Coronavirus رکود اقتصادی می تواند دولت تغییر بانک مرکزی نرخ تورم حکم می گوید: سابق وزیر

مقامات خزانه داری انگلستان هستند “احتمالا” با توجه به اینکه برای تغییر بانک مرکزی نرخ تورم هدف قرار دادن دستور با توجه به گسترده اقتصادی شوک افاضه شده توسط coronavirus بحران با توجه به سابق وزیر.

لرد جیم اونیل بود که تجاری به وزیر خزانه داری در سال 2015 می خواهد از بانک مرکزی برای تغییر از آن زمان هدف از نگه داشتن تورم در 2 درصد به هدف قرار دادن به طور پیوسته روند رو به افزایش اسمی انگلستان رشد تولید ناخالص داخلی به جای.

تولید ناخالص داخلی اسمی است که مقدار کل هزینه های نقدی در اقتصاد تعدیل نشده برای تورم است.

طرفداران استدلال می کنند که رسمی اسمی تولید ناخالص داخلی رشد هدف را وادار سیاستگذاران پولی به تمرکز بر حمایت از رشد کلی اقتصادی و نه فقط کنترل قیمت ها.

“من فکر می کنم محیط زیست آمده است که این چیزی است که بسیاری از بانک های مرکزی باید انجام…من فکر می کنم آن چیزی است که باید در نظر گرفته شود” خداوند اونیل گفت Econ فیلم’ Coronanomics نشان می دهد.

“آن را نمی خواهد تضمین V شکل بازیابی, اما آن را قطعا افزایش احتمال یک”

“و من شک وجود دارد برخی از مردم در اطراف خزانه که احتمالا فکر کردن در مورد چیزهایی مثل این.”

خداوند اونیل که قبلا اقتصاددان ارشد گلدمن ساکس که در آن او معروف ابداع اصطلاح “BRICS” برای توصیف سرعت در حال رشد در حال ظهور اقتصاد بازار همچنان در تماس با سیاستگذاران.

او در گزارش فایننشال تایمز در مذاکرات با دولت در مورد ریاست جدید شمالی نیروگاه “رشد مدیره” برای کمک به دولت تحویل در انتخابات آن وعده به سطح مناطق از بریتانیا.

خداوند اونیل اذعان کرد که این ایده در حال حرکت به اسمی تولید ناخالص داخلی را هدف قرار خواهد “ترساندن” بسیاری از مردم در خزانه و بانک که با توجه به تورم در حال حاضر هدف قرار دادن رژیم به عنوان یک موفقیت ثابت شده است.

اما او گفت که تغییر اساسی در شرایط اقتصادی در ماه های اخیر با انگلستان روبرو بزرگترین انقباض در این سال پس از مدرن پرونده آغاز شد و خطر “مداوم تورم undershooting” از 2 درصد هدف ساخته شده در مورد یک رویکرد جدید به سیاست های پولی.

“همانطور که ما دیده ایم در حال حاضر و در سال 2008 که در آن واقعا چیزهای بزرگ اتفاق می افتد بسیاری از متعارف اقتصاددانان و هدف قرار دادن تورم نوع چارچوب واقعا مربوطه برای برخورد با چالش” او گفت:.

بانک سابق فرماندار مارک کارنی مطرح این ایده در حال حرکت به اسمی تولید ناخالص داخلی با هدف قرار دادن بانک مرکزی در مدت کوتاهی قبل از او به طور رسمی منصوب در سال 2013 زمانی که اقتصاد بریتانیا به نظر می رسید تاخیر انداختن در پی بحران مالی است.

اما یک بررسی از بانک مرکزی دستور وزارت خزانه داری رد این ایده است.

یکی از بحث های اصلی در برابر NGDP هدف این است که فصلنامه رشد ارقام بر خلاف آمار و ارقام تورم هستند غالبا تجدید نظر و آن را بسیار سخت تر در سطح عملی برای سیاستگذاران به هدف. انتقاد دیگر این است که می توان آن را سخت به توضیح دهد ،

بانک مرکزی انگلیس است اما به طور فعال با توجه به کاهش نرخ بهره به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ خود به منظور حمایت از اقتصاد است.

ویلم Buiter یک عضو موسس بانک مرکزی انگلستان نرخ-تنظیم سیاست های پولی کمیته نیز ظاهر می شود در CoronaNomics گفت که او امیدوار است این بانک به دنبال منفی نرخ.

“دادن بانک مرکزی این ابزار به همان اندازه منفی که برای رفتن مثبت خواهد بود بسیار مهمی در افزایش زرادخانه خود را,” او گفت:.

اما آقای Buiter اضافه شده است که به منفی سیاست نرخ بهره ممکن است دولت را مجبور به لغو نقد – یادداشت ها و سکه ها – برای جلوگیری از مردم در حال حرکت و پول خود را از سیستم بانکی برای جلوگیری از مجازات مالی پس انداز.

سازمان دیده بان قسمت کامل از CoronaNomics با جیم اونیل و ویلم Buiter اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>