آی فون 11 در مقابل آیفون XR: که آی فون بهتر خرید ؟ – CNET

با اپل راه اندازی آیفون SE 2020 این شرکت امیدوار است به دادگاه بیشتر هزینه آگاهانه مردم با $399 بودجه آی فون. اما برای کسانی که در بازار برای آیفون و باید بیشتر به لوازم یدکی اپل نیز آی فون 11که شروع می شود در $699 (£729, AU$1,199). علاوه بر این شرکت ارائه شده است تا سال 2018 را به آی فون XR $599 (£629, AU$1,049). با این قیمت ها در ذهن ما مقایسه آیفون 11 با آیفون XR تا ببینید که کدام گوشی بهتر خرید امروز.

ادامه مطلب: آیفون, مقایسه دوربین: آی فون 11 با فیوژن در مقابل آیفون XR

سارا تو/CNET

با دو دوربین عقب, شب حالت عکسبرداری و 12 مگاپیکسلی جلو رو تیرانداز, آی فون 11 دارای بیشتر از ترفندهای تا آستین آن برای عکس ها و ویدئوها. اما در مقایسه با آیفون XR که در حال حاضر طول می کشد تصاویر فوق العاده و تصویری مزایای اندکی برای اضافی $100 شما خواهیم پرداخت. در علاوه بر این به آی فون 11 جدید U1 تراشه و Wi-Fi 6 و Gigabit LTE قابلیت های. شما ببینید این نسل بعدی امکانات در آینده اپل و دستگاه های آندروید, بنابراین اگر شما می خواهید به یک گوشی برای چند سال آینده آی فون 11 بهترین شرط است. اما از آنجا که Wi-Fi 6 و Gigabit LTE به طور کامل ساخته شده خارج از شبکه در عین حال شما نمی بینم هر یک فواید فوری — یکی دیگر از دلایل که چرا ما هنوز هم ترجیح می دهند آیفون XR. ما به عنوان خوانده شده اپل آی فون 11 نظر.

جاش میلر/CNET

این ممکن است یک پردازنده و مشخصات اما برای $100 شما صرفه جویی با آی فون XR ما فکر می کنم آن را به ارزش آن است. این اجرا می شود در iOS 13 فقط به عنوان هموار به عنوان آی فون 11 در آن A12 چیپ ست و اگر آن را ندارد ultrawide دوربین و به روز شده دوربین با تکنولوژی آیفون XR با این نسخهها کار فقط جریمه نقدی برای ارسال عکس در Instagram و رسانه های اجتماعی بیش از حد. در کل اگر شما در بودجه تنگ, آی فون XR است که هنوز هم یک ارزش بزرگ است. ما می خواهم پیشنهاد یا حفره ها که 100 دلار برای چیز دیگری و یا استفاده از آن به ارتقاء به 128GB مدل و هنوز هم 50 دلار باقی مانده است. ما به عنوان خوانده شده اپل آی فون XR نقد و بررسی.

چگونه ما تست شده

طراحی: تقریبا یکسان و هنوز هم به عنوان با دوام

آی فون 11 و XR نگاه تقریبا یکسان — سریعترین راه برای شناسایی آنها توسط آی فون 11 اضافی دوربین و میدان دست انداز. اما در کنار آن و رنگ های مختلف انتخاب (آی فون 11 در می آید اسطوخودوس و نعناع و رنگ سبز نقاشی با مداد رنگی زرد, در حالی که تلفن XR می آید در یک قناری زرد مرجان و آبی) وجود دارد تفاوت های آشکار. آنها به همان اندازه و با همان وزن و گوشی را به همان 6.1 اینچ صفحه نمایش ال سی دی با همان رزولوشن و تراکم پیکسل.

apple-iphone-xr-vs-iphone-11-3

علاوه بر این تعدادی از عقب, دوربین, آنها, آی فون 11 و XR شبیه است.

آنجلا Lang/CNET

ما انجام یک سری از رها کردن آزمایش بر روی آی فون 11 و XR و هر دو گوشی کاملا محکم است. ما کاهش یافته و آی فون 11 در آن به جلو و عقب در بتن صاف از 3 فوت و 6 فوت و 8 فوت 7 اینچ. در تمام قطره, گوشی پشت شیشه و صفحه نمایش نمی کرک. تعدادی از لوازم آرایشی و بهداشتی ابتدا در بالای لنز دوربین از 8 پا اما لنز دوربین به طور کامل خوب است.

ادامه مطلب: بهترین آیفون, 11, 11 Pro و 11 Pro Max موارد شما می توانید در حال حاضر

هنگامی که ما کاهش یافته آیفون XR بازگشت در سال 2018 ما کاهش یافته است این در بتن پیاده رو. در ارتفاع کمر (در حدود 3 فوت) دوربین گوشی شیشه ای ترک خورده اما پشت شیشه جان سالم به در برد. صفحه نمایش نیز صدمه ندیده است. در سطح چشم (یا حدود 5 فوت) آیفون XR جان سالم به در افتد در پشت آن با هیچ آسیب, اما زمانی که ما کاهش یافته است آن را بر روی صفحه نمایش خود را به نمایش در نهایت ترک خورده. هر چند که مایه تاسف است این واقعیت است که آیفون XR جان سالم به دور کمر بالا گرم بود و هنوز هم خوب است.

هر دو گوشی مقاوم در برابر آب, اما, آیفون, 11 بالاتر IP رتبه IP68 و می تواند زنده ماندن در زیر آب در 2 متر (6.5 فوت) برای 30 دقیقه. آیفون XR در ضمن دارای IP67 و می تواند زنده ماندن در زیر آب به عمق 1 متر به مدت 30 دقیقه بر روی کاغذ. هنگامی که ما آن را در زمان در غواصی, اما, آیفون XR نگه داشته تیک تاک حتی پس از 19 دقیقه زیر آب در عمق 5 متر است. در آب, آزمون, ما قادر به غرق آی فون 11 یا آی فون 11 نرم افزارهر دو گوشی بازمانده 30 دقیقه در عظیم 12 متر زیر آب. وقتی که می آید به مقاومت در برابر آب, آی فون 11 به مراتب بیش از آن وعده خود را و آی فون XR را سرسختی است.

دوربین: آخرین به روز رسانی به آی فون 11 لبه

هر دو گوشی دارای یک 12 مگاپیکسلی اما آی فون 11 یک دوم 12-مگاپیکسل ultrawide دوربین و حالت شب برای نور کم عکاسی. همه در همه, هوای آزاد و به خوبی روشن عکس بر روی هر دو دستگاه نگاه کنید به همین ترتیب پر جنب و جوش, با سازگار و روشن رنگ آمیزی در هر دو دوربین.

اما آی فون 11 را به ویژه واضح تر عکس ها با جزئیات ظریف به ویژه هنگامی که تصاویر مشاهده شد در رزولوشن کامل. همچنین انجام یک کار بهتر روشن کردن شب و کم نور عکس های خود را با حالت جدید. دوم ultrawide دوربین مفید است هنگامی که شما می خواهید به تناسب محتوای بیشتر در هر قاب و یا شما می خواهید را به تصرف گسترده تر صحنه های بیش از حد. آن است که یک ذره روشن تر و همچنین اگر ما به ندرت به استفاده از این ویژگی. در نهایت, ما دوست داریم که ما هم اکنون می توانید عکس های پرتره از حیوانات خانگی بر روی آی فون 11 (آیفون XR رسمیت نمی شناسد غیرانسان چهره برای پرتره است که کشیدن). آی فون 11 نیز باعث می شود استفاده از یک ویژگی به نام عمیق Fusionکه بیشتر به بهبود جزئیات و کاهش سر و صدا تصویر در عکس.

به عنوان برای ویدئو فیلم بر روی تلفن 11 یک ذره بهتر محدوده دینامیکی بنابراین روشنایی و قرار گرفتن در معرض به نظر می رسد حتی بیشتر و طبیعی است. تثبیت کننده ویدئو, کمی استوارتر و همچنین در استاندارد 12 مگاپیکسلی. اما زاویه دوربین ندارد تثبیت کننده تصویر نوری و در طول ضبط ویدیو 4K شما فقط می توانید سوئیچ بین دوربین در زمانی که شما در حال فیلمبرداری در 30fps (هر چند هر دو دوربین می توانید ضبط 60fps).

در مقابل آی فون 11 12 مگاپیکسلی در حالی که آی فون XR است 7-مگاپیکسل دوربین. در حالی که ما خوش آمدید فوق العاده رزولوشن آی فون 11 ما واقعا هرگز تا به حال بسیاری از قولنج با آیفون XR را جلوی دوربین, و اگر شما یک بازی گاه به گاه selfie-یادداشت برداری آیفون XR است که قطعا رضایت بخش است. آی فون 11 دوربین جلو نیز می تواند بیرون بکشد برای گسترده تر از نقطه نظر ضبط ویدیو 4K در 60fps و slow-mo ویدئوها. اما از آنجا که ما عمدتا با استفاده از دوربین جلو برای عکس های سلفی ما واقعا خودمان را پیدا کنید با استفاده از این دو ویژگی اغلب.

در این عکس شما می توانید آی فون 11 اسیر جزئیات بیشتر در خطوط و لوله های نصب و راه اندازی.

Lexy Savvides/CNET

با آی فون 11 جدید شب حالت دوربین است که قادر به تحمل صحنه های کم نور خیلی بهتر است.

Lexy Savvides/CNET

آی فون 11 روشنتر کردن این تصویر و بهتر است محدوده دینامیکی.

Lexy Savvides/CNET

آی فون 11 سریعتر است

آی فون 11 ویژگی های اپل, جدیدترین A13 مصنوعی, و در حالی که آی فون XR تا 2018 را A12 چیپ ست. برای اکثر آی فون 11 و XR هر دو اجرا در iOS 13 به عنوان صاف و سریع به عنوان دیگر. وقتی که می آید به روز به روز وظایف مانند مرور وب و شلیک کردن دوربین و یا باز کردن برنامه های ما نمی تواند تشخیص سرعت تفاوت. اما بر روی کاغذ آی فون 11 بدون شک سریع تر تلفن. همانطور که می بینید با معیار نتایج زیر جدیدتر آیفون به مراتب پیشی آیفون XR و گل بسیار بالاتر در تمام تست های ما زد.

نرم افزار 3DMark تیرکمان بچه گانه نامحدود

توجه داشته باشید:

توجه داشته باشید: دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

نرم افزار 3DMark Ice Storm Unlimited

توجه داشته باشید:

توجه داشته باشید: دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

Geekbench v. 5.0 تک-هسته

توجه داشته باشید:

توجه داشته باشید: دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

Geekbench v. 5.0 چند

توجه داشته باشید:

توجه داشته باشید: دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

در حالی که ما در حال حاضر در وسط تغییر روش تست باتری ما برای تلفن های ما را تست هر دو آی فون 11 و آیفون XR با جریان ویدئو تست. در اینجا چیزی است که ما نوشت: ما در آی فون 11 نقد و بررسی: پس از انجام رسمی باتری تست و زندگی با آی فون 11 برای بیش از یک ماه ما در بر داشت عمر باتری است که در مورد مشابه به عنوان آی فون XR. در ما جریان ویدئو تست, آی فون 11 به طول انجامید 13 ساعت و 52 دقیقه در مقایسه با آیفون XR زمان 12 ساعت و 7 دقیقه در همان آزمون است. در استفاده روزانه آی فون 11 شده است مدت حدود یک روز و نیم.

آی فون 11 بیشتر در آینده اثبات اما مزایای بعد

آی فون 11 یک U1 تراشه برای “آگاهی فضایی” با توجه به اپل و کمک می کند تا اپل پیدا اپل دیگر دقیق تر زمانی که آنها در نزدیکی. این تراشه همچنین اجازه می دهد تا شما “نقطه آی فون خود را به سمت شخص دیگری و AirDrop اولویت بندی خواهد شد که بنابراین شما می توانید به اشتراک گذاری فایل ها سریع تر است.” بسیاری بر این باورند که U1 تراشه است که در واقع آماده کردن زمینه برای یک شایعه اپل کاشی ردیاب.

30-iphone-11

آی فون 11.

سارا تو/CNET

آی فون 11 Wi-Fi 6است که نسل بعدی شبکه های بی سیم. به عنوان CNET سردبیر ارشد رأی Crist آن قرار می دهد “Wi-Fi 6 پشتیبانی سریع تر بالا سرعت انتقال; اجازه می دهد تا دستگاه های ارسال اطلاعات بیشتر با هر فرد انتقال; اجازه می دهد تا روترها و نقاط دسترسی دیگر خدمات دستگاه های بیشتر در یک بار کمک می کند تا سنسور ها و دیگر ابزارهای بی سیم صرفه جویی در مصرف باتری توسط برنامه ریزی انتقال و تسهیل بهتر و سریع تر عملکرد در, متراکم, محیط های شلوغ مانند فرودگاه و استادیوم.” اما شما به احتمال زیاد نمی بینم هر پردازش در آی فون خود را در حال حاضر 11. Wi-Fi 6 بود که تنها به تازگی تایید شده در ماه سپتامبرو Wi-Fi 6 روترهای گران قیمت هستند.

آی فون 11 Gigabit LTEپیشرفته نسخه 4G LTE. Gigabit LTE واقعا سریع است و می تواند رسیدن به اوج سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه است که در مورد همان سرعت به عنوان یک تلفن ثابت و اتصال به اینترنت. اپل معرفی Gigabit LTE به خود آی فون XS و XS حداکثر در سال 2017, اما آیفون XR بود عجیب چپ از به روز رسانی. اما آی فون 11 است و در حالی که شما به احتمال زیاد نمی خواهد رسیدن به این سرعت تمام وقت خود را به طور کلی با سرعت در حال رفتن به سریع تر از یک تلفن و به شما مقدار زیادی ترخیص بیشتر وقتی که می آید به پتانسیل سرعت.

آی فون 11 می آید در یک 256GB مدل. در $849 (£879, AU$1,449) آن را گران تر است اما اگر شما را به بسیاری از عکس ها و ساقه بسیاری از فیلم های اضافی ذخیره سازی پردازنده را در مفید آمده است-به خصوص اگر شما واقعا با استفاده از ذخیره سازی ابر. در حال حاضر اپل تنها به فروش می رساند 64GB و 128GB مدل از آیفون XR.

آی فون 11 در مقابل آیفون XR مشخصات

آی فون 11 آیفون XR
اندازه صفحه نمایش و رزولوشن 6.1 اینچ ال سی دی مایع شبکیه چشم; 1,792×828 پیکسل 6.1 اینچ ال سی دی صفحه نمایش شبکیه چشم; 1,792×828 پیکسل
تراکم پیکسل 326ppi 326ppi
ابعاد (اینچ) 5.94×2.98×0.33 در. 5.9×3.0x0.33 در.
ابعاد (میلی متر) 150.9×75.7×8.3 میلی متر 150.9×75.7×8.3 میلی متر
وزن (اونس گرم) 6.84 اونس است.; 194g 6.8 oz.; 194g
نرم افزار موبایل iOS 13 iOS 12 (می توانید به روز رسانی به iOS 13)
دوربین 12-مگاپیکسل (wide), 12 مگاپیکسلی (ultra-wide) 12-مگاپیکسل (گسترده)
جلوی دوربین 12-مگاپیکسل با چهره ID 7-مگاپیکسل با چهره ID
ضبط ویدئو 4K 4K
پردازنده اپل A13 مصنوعی اپل A12 مصنوعی
ذخیره سازی 64GB 128GB 256GB 64GB 128GB
رم اعلام نشده اعلام نشده
ذخیره سازی قابل ارتقا هیچ کدام هیچ کدام
باتری 3,142 mAh (و نه رسما افشا شده توسط اپل) 2,942 mAh (و نه رسما افشا شده توسط اپل)
حسگر اثر انگشت هیچ کدام (در صورت ID) هیچ کدام (در صورت ID)
اتصال رعد و برق رعد و برق
جک هدفون هیچ هیچ
ویژگی های خاص مقاوم در برابر آب (IP68); دو سیم کارت قابلیت (نانو سیم کارت و e-SIM); شارژ بی سیم مقاوم در برابر آب (IP67); دو سیم کارت قابلیت (نانو سیم کارت و e-SIM); شارژ بی سیم
قیمت خارج از قرارداد (تومان) 699 دلار (64GB), $749 (128GB), $849 (256GB) $599 (64GB), $649 (128GB)
قیمت (GBP) £729 (64GB), £779 (128GB), £879 (256GB) £629 (64GB), £679 (128GB)
قیمت (AUD) AU$1,199 (64GB), AU$1,279 (128GB), AU$1,449 (256GB) AU$1,049 (64GB), AU$1,129 (128GB)

در اصل منتشر Oct 10, 2019.

اپل آی فون 11

آینده-اثبات آیفون

699 دلار در اپل

اپل آی فون XR

بهتر ارزش

599 دلار در اپل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>