معاون افسر ارشد پزشکی اروپا و آمریکا بسیار خطرناک لحظه’ شمالی با بریتانیا به عنوان دانشمندان ترس مستند کاسته بیش از حد به زودی

این کشور مواجه است “بسیار خطرناک لحظه” معاون افسر ارشد پزشکی گفت: به عنوان یک تعداد رو به رشد علمی مشاوران صحبت کردن بیش از ترس مستند بود که برداشته بیش از حد به سرعت.

پروفسور جاناتان ون-تام با استفاده از فوق العاده زبان مردم خواست تا به “پاره کردن شلوار از” آزادی های جدیدی به مردم رفتند به سواحل و نقاط زیبایی بیش از آخر هفته برای لذت بردن از آفتاب است.

دانشمندان برتر مشاوره دولت با بیان رشد زنگ در بلند کردن اجسام از محدودیت زمانی که 8,000 جدید موارد رخ داده در هر روز و جدید تست و ردیابی سیستم هنوز در مراحل اولیه آن.

پروفسور رابرت وست عضو رفتاری دانشمندان زیرگروه که به توصیه دولت وجود دارد گفت: یک “خطر بزرگ” از سنبله در coronavirus عفونت نرخ و متهم وزرای “نه گرفتن مسئولیت رهبری سیاسی به طور جدی”.

یکی دیگر از اعضای علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) پروفسور پیتر Horby هشدار داد: “بازگشت به یک وضعیت که در آن ما کنترل از دست داده اند دوباره به مراتب بدتر از یک هفته دیگر یا دو اجتماعی اقدامات است.”

اما وزیران تعیین می شود برای مطبوعات پیش با شل شدن محدودیت با برنامه ای به ورزش های رقابتی از دوشنبه و آزادی های جدیدی را برای معاشرت و خارج از ورزش در گروه های سه تا شش نفر است.

آن می آید با عنوان:

  • معاون افسر ارشد پزشکی در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در Dominic کامینگز و گفت قوانین “اعمال می شود به تمام”
  • Coronavirus مرگ و میر افزایش به 38,376 مردم افزایش 215 مرگ و میر در روز قبل.
  • رئيس جمهور از انجمن مدیران خدمات اجتماعی گفت: دولت £600m کنترل عفونت صندوق برای مراقبت از خانه بود “اشتباه و بی ارزش اداری”
  • ارشد محافظه کاران به نام دولت را به نقد و بررسی دو متری اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از سقوط بخش مهمان نوازی
  • سابق وزیر کابینه گفت: رای دهندگان تبدیل خواهد شد محروم مگر اینکه ترتیبات برای مجازی مجلس در محل باقی می ماند

در میان گزارش های فراوان که عمومی شد هجوم محدودیت چند تن از اعضای حكيم در زمان غیر معمول مرحله از علنا هشدار وزرای آنها در حال حرکت با سرعتی بیش از حد بر لغو مستند.

پروفسور غرب گفت: تعداد روزانه موارد هنوز هم نسبتا بالا و اضافه کرد: “قرار داده و همه این ها با هم و شما باید یک خطر بزرگ و آن را فقط به من گفت که وجود خواهد داشت افزایش نرخ ابتلا به عفونت.

“از آنجا که ما نمی باید پیگیری و ردیابی در محل ما نمی دانیم که آیا این کاهش از مستند باعث شده است که (یک) افزایش عفونت برای برخی از زمان که در آن زمان از آن خواهد شد به خوبی در راه دوم اوج خواهد به خوبی در راه است.

“دولت است و در نظر گرفتن مسئولیت های خود را برای رهبری سیاسی جدی است.”

پروفسور Horby از دانشگاه آکسفورد گفت BBC Radio 4 امروز برنامه هنوز هم وجود دارد از 8000 مورد در هر روز وجود دارد “بسیار کمی سقف” اگر عفونت نرخ دوباره افزایش یافت.

پرسید: اگر یک خطر وجود دارد از یک دوم سنبله او گفت: “این خطر همه ما بسیار نگران است. آن شکننده است ما باید بسیار مراقب باشید.”

وی افزود: “بازگشت به یک وضعیت که در آن ما کنترل از دست داده اند دوباره به مراتب بدتر از یک هفته دیگر یا دو اجتماعی اقدامات است.”

مداخلات خود را پس از پروفسور جان ادموندز عضو دیگری از حکیم هشدار داد که بوریس جانسون تصمیم به اجازه عمومی آزادی بیشتر بود “خطرناک”.

او همچنین نگرانی در مورد آزمون جدید و ردیابی سیستم راه اندازی شد در روز پنج شنبه برای ردیابی افراد مبتلا به کروناویروس گفت: “ما نمی تواند مطمئن باشد که در حال کار به طور موثر و در عین حال و در عین حال ما در حال پیش رفتن و این تغییرات به هر حال.”

این نگرانی ها تکرار شد آقا جرمی Farrar محترم مدیر ولکام تراست که حضور حکیم جلسات.

او گفت: “Covid-19 كردن بیش از حد سریع برای بلند مستند در انگلستان است. موافقت با جان و روشن علم مشاوره است.

“TTI [تست و ردیابی] دهکدهای را در محل کار به طور کامل قادر به خرید و فروش هر گونه افزایش بلافاصله محلی, پاسخگو, نتایج سریع و عفونت نرخ باید پایین تر است. و مورد اعتماد است.”

پروفسور ون-Tam روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که دولت و مردم بود “دو مسئولیت” برای جلوگیری از موج دوم ویروس اضافه کرد: “من معتقدم که این نیز بسیار خطرناک لحظه. ما باید برای به دست آوردن این حق است.”


او گفت: علمی نظرات “همیشه متفاوت است به حدی” و گفت: این کنفرانس مطبوعاتی که مستند کاستن باید برود “زحمت” به آرامی.

او افزود: “این دو مسئولیت در اینجا از دولت برای رفتن به آرامی و با دقت و به گرفتن مشاوره از دانشمندان.

“از دانشمندان برای تماشای این چیز بسیار نزدیک بیش از چند هفته آینده.

“و از عموم مردم به واقع به دنبال هدایت است. نمی پارگی شلوار برای خروج از آن و رفتن نیست بیشتر از هدایت در واقع می گوید.”

پروفسور ون-Tam نیز فشرده در مورد اینکه آیا کسانی که در قدرت باید تنظیم به عنوان مثال به مردم در اطاعت از محدودیت های میان مداوم ردیف بیش از اینکه دومینیک کامینگز نقض قوانین توسط سفر 260 مایل به پدر و مادر خود را’ مزرعه در شهرستان دورهام.

ارشد پزشکی ساخته شده احساسات خود را روشن کرد و گفت: “به نظر من قوانین روشن و آنها را همیشه روشن شده است.

“به نظر من آنها به نفع همه است. به نظر من آنها اعمال می شود به تمام.”

در نگرانی های یک هیچ از 10 سخنگو گفت: “به عنوان ظ روز پنجشنبه گفت که این گام بعدی رونمایی شد, ما باید در همه زمان ها مطلع شده است با داده ها و شواهد و این بسته از اقدامات شده است با دقت طراحی شده به طوری که ما به راحتی می توانید این بار از مستند, در حالی که انتظار برای نگه داشتن که R در زیر یکی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>