Facebook کارکنان این گزارش انتقاد از موضع نه واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن پست – CNET


facebook-american-flag-logo-2

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ می گوید سیستم عامل رسانه های اجتماعی نباید واقعیت-چک کردن رئیس جمهور.

آنجلا Lang/CNET

Facebook کارکنان گزارش ناراضی با رسانه های اجتماعی غول موضع در واقع-چک کردن و برچسب های هشدار دهنده اعمال این هفته به پست توسط ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مینه سوتا تظاهرات و پست الکترونیکی-در برگه های رای. داخلی هیئت مدیره پیام پست نشان داد کارکنان خواستار Facebook مدیران برای توضیح موضع خود را آستانه روز جمعه گزارش داد.

داخلی Facebook دنبال شکایت یک هفته افزایش اصطکاک بین رئیس جمهور و شرکت رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر, Facebook رقیب. در روز سه شنبه تهمت توییتی که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود هیچ چیز “قابل ملاحظه ای کمتر از تقلبی” باعث توییتر به درخواست یک برچسب به این دیدگاه گفت: آنها موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده.” مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال tweeting که او را یک “اقدام بزرگ” در برابر رسانه های اجتماعی شرکت ها.

این وضعیت به اوج خود رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک فرمان اجرایی پنج شنبه با هدف قرار دادن سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook. منظور دستور وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال برای لغو و یا محدود کردن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت از سال 1996 یک قانون است که محافظت از سیستم عامل های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران.

“سانسور و تعصب یک تهدید برای آزادی خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در امضای. او متهم به شرکت رسانه های اجتماعی از عدم به “خنثی سیستم عامل است.”

در صبح روز جمعه توییتر نیز برچسب خورده یک صدای جیر جیر با رئیس جمهور در مورد تظاهرات و شورش در مینه سوتا بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. این زمان توییتر مخفی مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پس از پیدا کردن آن را نقض قوانین خود را در مورد “ستایش خشونت است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام ‘قدرت بدون کنترل’…


2:03

سیستم عامل رسانه های اجتماعی نباید واقعیت-چک کردن رئیس جمهور, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: در روز پنج شنبه.

Facebook کارکنان گزارش داخلی استفاده می شود تابلوهای پیام به دریچه امیدی در موضع جمعه و همچنین عدم وجود یک توضیح که چرا تهمت را توییت در توییتر که صلیب-ارسال به Facebook, don’t نقض پلت فرم رسانه های اجتماعی به استانداردهای جامعه.

“تمام این نقاط به یک خطر بسیار بالایی از تشدید خشونت و ناآرامی های مدنی در ماه نوامبر” یک کارمند این گزارش نوشت. “اگر ما موفق آزمون مورد در اینجا تاریخ را قضاوت خواهند کرد به ما مهربانی.”

تصمیم به نگه داشتن پست در مورد مینه سوتا تظاهرات در Facebook گزارش ساخته شده است یکی دیگر کارکنان احساس “غم و رک و پوست کنده شرمنده.” این کارمند افزود: “امیدوارم هنوز هم وجود دارد کسی در جایی بحث در مورد چگونه و چرا این واضح است که دفاع از خشونت است.”

Facebook نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>