محافظت از کمتر: صرفه جویی در 25 درصد موارد تلفن و تقریبا هر چیز دیگری در ذره – CNET


speck2

ذره

گوشی خود را در یک مورد درست است ؟ حمل برهنه تلفن در اطراف وسوسه انگیز است سرنوشت به عنوان ادم ارزان خر ریک متوجه دست اول به تازگی هنگامی که او کاهش یافته خود را محافظت نشده تلفن “برای اولین بار تا کنون.” شما می توانید او را بشنود مربوط به آن داستان در این هفته ادم ارزان خر نشان می دهد پادکست های جاسازی شده در زیر این مقاله. اما من پرت شدن. من به تازگی به شما در مورد یک تعداد انگشت شماری از راه های ارزان به قفس یا جعبه گذاردن شما AirPods موردو در حال حاضر من باید 25% تخفیف برای اشتراک گذاری در تمام شیوه ای از موارد تلفن. از هم اکنون از طریق آخر هفته شما می توانید صرفه جویی 25 ٪ در تقریبا هر چیزی در مورد تلفن خرده ذره.

من یک فن از ذره برای سال های بسیاری است. ذره موارد به طور کلی هوشمندانه قیمت در یک میلیون طرح و سبک و در دسترس برای گوشی های بیشتری از شما می توانید یک چوب در لرزش. (توجه داشته باشید: آیا لرزش میله های در گوشی های. آن را عجیب و غریب و بی معنی.) ذره ارائه می دهد موارد برای بسیاری از اپل و گوشی های سامسونگ مدلهای macbook و iPads به علاوه یک انتخاب گسترده ای از موارد برای گوشی از گوگل, ال جی, موتورولا, Lenovo, Huawei, ZTE و بسیاری دیگر. اگر شما نیاز به یک مورد برای یک گوشی وجود دارد که من شرط می بندم شما می توانید آن را در ذره.

وجود دارد برخی از استثنا قابل توجه به 25% تخفیف فروش. با وجود این “صفحات ویژه” وضعیت آیفون SE موارد نیست با تخفیف برای مثال کدام یک بد شانسی اگر شما فقط برداشت یک گوشی جدید. و نه موارد برای آی فون 8 یا خاص و محدود محصولات. اما در بیشتر قسمت ها هر چیز دیگری است که با تخفیف از جمله موارد برای آی فون 11 خانواده و Samsung Galaxy S20و ذره عالی کوله پشتی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آی فون جدید SE (2020) و آی فون 11 Pro مقایسه


14:51


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>