Coronavirus: Rishi Sunak نباید جلو خالص ایمنی از زیر پا’ از خود اشتغالی, هشدار نمایندگان مجلس

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Rishi Sunak گفته شده است نه به “کشش خالص ایمنی از زیر پا” از میلیون ها نفر از کارگران خود اشتغال در میان سوالات بیش از آینده از دولت حمایت طرح برای مبارزه مترجمان آزاد است.

بیش از 110 حزبی نمایندگان مجلس از جمله تعدادی از محافظه کاران به دادگاه تجدید نظر به صدراعظم به گسترش کمک برای معامله گران تنها آمار coronavirus بحران مانند آرایشگری مربیان شخصی و مواد غذایی.

در نامه ای به آقای Sunak این گروه هشدار داده است که میلیون ها نفر سمت چپ می تواند “بدون کار و بدون حمایت” اگر این طرح است زخم در روزهای آینده – به عنوان بسیاری از آنها هنوز هم ممنوع از کار توسط lockdown قوانین.

در حالی که آقای Sunak به تازگی تمدید کردند طرح – که در آن دولت پرداخت 80 درصد از دستمزد کارکنان – تا اکتبر او تا به مجموعه ای نیست که آیا کمک های خود به کار ادامه خواهد داد فراتر از پایان ماه مه.

او در اشاره نگرانی با این پروژه در توییتر Q&A در هفته گذشته گفت: آن را می دهد کمک های مالی “برای بسیاری از مردم که می تواند همچنان به کار در این لحظه از آنجا که ما نمی تواند هدف آن را در همان راه” به عنوان طرح کردند.

کار MP Siobhain مکدونا که هماهنگ این نامه گفت: “این طرح یک تاسیسات برای میلیون ها قفل شده-پایین کارگران در سراسر کشور است.

“در حال حاضر وجود دارد قابل توجه سوراخ در حمایت از, اما از بین بردن آنچه که در حال حاضر در محل را بکشید خالص ایمنی از زیر پای میلیون ها نفر از کارگران خود اشتغال.

“چگونه می شود آن را مناسب برای furloughed طرح را ادامه خواهد داد اما این طرح نه؟”

نامه ای به امضا رسید SNP لیبرال دموکرات و سبز نمایندگان مجلس و همچنین عضو ارشد حزب محافظه backbenchers از جمله آقا پیتر Bottomley Dr Julian Lewis و باب Neill سابق صندلی عوام کمیته عدالت.

مایک گیلاس ملی رئیس فدراسیون کسب و کارهای کوچک (FSB) هشدار داد که تنها معامله گران شده است “در سمت چپ در تاریکی” در حالی که کارکنان ارائه شده اطمینان بیشتری در طول ماه های آینده.

او گفت: “بیش از دو میلیون نفر از افراد خود اشتغال را برای اعمال خود اشتغالی درآمد پشتیبانی طرح که دلگرم کننده است.

“اما آنها در حال حاضر رو به یک کل درآمد لبه صخره و در کمتر از دو هفته زمان است. بسیاری از کار در بخش خواهد شد که در میان آخرین به محدودیت کاسته.

“هزاران نفر در حال ترس برای آینده خود را. آنها نیاز به اطمینان فوری.”

یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت: “صدراعظم نشان داد SEISS خواهد بود به طور موقت طرح زمانی که او اعلام کرد که در پایان ماه مارس, اما, این را می توان در صورت لزوم.

“دولت است که نگه داشتن این تحت بررسی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>