در یک گوشی. با عرض پوزش به یک, آزار دادن, اما اگر شما می خواهید من کامل جواب کدام گوشی را انتخاب کنم شما آن را پیدا کنید در این ویدئو در بالای صفحه.

Samsung Galaxy Note 10 به علاوه در مقابل توجه داشته باشید 9 مشخصات

Samsung Galaxy Note 10 Plus سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 9
اندازه صفحه نمایش و رزولوشن 6.8 اینچ پویا AMOLED; 3,040×1,440 پیکسل 6.4 اینچی Super AMOLED; 2,960×1,440 پیکسل
تراکم پیکسل 498 ppi 516 ppi
ابعاد (اینچ) 6.39×3.04×0.31 در 6.37×3.01×0.35 در
ابعاد (میلی متر) 162.3×77.2×7.9 میلی متر 161.9×76.4×8.8 میلی متر
وزن (اونس گرم) 6.91 اونس; 196g 7.09 اونس; 201g
نرم افزار موبایل اندروید 9.0 پای اندروید 8.1 Oreo
دوربین 12-مگاپیکسل (wide angle), 16 مگاپیکسلی (ultra-wide angle), 12 مگاپیکسلی (تله) 3D عمق (HQVGA) 12-مگاپیکسل (wide), 12 مگاپیکسلی (تله فوتو)
جلوی دوربین 10-مگاپیکسل 8-مگاپیکسل
ضبط ویدئو 4K 4K
پردازنده Octa-core Qualcomm Snapdragon 855 پردازنده یا سامسونگ Exynos 9825 Octa-core Qualcomm Snapdragon 845 پردازنده (2.8 GHz + 1.7 گیگاهرتز) و یا Octa-core Samsung Exynos 9810 (2.7 GHz + 1.7 GHz)
ذخیره سازی 256GB, 512GB 128GB 512GB
رم 12GB 6GB 8GB
ذخیره سازی قابل ارتقا تا 1TB 512GB
باتری 4,300-mAh 4,000-mAh
حسگر اثر انگشت در صفحه پشت تلفن
اتصال USB-C USB-C
جک هدفون هیچ بله
ویژگی های خاص بی سیم PowerShare; مقاوم در برابر آب (IP68); S Pen stylus با اتصال بلوتوث و هوا اقدامات مقاوم در برابر آب (IP68); شارژ بی سیم; S Pen با اتصال بلوتوث; جنس زنبق و سوسن و صورت اسکن
قیمت خارج از قرارداد (تومان) $1,100 $1,000 (128GB), $1,250 (512GB)*
قیمت (GBP) £999 £899 (128GB), £1,099 (512GB)*
قیمت (AUD) $1,699 AU$1,499 (128GB), AU$1,799 (512GB)*

* قیمت ها در راه اندازی

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: توجه داشته باشید 10 Plus نیست فقط بزرگ آن را برجسته


6:45

در اصل منتشر شده در اوایل این سال است.

Galaxy Note 10 Plus

پادشاه گوشی های آندروید

$840 در سامسونگ

توجه داشته باشید کهکشان 9

صفحه نمایش بزرگ جایگزین

$760 در آمازون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>