جک دورسی, مارک زوکربرگ و مبارزه برای رسانه های اجتماعی را در روح — و بقا – CNET


facebook-f8-2017-0149.jpg

جک دورسی و مارک زوکربرگ گرفته اند به روش های مختلف به رئیس جمهور تهمت محتوای خود سیستم عامل.

کامپوزیت توسط جیمز مارتین/CNET

برای درک تفاوت بین مارک زوکربرگ و جک دورسی مدیریت سبک بیایید شروع با یک داستان در مورد یک بز است.

حدود 10 سال پیش Facebook بنیانگذار دعوت توییتر ارشد خود را به دره سیلیکون خانه برای صرف شام و در خدمت یک بز او فقط می خواهم کشته شدند. زوکربرگ به حال شکار حیوانات به عنوان بخشی از یک معروف سال جدید را به چالش که در آن او قول داد تنها به خوردن گوشت او می خواهم شخصا ذبح. زمانی که بز بیرون آمد این گوشت سرد دورسی گفته رولینگ استون در سال گذشته است. “من فقط به خوردن سالاد من گفت:” دورسی های شیک خوار که شیوه های متناوب روزه.

خانه غذا پخته شده بود که فقط در یک, عجیب و غریب, تعامل بین دو بزرگ با تکنولوژی قدرتمند ترین moguls. این یک مثال اعطا افراطی از یک واقعیت ساده: جک دورسی و مارک زوکربرگ انجام کارهای متفاوت است. تفاوت هایی که در بازی از خود به هرزگرد شبکه های اجتماعی که در حال حاضر در مرکز رشد سیاسی جنجال بر اطلاعات غلط و آزادی بیان و محتوای اعتدال در یک جهان که در آن اکثر مردم اخبار خود را آنلاین ،

در مركز آن اختلاف است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق کاربر توییتر که griped در مورد رسانه های اجتماعی برای سال حتی به عنوان او با استفاده از این سیستم عامل برای رسیدن به پایگاه خود را. خشم خود را به یک سقف جدید این هفته زمانی که او یک فرمان اجرایی را امضا گرفتن هدف در Facebook و Twitter. سفارش مجموعه صحنه را برای بحث و گفتگو آمده در مورد اینکه آیا سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید خود را در وضعیت حفاظت شده به عنوان توزیع محتوا-به جای ناشران محتوا — در بخش 230 از سال 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند.

در چند روز گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد (از طریق توییتهایی البته) طرح خود را برای به چالش کشیدن رسانه های اجتماعی giants پاسخ از دورسی و زوکربرگ نمی تواند متفاوت تر. توییتر رفته همه در تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ضعیف خود توییتهایی برای اطلاعات گمراه کننده در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای و “ستایش خشونت است.” Facebook در ضمن اتحاد چپ مغلوب ساختن پیشی جستن پست ها در شبکه های اجتماعی به تنهایی و به عنوان دیده می شود تلاش برای mollify رئیس جمهور.

از طریق آن همه زوکربرگ و دورسی گرفته اند potshots در هر یک از دیگر شرکت های خرد یک ادب به طور معمول تمرین های دره سیلیکون نخبگان. در چهارشنبه Zuckberberg رفت Fox News — آشنا چمن برای مغلوب ساختن پیشی جستن — اعلام که Facebook نباید یک “داور از حقیقت” نام-چک کردن توییتر به عنوان او. بدون ذکر Facebook به طور مستقیم دورسی اخراج بازگشت ساعت بعد در یک سری از توییت. “ما همچنان به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است,” او نوشت. “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.'”

“این شرکت به وضوح در نظر گرفتن دو رویکرد بسیار متفاوت” گفت: تنها پادشاه یک مدیر در دانشگاه استنفورد قانون مدرسه را مرکز اینترنت و جامعه است. دورسی ممکن است احساس راحتی بیشتری هل دادن به عقب چون توییتر — هر چند آن جلب توجه — نبوده است تحت همان شدید میکروسکوپ به عنوان Facebook و زوکربرگ, او گفت:. “به حدی است که این شرکت ها بازتاب از بنیانگذاران و رهبران توییتر فقط نداشته سوالات مشابه در اطراف اخلاق که Facebook کرده است.”

عمیق تقسیم

برای سال رئیس جمهور شکایت کرده بدون شواهد که دره سیلیکون است آن را برای محافظه کاران است. در روز پنج شنبه تهمت خشم نسبت به توییتر است که او با استفاده از هر روز برای رسیدن به 80 میلیون پیروان آب پز را بیش از او به عنوان یک فرمان اجرایی را امضا که تهدید به سرکوب رسانه های اجتماعی شرکت ها.

“ما امروز در اینجا برای دفاع از آزادی بیان از یکی از بزرگترین خطرات ناشی از آن مواجه شده است و در تاریخ آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی در هنگام ثبت سفارش.

کاتالیزور آمد و پیش از آن در هفته زمانی که توییتر برای اولین بار اعمال می شود برچسب برای دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. این شرکت پرچم یک پست که به اشتراک گذاشته نادرست اطلاعات بیشتر در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای به صورت حاوی “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده.” دو روز بعد توییتر پرچم دیگر صدای جیر جیر که در آن رئیس جمهور ظاهری به مرجع نظرات است که به کمک جرقه میامی مسابقه شورش در 1960s هشدار داد معترضان در مینیاپولیس که غارتگران خواهد بود. توییتر گفت: صدای جیر جیر آن نقض استانداردهای جامعه در برابر “ستایش خشونت است.”

gettyimages-1227630163

رئیس جمهور تهمت امضا فرمان اجرایی در روز پنج شنبه.

گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال همان پیام که پیشنهاد نظامی را کنترل اوضاع در Facebook. ارسال شده در دوست داشت بیش از 240,000 بار و به اشتراک گذاشته شده 64,000 بار. Facebook که نمی حذف پست نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما زوکربرگ توضیح داد: این تصمیم در بعد از ظهر جمعه گزارش پس از کارکنان شروع به بازجویی های مدیریت انفعال.

“من تلاش کرده ام با نحوه پاسخ دادن به رئیس جمهور توييتها و نوشته های همه روز” زوکربرگ نوشت. او گفت: Facebook تفسیر مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به گارد ملی “را به عنوان یک هشدار در مورد اقدام دولت” و تصمیم گرفتم این پست و باید بماند ،

“من شخصا یک احشایی واکنش منفی به این نوع از تفرقه و التهابی شعارهای” زوکربرگ اضافه شده است. “اما من مسئول واکنش نه فقط در ظرفیت شخصی بلکه به عنوان رهبر یک نهاد متعهد به آزادی بیان. من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش می پرسد برای سازمان های دولتی از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال به تفسیر مجدد از CDA قانون که سپر tech سیستم عامل از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران. بسیاری از وکلا و فعالان و دانشگاهیان می گویند تهمت را سفارش قابل اجرا نیست.

اما این باعث نمی شود آن را بی معنی است. مغلوب ساختن پیشی جستن فعال ارتقاء نظم ممکن است درایو Dorsey, زوکربرگ و دیگر رسانه های اجتماعی مدیران به حفاری خود را در روز خود را در حال حاضر واگرا به روش تعدیل محتوا.

Twitter و Facebook را متفاوت به شدت در تصمیم گیری های سیاست در گذشته است. در سال گذشته دورسی گفت: توییتر خواهد ممنوعیت تبلیغات سیاسی با یک تعداد انگشت شماری از استثنا. توییتر به عنوان مثال اجازه می دهد تا تبلیغات با پیام های در مورد مسائل مربوط به محیط زیست یا اقتصاد, اما آنها نمی توانند فشار قانون خاص و یا با راه حل سیاسی.

twitter-jackdorsey-gettyimages

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی

گتی ایماژ

Facebook باز به بازاریابی سیاسی. شبکه های اجتماعی نیست, ارسال تبلیغات از سیاستمداران به واقعیت-چکرز اما شامل آنها را در یک پایگاه داده. همچنین محدودیت مقدار تبلیغات سیاسی مردم در شبکه های اجتماعی است. در میان انتقاد زوکربرگ در دفاع از تصمیم سال گذشته در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون گفت: این شرکت مخفف “صدا و آزادی بیان.”

به عنوان Twitter و Facebook دوباره انحراف در رویکرد خود را به سخنرانی خود را در سیستم عامل های حقوق مدنی در حال کف توییتر. اما آنها می گویند دورسی می تواند حتی بیشتر.

“در حال حاضر که توییتر جسارت می بیند عمومی است که در پشت آنها و متعهد به انجام بخشی خود را به پرچم دروغ و تهدید خشونت از رئیس جمهور آن نیز باید موضع در برابر دیگر نفرت فعالیت در آن پلت فرم” هنری گفت: فرناندز از بنیانگذاران تغییر شرایط ائتلافی از گروه های حمایت متمرکز بر “کاهش نفرت آنلاین نیست.”

“کل دنیا به تماشای’

زوکربرگ و دورسی به طور یکسان در بسیاری از راه. هر دو کاهش یافته است از دانشگاه های معتبر را به حرکت به دره سیلیکون. این دو در حال ساخت بیشتر در رسانه ها ظاهر خود را به عنوان شرکت زیر آتش آمده اما نه به خصوص راحت در تابش خیره کننده از یک استودیو تلویزیونی. آنها هر دو متعهد به دور تکه های بزرگ از چند میلیارد دلاری ثروت.

اما به عنوان دره سیلیکون بنیانگذاران رفتن آنها قطبی متضاد.

زوکربرگ است که اغلب ذکر شده بیل گیتس به عنوان یک تأثیر عمده ای. هر دو دانشگاه هاروارد استعفا. هر دو مغزی زوکربرگ بسیار پس از او بوده است به عنوان تمسخر رباتیک. مانند دروازه زوکربرگ در حال تبدیل شدن به خوبی شناخته شده برای انسان دوستی. این Chan زوکربرگ ابتکار یک سازمان او و همسرش پریسیلا چان تاسیس در سال 2015 با تمرکز بر آموزش و پرورش و پزشکی همان راهکار مورد استفاده توسط 20 ساله بیل و ملیندا گیتس.

mark-zuckerberg-gettyimages-1178141588

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل

گتی ایماژ

در مقابل, Dorsey داستان بیشتر شبیه است که از دروازه tech دیدگاهها برای: استیو جابز. اپل مؤسسین معروف شد سرنگون از شرکت او در آغاز تنها به بازگشت در سال 1996 به صرفه جویی در آن را از آستانه سقوط است. دورسی هم مجبور شد از توییتر برای سال قبل از بازپس بالا کار در سال 2015.

مانند شغل بود که اغلب دیده می شود به عنوان یک عصر جدید هیپی دورسی خود را شناخته شده است خصلت. نیویورک تایمز یک بار او را به نام “گوئینت پالترو برای دره سیلیکون” با استناد به نقش خود به عنوان یک سلامتی گورو برای جهان فن آوری خود را میل شدید برای مدیتیشن خلوت یخ حمام و روزه متناوب.

دورسی همچنین دارای سابقه فعالیت. در سال 2014 او شرکت در فرگوسن میسوری تظاهرات پس از مرگ مایکل براون 18 ساله نوجوان سیاه پوست به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس است. دورسی که بزرگ شد در نزدیکی سنت لوئیس گفت: در آن زمان که آن را “خیره کننده” برای دیدن مردم با استفاده از این سرویس برای سازماندهی و اعتراض.

“است که بسیار مهم است به مردم روی زمین” دورسی گفت. “این احساس تمام جهان به تماشای.”

معلوم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>