UK politics news – live: Sunak خواست برای گسترش طرح خود اشتغالی به عنوان کارگر خواستار دادستان کل به عذر خواهی بیش از Cummings پشتیبانی

خانه مراقبت مشکلات می تواند بدتر اگر بسیاری از کارکنان خواسته می شود که به خود منزوی, مراقبت, انگلستان هشدار مدیر عامل

مشکلات در مراقبت از خانه می تواند بدتر اگر بسیاری از کارکنان خواسته می شود که به خود منزوی به عنوان بخشی از بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم اجرایی مراقبت انگلستان هشدار داده است.

پروفسور مارتین سبز گفت: تست در مراقبت از خانه نیاز به همگانی و به نام “راهنمایی مناسب” برای مراقبت از خانه در ارتباط با برنامه های جدید که راه اندازی شد در انگلستان در روز پنج شنبه.

تحت این برنامه هر کسی با کروناویروس علائم باید بلافاصله به خود منزوی و کتاب تست ترجیحا در مرکز آزمون و یا در صورت لزوم برای تحویل به خانه و خانواده خود را نیز باید شروع 14 روز انزوا دوره است.

اگر در این آزمون می آید و منفی هر کس اجازه خواهد داشت برای بیرون آمدن از انزوا.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که ما باید به درک این است که آن را یک وظیفه برای دریافت تست به مراقبت از خانه و همچنین تست نیست یک بار فعالیت های” استاد سبز, بی بی سی گفت.

“ما نیاز به یک برنامه نورد از تست برای هر دو ساکنان و همچنین برای کارکنان, بنابراین این چیزی است که یک لجستیکی موضوع است.

“اما ما باید برای رسیدن به بالای آن و ما رو به هم شنده مراقبت از خانه ها به دلیل دوره آن را مراقبت از خانه که در آن آسیب پذیر ترین مردم زندگی می کنند, بنابراین من واقعا می خواهید برای دیدن تست یافت.”

او افزود: “من می خواهم برای دیدن همچنین برخی واقعا سیاست روشن در مورد چگونه ما هر دو آزمون بلکه پیگیری و ردیابی چون من نگرانی واقعی است که ردیابی و ردیابی برنامه – مگر ما راهنمایی مناسب برای مراقبت از خانه – تولید خواهد شد بسیاری از کارکنان داشتن به خود جدا و آن را دوباره تشدید مشکلات در مراقبت از خانه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>