بهترین Samsung Galaxy S10 S10 پلاس و S10E موارد – CNET


وجود دارد مقدار زیادی از کهکشان S10 موارد در دسترس است.

سارا تو/CNET

اگر شما هنوز نمی رفت دست خود را در سامسونگ کهکشان S20, شما هنوز هم ممکن است حلق آویز بر روی سال گذشته S10که هنوز هم فوق العاده بالا پایان تلفن برای یک قیمت مناسب. این که آیا شما به خرید کوچک (S10E) متوسط (S10) و یا بزرگ (S10 به علاوه) از کهکشان S10 سری وجود دارد مقدار زیادی از موارد وجود دارد خارج وجود دارد برای دستگاه شما است.

در اینجا برخی از مورد علاقه ما میدارد برای بهترین ها کهکشان S10 مورد در هر سبک از زره ناهموار موارد به چرم پوشش پلی کربنات به موارد و حتی یک مورد واضح و روشن. برخی از توصیه های این کهکشان S سری موارد بر اساس تجربه ما با قبل S9 نسخه. من به طور منظم به روز رسانی این ارزیابی جدید میدارد که بیشتر نامزدها می رسند.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: که کهکشان S10 تلفن باید به شما خرید ؟


6:35

دشوار اما نسبتا باریک

سارا تو/CNET

موجود در گزینه های رنگ چندگانه و مورد گزینه های پادگان Pro, ساخته شده از پلی کربنات مواد نرم-به-نام-تماس غیر لغزش پوشش پایان آن را به خوبی و grippy. ذره خواستار آن را “بدون لغزش گرفتن.” پلی کربنات نازک مورد دو دشوار زره لایه برای محافظت از گوشی آندروید خود را از خراش و بیشتر در حالی که اجازه می دهد برای شارژ بی سیم.

مانند ذره را حجیم پادگان خط ورزش آن نیز Microban ضد میکروبی تکنولوژی که قرار است به “مهار رشد باکتری هایی است که باعث می شود لکه ها و بوی.”

آن را کمی گران قیمت در $40, اما از آن است که یکی از بهترین Galaxy S10 مورد گزینه های.

سارا تو/CNET

این OtterBox تقارن سری شرکت شیک ترین تلفن مورد پوشش و نسبتا باریک و با دوام و خود را محافظت دستگاه و دوربین (آن را شبیه به ذره این موارد که قطعا تحت تاثیر قرار OtterBox طراحی). این مورد تلفن می آید در سیاه و سفید و روشن در مورد نسخه و انواع رنگ های دیگر. این ناهموار مورد فراهم می کند که قطره حفاظت و مطرح screen سپر شروع می شود در $40.

سارا تو/CNET

من دوست دارم چند تا از Gear4 را موارد از جمله شفاف پیکادلی که می آید در چند های مختلف مقاوم در برابر خراش گزینه های طراحی و همچنین Gear4 Battersea. این Gear4 پیکادلی S10 مورد شارژر بی سیم سازگار است و مطرح لبه برای حفاظت اضافی. همه Gear4 را مورد ویژگی های یک پوشش ویژه شرکت D3O شوک جذب مواد را برای رها کردن حمایت می کند. این پیکادلی شروع می شود در $30.

سارا تو/CNET

کاتالیزور بود و پس از آن شناخته شده ضد آب موارد و هنوز هم آنها را به فروش می رساند. اما آن را معطوف به ساخت باریک “shockproof موارد” است که از صفحه نمایش و دوربین گوشی های هوشمند خود را با یک پاک کردن پشت مطرح ناهنجاری و قابل حمل راحتي. من فقط آرزو راحتي می تواند محکم روی مچ دست خود را. این جذب شوک مورد در دسترس است در روشن (تصویر) و یا کمرنگ در سیاه و سفید برای $40.

سارا تو/CNET

ذره محبوب پادگان گرفتن موارد موجود برای نسخه های مختلف از S10 در انواع رنگ ها از جمله flashier زرق و برق مدل. با مطرح لاستیک پشته این باریک است و همچنین با دوام است. این فوق العاده باریک موارد در شروع $35.

سارا تو/CNET

ما شده ایم دیرین طرفداران موارد از Tech21. این شرکت به طور معمول مجموعه ای از موارد برای خود کهکشان S10 دستگاه از جمله بی باک — و مورد علاقه شخصی من — Evo بررسی (در اینجا در تصویر). از آن تاریخ به عنوان داشتن 12-foot drop حفاظت و همچنین به عنوان ضد میکروبی و فن آوری در دسترس است در “اسموکی” رنگ شما در اینجا مشاهده کنید و همچنین بیشتر متمایل به رنگ ارغوانی فوق بنفش.

سارا تو/CNET

Scooch صورتحساب خود را Wingman به عنوان یک پنج در یک مورد. که چون سیلی-دستبند سبک و همینطور kickstand نه تنها در غرفه تلفن خود را به صورت افقی و عمودی است اما قرار است به شما اجازه می دهد برای گرفتن گوشی خود را بیشتر به راحتی “از بین بردن انگشت کوچک خستگی” و به عنوان یک دریچه هوا سوار شدن در ماشین خود را. در نهایت این مورد نیز یک مورد — و یک محافظ یکی.

آن را در دسترس در دو گزینه های رنگ و حمل یک لیست قیمت از $40.

کیف پول و برگ مورد

سارا تو/CNET

این مورد علاقه سامسونگ مورد CNET تصویری گورو دیوید Katzmaier. LED کیف پول مورد کیف پول های باریک مورد (شما می توانید یک کارت اعتباری در آن نیست اما خیلی بیشتر) است که مجموعه ای از Led که نور برای نشان دادن زمان و همچنین اطلاعیه در یکپارچهسازی با سیستمعامل دات ماتریس مد. شما همچنین می توانید خاموش کردن آلارم و پاسخ به تماس های تلفنی با کشیدن روی صفحه نمایش و پوشش محافظ. و با آیکون های ویژه ای به شما اختصاص به مخاطبین خود را, شما می دانید که خواستار.

این لیست برای $60 اما می توان فقط برای کمتر از $50 آنلاین. آن را باید پایین آمدن قیمت در طول زمان است.

سارا تو/CNET

یکی از مورد علاقه من folio موارد — به OtterBox Strada — برای کهکشان S10 (من با استفاده از یک کهکشان S9 به علاوه در حالی که). آن را بسیار مورد محافظ و دارای یک شکاف در داخل پوشش است که اجازه می دهد تا شما را به ذخیره یک کارت اعتباری و شاید یک گواهینامه رانندگی و یا برخی از پول است. البته این نیز ارائه می دهد دسترسی به دکمه. آن را در دسترس در چرم قهوه ای و یا سیاه و سفید چرم و در حالی که این یک لیست قیمت از $70, شما می توانید آن را برای کمتر از $50 آنلاین. تنها حرکت نزولی است که آن را برابر به یک پایه برای تماشای فیلم بر روی تلفن خود را.

سارا تو/CNET

آکسفورد است Gear4 را برگ مورد که آیا تبدیل به یک پایه و دارای یک اسلات برای ذخیره یک کارت اعتباری و پول نقد. آن هم با استفاده از این شرکت D30 مواد برای محافظت از تلفن خود را و است شارژ بی سیم سازگار است.

سارا تو/CNET

اگر شما به دنبال ارزان کیف پول مورد ابریشم فروش کیف پول قاتل برای $15. وجود دارد هیچ چیز وحشتناکی فانتزی در مورد آن, اما آن را متناسب با سه کارت های اعتباری و برخی از پول نقد. همچنین به لطف یک شیار در پشت این مورد, شما می توانید به راحتی سرپا نگه داشتن گوشی خود را به صورت تصویری مشاهده بر روی صفحه نمایش خود را.

دشوار موارد

سارا تو/CNET

X-Doria را سپر دفاع سری می آید در چند تغییرات مختلف. به صورت ناهموار در مورد این شرکت می گوید که “گواهی به بیش از MIL-STD-810G ارتش درجه افت آزمون استاندارد برای گرم تا 3 متر (10 فوت)” آن را بیش از حد بزرگ است. من شخصا مانند رنگین کمانی مدل (کهکشان S10 مورد در سمت راست در عکس).

سارا تو/CNET

در طول سال من به طور منظم شامل OtterBox دفاع سری موارد در بهترین موارد دستگیری, اما آن را تبدیل به یک کمی بیش از حد بزرگ برای من سخت مورد سلیقه. OtterBox را تعقیب سری احساس می کند و به نظر می رسد مانند یک sleeker نسخه از مدافع سری با مهر پورت را پوشش می دهد و آسان cutouts برای دکمه (شما می خواهید برای رسیدن به آن دکمه البته). می آید در سه رنگ و تنها اشکال آن این است که آن را گران قیمت در $70. به دنبال این کهکشان S10 مورد به پایین آمدن قیمت در مقرر زمان.

سارا تو/CNET

Urban Armor Gear باعث می شود کمی متفاوت ultra hybrid case خطوط است که مناسب و معقول. من دوست دارم شفاف تعلق داشتند (تصویر سمت چپ) اما اگر شما به دنبال یک کهکشان S10 مورد که کمی سخت تر به ارائه ناهموار برای حفاظت از گوشی و دوربین وجود دارد پادشاه سری (تصویر سمت راست برای $60). موجود در رنگ های مختلف و بافت (از جمله دانه بالا چرم و فلز آلیاژی سخت افزار) از آن رو تقویت گوشه ها و این شرکت می گوید این دیدار 2x نظامی قطره-آزمون استانداردهای MIL-STD-810G 516.6) و همراه با 10 سال گارانتی محدود است.

سارا تو/CNET

LifeProof در حال حاضر متعلق به OtterBox شناخته شده است ناهموار آن موارد است. بعدی نسبتا براق طراحی برای سختی صورت می آید و در دو گزینه اصلاح با یک شفاف بازگشت. تنها حرکت نزولی: در 80 دلار در این S10 مورد مقرون به صرفه نیست.

بیشتر در آخرین کهکشان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>