Steve Carell طول می کشد فرماندهی فضایی نیروی on Netflix, مارس 29.


Netflix

خوش آمدید به فضا نیروی. Netflix بکشد می بیند خنده دار, طرف ماه به عنوان آن را قرار می دهد در یونیفرم, تسمه به موشک و تصور چگونه کیهانی جدید شاخه نظامی قرار داده خواهد شد آمریکائی ها در ماه. مسلح آمریکایی است. این یک گام کوچک برای انسان یک جهش بزرگ برای جنگ.

از ایالات متحده به فضا نیروی البته یک چیز واقعیتقسیم کردن از نیروی هوایی در سال 2019 به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که ستاره برای ستاره و راه راه. Netflix بکشد کمدی جدید, جریان, شروع 29 مه آغاز می شود با یک متغیر (نام) رئیس جمهور به tweeting که او می خواهد در ماه ASAP. و این مرد به اتهام مقدس مسئولیت آوردن جنگ به دریای آرامش است, Steve Carell را وظیفه شناس ژنرال سابق خلبان جنگنده که رفته از تفنگ بالا به بالا برنج — اما می داند که هیچ چیزی در مورد فضا موشک و یا اتصال دو. “بیایید آپولو 13 گه از این!” او اعلام کرد.

به طور کلی نمی دانند ممکن است فضانورد خود را از آرنج خود را اما او با کمک فن آوری نابغه John Malkovich به عنوان یک غیر نظامی و غیر مستقیم مشاور. نورد چشمان او خیلی سخت آنها عملا باید یک مدار از خود او عمیقا بدبینانه در مورد برنامه نظامی او به عنوان wrangles هر دو لرز از علم و زنجیره ای از فرمان. Immaculately معلوم دقیق کت و شلوار و کراوات در همه زمان ها Malkovich به ارمغان می آورد یک جاذبه به رسیدگی است که می افزاید: شین از کلاس حتی زمانی که کمدی می شود احمقانه است.

John Malkovich است برای راه اندازی در فضا نیروی.


Netflix

و فضای نیروی کمیک شجره نامه است که البته بی عیب و نقص. این ایجاد شده توسط Greg Daniels, مرد پشت آمریکا اقتباس از دفتر و شرکت سازنده از شاه تپه و پارک و تفریح و سرگرمی. او و دفتر ستاره Carell, تصور فضا, نیروی و شما می توانید در قرعه کشی یک خط مستقیم بین دفتر و جدید نشان می دهد — این یکی دیگر از محل کار کمدی است که در آن همکاران با متغیر سطح صلاحيت در هر یک از دیگران’ اعصاب در حالی که کار به سمت احتمالا بی معنی هدف است.

تنها تفاوت این است که فضا زور نیست یک دفتر آن را وسیع پایگاه مخفی در کلرادو. و آن را به دستگاه فتوکپی در گردش در این محل آن را به یک موشک هزینه مالیات دهندگان تقریبا همان است که در چهار دبيرستان.

Funnily به اندازه کافی فضا نیروی انفجار در Netflix بکشد تنها چند هفته پس از Greg Daniels’ فن آوری های دیگر با مضمون نمایش ها شروع به جریان در آمازون است. این دو را نشان می دهد به اشتراک گذاری مشابه احساس می کنید که در آنها بخشی از یک نسل جدید از پست-دفتر کمدی که در آن طنزهای سنتی جایگزین شده توسط مرتب سازی بر اساس-از-com. وجود دارد مقدار زیادی از این را نشان می دهد در جریان سن: Bojack Horseman, Barry, استاد هیچ, بد, دختران لویی مرده به من و…. مرتب کردن بر اساس-از-com است که مرتب کردن بر اساس یک کمدی در حالی که مرتب کردن بر اساس به دنبال مانند یک درام.

اما آیا این خنده دار است ؟

مرتب کردن بر اساس از…

فضا نیروی است که قطعا بهتر از جنگیدن ها, اما هنوز هم احساس می کند مانند کمدی نیست به اندازه کافی خنده دار, درام نیست به اندازه کافی دراماتیک و طنز نیست و به شدت طنز به اندازه کافی. هر قسمت خود طنزهای سبک مجموعه قطعه اقدام به عنوان یک گفتوگو: Carell از دست می دهد و مهره خود را در یک mock-up lunar زیستگاه; او و Malkovich سر و گوش آب جاسوسی; و شبیه سازی جنگ های فضایی بازی چاله فضایی نیروی در برابر نیروی هوایی. در بین دانشمندان برخورد با سربازان روسی ناظر با این نسخهها کار برای گرفتن دست خود را بر روی هر دو کلی فناوری و دختر خود را و چینی ها یک قدم جلوتر از هر جهش بزرگ.

یک subplot در مورد بانوی اول طراحی مجدد فضای نیروی یکنواخت است slyly خنده دار به عنوان یک بازدید از دره سیلیکون hotshot اما نه هر subplot متصل می شود. Booksmart را دیانا نقره نقش کل دختر اما او عاشقانه داستان فقط از نوع مدار در اطراف بدون رفتن در هر نقطه. نه subplot در مورد عمومی, همسر, بازی های برگزار شده توسط underused Lisa Kudrow که ارائه نمی دهد بسیار جدا از رمز و راز او چگونه به پایان رسید که در آن او است.

Ben Schwartz از پارک ها و تفریح و سرگرمی را تضمین می کند فضای نیروی رسانه های اجتماعی بازی است که در نقطه.


Netflix

Carell بسیار جذاب شما نمی تواند کمک کند ریشه برای او حتی زمانی که او را در خود بیشتر jarheaded. اما شخصیت او و در واقع بسیاری از شخصیت ها می تواند بیشتر به شدت تعریف شده است. یک دلیل وجود دارد که ما به یاد داشته باشید مایکل اسکات دوایت جیم پم و بقیه کار را به همکاران: آنها آنقدر خاص با شناسایی صفات می خواهد و سرخوردگی. اما پس از تماشای اولین قسمت از فضا نیروی حتی پس از کل فصل اول, آن را سخت بدانید که Carell, عمومی واقع است. آیا او مطلوب بوروکرات یا gung-ho جنگنده سوار کار ماهر یا یک تظاهر به دیگر ؟ او حتی بر این باورند در فضا نیروی?

در کنار او حمایت شخصیت های بازی های برگزار شده توسط Jimmy O Yang and Ben Schwartz فقط … وجود دارد. یک روزنامه نگار و یک دانشمند است که نوع آن است. نه قادر است به نزول دندان های خود را به الهام دیوانگی ساخته شده است که خود را در دره سیلیکون و پارک ها و Rec شخصیت های به یاد ماندنی. ما صرف مقدار زیادی از زمان با Tawny Newsome فضایی نیروی افسر قبل از او نشان می دهد او جاه طلبی به عنوان یک فضانورد تا در اواخر فصل آن را مانند آنها فکر آن را در پایان فرایند نوشتن و رفت و هرگز پشت به آن اضافه کنید و به شخصیت او.

بله فضا نیروی اغلب خنده دار. اما برای هر impeccably بهنگام Malkovich لحظه یا جامد تهوع در مورد کسی که هل دکمه به پرتاب موشک وجود دارد cringey خط مانند “چه پس از Brexit? Frexit? Swexit?” یک AOC-esque است که کنگره با اشاره به تنها به عنوان “جوان عصبانی که کنگره” و کنگره شنوایی قطع شده است معترضان در کنیز داستان لباس است که کمتر از یک شوخی و بیشتر از چیزی که در واقع اتفاق افتاده است. مانند Daniels’ آمازون مرتب کردن بر اساس-از-com آپلود طنز احساس می کند مانند آن را فقط در چیزهایی اشاره به جای واقعا skewering آنها. برای مثال زمانی که شوارتز پوچ روزنامه فریاد می زند: “من باید به tweeting:” این نه یک punchline آن را به معنای واقعی کلمه خود را شرح شغل.

فضا نیروی ظرفیت به مدرن Dr. Strangelove استخوان افسرده jingoistic inanity از درایو به militarize فضا. در طنز از نظر این پرتاب موفقیت آمیز اما گام های کوچک می توانست gianter جهش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de