افسر که به زانو در جورج فلوید گردن تا به حال بیش از یک دوجین شکایات قبل از شلیک

سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن میاندازند و دو نفر در طول 19 سال فعالیت حرفه ای و تا به حال نزدیک به 20 شکایات و دو نامه از توبیخ در برابر او.

درک چوین, 44 شد تمرکز از تظاهرات خیابانی و تحقیقات فدرال پس از او دیده می شد در تلفن همراه تصویری زانو بر گردن فلوید 46 ساله و یک مرد سیاه و سفید برای تقریبا هشت دقیقه دوشنبه شب در طول بازداشت خود در یک سوء ظن از گذراندن یک لایحه تقلبی. فلوید بود که دستبند و گویند او نمی تواند نفس بود مرده بعد از آن شب.

چوین که جلوی خانه بود با هایش قرمز رنگ و نقاشی های دیواری “قاتل” است نه گفتاری عموم فلوید پس از مرگ و وکیل او نیست پاسخ دادن به تماس ها به دنبال نظر. او و سه تن دیگر از افسران درگیر در Floyd را بازداشت و از کار اخراج شدند سه شنبه ،

ادامه مطلب: معترضان خشمگین جورج فلوید مرگ آتش به ایستگاه پلیس مینیاپولیس

مینیاپولیس شورای شهر سوابق نشان می دهد که چوین moonlighted به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش در مرکز شهر آمریکای لاتین کلوپ شبانه. او در میان یک گروه از خبرنگاران که باز آتش در یک سلاح سرد مشکوک در سال 2006 پس از یک تعقیب و گریز که به پایان رسید که مظنون اشاره اره-off shotgun در آنها. مظنون Wayne ریس اصابت چندین بار و درگذشت. یک هیئت منصفه تصمیم به استفاده از زور توجیه بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دو سال بعد چوین شات ایرا Latrell Toles به عنوان او در پاسخ به یک اختلاف داخلی.

جورج فلوید مرگ: FBI درخواست شاهدان, مردم با اطلاعات به جلو آمده

جورج فلوید مرگ: FBI درخواست شاهدان, مردم با اطلاعات به جلو آمده

با توجه به مطبوعات پیشگام حساب این حادثه یک اپراتور 911 دریافت تماس از یک آپارتمان و شنیده ام یک زن فریاد کسی برای جلوگیری از ضربه زدن به او. چوین و یک افسر دیگر وارد همانطور Toles قفل شده خود را در حمام. چوین مجبور راه خود را به حمام. Toles رفت و برای چوین تفنگ و چوین او دو بار در معده است. Toles جان سالم به در برده بود و به اتهام دو فقره جنایت انسداد است.

Toles گفت: روزانه وحش که مادر از فرزند خود به نام پلیس که شب و او فرار کرد به حمام ماموران پس از شکست پایین درب آپارتمان. چوین سپس شکست درب حمام و شروع به ضربه زدن به او و بدون هشدار. او گفت که مبارزه در دفاع از خود بود و بیش از حد گیجی به چوین تفنگ.

ادامه مطلب: پلیس در سراسر آمریکا محکوم جورج فلوید مرگ در بازداشت به منتقدان مکث

Toles گفت که او در نهایت مجرم به اتهام بزه و هنوز هم احساس درد از عکسبرداری است.

“او تلاش برای کشتن من در آن حمام” Toles گفت.

آنلاین شهرستان سوابق همچنین نشان می دهد که 17 شکایات واصل شده اند در برابر چوین. شانزده شکایت بسته شد با نظم و انضباط. باقی مانده شکایت تولید دو نامه از سرزنش و توبیخ رسمی با یکی ظاهرا مربوط به استفاده از یک تیم داشبورد خودرو دوربین. پرونده را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات در این ماده از شکایت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جورج فلوید مرگ ‘تکان دهنده’, ریزش می گویند که آیا افسر باید شارژ

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جورج فلوید مرگ ‘تکان دهنده’, ریزش می گویند که آیا افسر باید شارژ

چوین نیز بود در میان یک گروه از پنج افسران در سال 2011 که در تعقیب مردی به نام لروی مارتینز در یک مجتمع مسکونی پس از آنها خال خال او را در حال اجرا با یک تپانچه. یکی از افسران تری Nutter, شات مارتینز در تنه. مارتینز جان سالم به در برد. تمام افسران قرار داده شد در ترک اما تبرئه از هر گونه تخلف با رئیس پلیس تیموتی دولان گفت: آنها در عمل “مناسب و شجاعانه.”

کمتر شناخته شده است در مورد سه تن دیگر از افسران درگیر در Floyd بازداشت.

ادامه مطلب: افسر که به زانو در جورج فلوید گردن باید شارژ مینیاپولیس شهردار می گوید:

آنلاین سوابق دادگاه نشان می دهد که افسر نگهبانی در صحنه Tou Thao شد شکایت کرد و در دادگاه فدرال در سال 2017 به اتهام نیروی بیش از حد. با توجه به طرح دعوی در دادگاه Lamar فرگوسن ادعا Thao و شریک زندگی خود را متوقف و او را به عنوان او در راه رفتن به خانه در سال 2014 بدون هیچ دلیل و ضرب و شتم او. این شهر در نهایت حل و فصل دعوی در دادگاه برای $25,000.

شهرستان سوابق نشان می دهد شش شکایات واصل شده اند در برابر Thao. پنج بسته شد با نظم و انضباط. یکی باز می ماند. پرونده را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات بیشتر.

توماس لین پیوست زور به عنوان یک دانشجوی دانشکده افسری در مارس 2019 با توجه به آنلاین شهرستان سوابق. هیچ اطلاعاتی در مورد J. Alexander Kueng خدمات تاریخچه بلافاصله در دسترس بود. شهرستان سوابق نشان می دهد هیچ شکایتی در برابر هر کدام از آنها. وکلای مدافع برای Thao و Kueng نمی بازگشت پیام. لین وکیل Earl Gray کاهش یافته بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آسوشیتد پرس نویسنده Michael R. سیساک کمک به این گزارش از نیویورک است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>