چند نفره فاینال فانتزی در حال آمدن است به سوئیچ PS4 در اوت. 27 – CNET

اگر شما در فتح فاینال فانتزی 7 بازسازیشما احتمالا آماده برای یکی دیگر از دوز کلاسیک RPG سری. شرکت Square Enix را تحویل در اوت. 27 زمانی که remastered Final Fantasy Crystal Chronicles بازدید نینتندو سوئیچ, PS4, دستگاه های آندروید و iOS پس از کمی تاخیر.

شما می توانید تا چهار زن بگیرید و یاد دهید به مبارزه با دشمنان و حل پازل به شما به عنوان سفر به جمع آوری جادویی سوخت برای کریستال است که برای محافظت از شهر از خطرناک دمه — خیلی معمولی مدرسه فاینال فانتزی طرح.

نسخه اصلی کریستال تواریخ که دارای 80 امتیاز در تقویم به نینتندو گیمکیوب در سال 2003. آن چهار بازیکن در حالت کمی از درد و پس از آن نیاز به استفاده از سه بازی پسر پیشرفت های متصل به کنسول.

ss12

شما می توانید نبرد beasties با افراد خود را در فاینال فانتزی: کریستال تواریخ Remastered.

شرکت Square Enix

این remaster خواهد بود یک ارتقاء عمده با بهبود های صوتی و تصاویری جدید از شخصیت صدای زمینه و بلند آوازه شو. این همچنین شامل صلیب-بازی بازی های آنلاین با پشتیبانی پس مهم نیست که چه سیستم شما آن را دریافت و یا که در آن دوستان شما هستند. آن را نیز دارای یک “تقلید” از ویژگی های که به شما امکان تغییر ظاهر شخصیت است که از شخص دیگری شما را در ماجراجویی خود را. بنابراین اگر شما با یک به خصوص سرد به دنبال شخص شما در واقع می توانید آنها را تبدیل به.

اگر شما نمی توانید صبر کنید تا اوت بسیاری از فاینال فانتزی بازی ها در دسترس است بر روی دستگاه های مدرن. فاینال فانتزی 8 Remastered به خصوص گزینه خوب است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین بازی PS4 برای بازی در قرنطینه


3:23

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>