توییتر پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برای نقض قوانین خود را مورد ستایش خشونت – CNET


screen-shot-2020-05-29-at-09-13-16.png

توییتر پنهان است یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها.

عکس/کتی Collins

توییتر پنهان است یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که آن را می گوید خود را نقض قوانین توسط ستایش خشونت است. به جای اینکه حذف tweet برچسب شده با یک برچسب و هنوز هم می تواند خوانده شود اگر آن را در کلیک.

“این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت” می گوید که برچسب اعمال اوایل جمعه. “با این حال توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

تهمت بود به tweeting در مورد تظاهرات در مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. در پنهان جیر مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معترضین را “اراذل و اوباش پس از تهدید به ارسال در گارد ملی. “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” او گفت:.

توییتر عمل می آید در میان افزایش تنش بین این شرکت و کاخ سفید پس از آن تصمیم در اوایل این هفته به درخواست یک واقعیت-چک کردن برچسب به یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای شامل “برنامه به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده.” در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا خواستار از دولت برای نقد و بررسی قانون فدرال است که محافظت از شرکت های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران.

توییتر استفاده از برچسب است که بخشی از استراتژی خود برای سرکوب گسترش جعلی اخبار و اشکال دیگر از محتوای مضر بودن در آن نوشته شده پلت فرم زیر فشار از دولت ها در سراسر جهان به شانه بیشتر مسئولیت ناشی از جریان اطلاعات غلط. پس از یک برچسب استفاده شده است به یک صدای جیر جیر آن را دیگر نمی تواند دوست را بازتوییت کرد و یا پاسخ به اگر چه دیگر کاربران توییتر می توانید اشتراک اصلی توییت خود را با نظر متصل شده است.

توییتر بیشتر توضیح تصمیم خود برای درخواست از “منافع عمومی متوجه” از طریق رسمی آن comms حساب توییتر در روز جمعه.

“ما اقداماتی در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز اما نگه داشته اند صدای جیر جیر در توییتر به دلیل آن مهم است که هنوز هم قادر به دیدن توییت داده شده و ارتباط آن در حال انجام امور عمومی اهمیت” به آن اضافه شده است.

منتقدان از شرکت رسانه های اجتماعی ادعا کرده اند که با استفاده از برچسب برای توییتهایی آن است که سانسور و آزادی بیان. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا متهم به سایت های رسانه های اجتماعی بودن مغرضانه در برابر محافظه کارانو به کاخ سفید راه اندازی یک وب سایت است که اجازه دهید مردم گزارش حساب های رسانه های اجتماعی آنها مشکوک به ممنوع بودن با توجه به تعصب سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز توییتی زیر توییتر تصمیم به پنهان کردن خود را در آخرین صدای جیر جیر. نمایندگان کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>