انگلستان باز می شود درب به تابعیت مناقصه از 300,000 دلار هنگ کنگ از ساکنان مگر اینکه چین تکه امنیت قانون

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت به نظر می رسد دعوت از صدها هزار نفر از دلار هنگ کنگ از ساکنان به تابعیت بریتانیا مناقصه نگرانی بیش از چین برنامه ریزی امنیت ملی که منتقدان هشدار می دهند خواهد eviscerate مفهوم “یک کشور دو سیستم”.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت بریتانیا اجازه می دهد که حدود 300,000 نفر در هنگ کنگ که نگه ملی بریتانیا در خارج از کشور (BNO) گذرنامه برای اقامت در این کشور در 12 ماه به جای جریان شش مگر اینکه چین تکه پیشنهادی قانون است.

او افزود که اجازه می دهد BNO دارندگان گذرنامه به درخواست برای کار و مطالعه برای تمدید دوره از 12 ماه این امر “ارائه یک مسیر به آینده شهروندی” – توقف کوتاه از حمایت قطعی عفو.

دیپلماتیک gambit آمد و به عنوان آقای Raab و همتایان خود در آمریکا و کانادا و استرالیا با انتشار بیانیه مشترک هشدار قانون “را محدود هنگ کنگ مردم آزادی و در انجام این کار به طور چشمگیری تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و سیستم ساخته شده است که آن را بسیار مرفه”.

و اشاره کرد که “هنگ کنگ رونق گرفت به عنوان یک سنگر آزادی” آنها تأکید خود را “نگرانی عمیق” و هشدار داد چین برنامه ریزی شده قانون “در درگیری مستقیم” تعهدات خود بر اساس اصول چین و بریتانیا اعلام توافق زمانی که بریتانیا بازگشت مستعمره سابق به چین در سال 1997.

وزرای خارجه هشدار داد این اقدام بی سابقه در معرض خطر تضعیف اعتماد در پکن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که دولت باید در تلاش برای افزایش آن با آقای Raab اضافه کرد: “ما مصرانه از چین به مرحله بازگشت از آستانه.”

اما 2,878 اعضای چین عمدتا با مهر لاستیکی مهر کردن پارلمان در حمایت از قانون در روز پنج شنبه. یک نماینده رای مخالف و شش رای ممتنع.

این قانون را “هر گونه عمل خیانت, تجزیه طلبی فتنه و یا براندازی” در هنگ کنگ یک جرم جنایی و اجازه خواهد داد که چین ملی سازمان های اطلاعاتی برای راه اندازی دفاتر در شهرستان.

حزب کمونیست مقامات در حال حاضر پیش نویس قانون جدید, و آن را می توان در نیروی قبل از پایان تابستان.

خشونت آمیز تظاهرات را لرزاند که این شهر برای بسیاری از 2019 پس از پیشنهاد استرداد لایحه به سرعت پرسیده با پیشنهادات جدید را با گاز اشک آور بار دیگر سوزش خیابان زد توسط هزاران نفر از نقاب تظاهر کنندگان و پلیس مسلح.

فعال جاشوا وانگ به نام پکن تصمیم “یک حمله مستقیم در خواهد هنگ Kongers” هشدار می داد که می تواند کشتن جنبش های دموکراتیک.

آن را پس از آمریکا آن را اعلام کرد دیگر نمی خواهد درمان هنگ کنگ به عنوان مستقل از چین به عنوان یک نتیجه — یک حرکت است که می تواند عمده انشعابات در شهر خاص تعیین شده و وضعیت معاملاتی توسط ما است که تا به حال بیمه نقش این شهر به عنوان یک جهانی مالی نیروگاه.

تشدید بحران سیاسی میان هنگ کنگ قانونگذاران بیش از امنیت و آزادی

پرسید: اگر محکم کردن کنترل شده بود اجتناب ناپذیر پس از تحویل آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ, Chris Patten گفت: “نه. آنچه تغییر کرده این است که شی جین پینگ: چین یک نوع بسیار متفاوت از دیکتاتور و او کسی است که می خواهد به صادرات آنچه که او فکر می کند که چین قدرت است.”

وزیر امور خارجه چین وانگ یی روز یکشنبه گفت که دلار هنگ کنگ امور بودند یک موضوع داخلی برای چین و “بدون مداخلات خارجی تحمل نخواهد شد”.

“بیش از حد غیر قانونی دخالت خارجی در هنگ کنگ امور قرار داده است چین امنیت ملی در معرض خطر جدی است.”

“[پیشنهاد قانون] تاثیر نمی گذارد حقوق و آزادی لذت می برد توسط هنگ کنگ از ساکنان. و آن تاثیر نمی گذارد و حقوق مشروع و منافع سرمایه گذاران خارجی در هنگ کنگ است.”

در حالی که پکن هنوز در واکنش به انگلستان تهدید به تمدید ویزا حقوق برخی از اصرار آقای Raab افتاده بود از حمایت کافی برای حفاظت از هنگ Kongers با حزب لیبرال دموکرات تماس برای تمام ساکنان این شهرستان برای دریافت تمدید ویزا حقوق.

باب Seeley یک حزب محافظه کار MP در خط مقدم تماس برای کمک به هنگ کنگ شهروندان گفت: “این یک شروع خوب است اما بیشتر مورد نیاز است مانند حق کار در انگلستان و سریع به تابعیت بریتانیا.”

دلار هنگ کنگ-متولد نمایشنامه نویس و کالج کینگ لندن علمی Dr Jingan جوان گفت: “من حتی نمی تواند شروع. من با تکان دادن خشم در حال حاضر. این است که بهترین آنها می آیند تا با ؟

“گسترش f***ing بی ارزش سند برای هنگ Kongers (که می توانید برای خود پرداخت می شود در اینجا برای بیش از 6 ماه). آنها در حال حاضر در اینجا Raab.

“این یک بی ارزش 12 ماه ویزای توریستی مگر او گفت: اگر شما زندگی می کنند در اینجا برای یک سال بریتانیا را به شما تابعیت.

“من تا به حال هر بریتانیا ویزای تحت خونین خورشید. من مشغول به کار و مطالعه در اینجا برای 10 سال (به عنوان یک هنگ Konger). من بدون مراجعه به بودجه عمومی است. زندگی من تحت Covid-19 f***اد. گفتن چین شما [رفتن به] اجازه انتخاب چند با BNO سوخت اقتصاد خود را برای 12 ماه است بدتر است.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>