هنگ کنگ هشدار خروج از ویژه ایالات متحده وضعیت می تواند ‘شمشیر دو لبه’

هنگ کنگ را به دولت واشنگتن هشدار داد که خروج آن ویژه ایالات متحده وضعیت است که بیمه های شهرستان به عنوان یک مالی جهانی هاب می تواند یک “شمشیر دو لبه” و خواست ایالات متحده برای جلوگیری از تداخل در امور داخلی.

در این بیانیه آمد و به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به اعلام زود روز جمعه پاسخ خود را به مجلس پیشرفت امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ که دموکراسی فعالان و کشورهای غربی ترس می تواند تضعیف شهر آزادی.

ادامه مطلب: چین تصویب برانگیز هنگ کنگ قانون امنیت

این مستعمره سابق بریتانیا دارای درجه بالایی از خودمختاری تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

“هر گونه تحریم یک شمشیر دو لبه است که نه تنها ضرر منافع هنگ کنگ اما همچنین به طور قابل توجهی کسانی که از ایالات متحده” شهر دولت گفت: اواخر روز پنج شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کاخ سفید می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘امام’ با چین اقدامات در هنگ کنگ

کاخ سفید می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘امام’ با چین اقدامات در هنگ کنگ

آن اضافه شده که از سال 2009 تا 2018 ایالات متحده مازاد تجاری با هنگ کنگ بزرگترین در میان تمام آن شرکای تجاری در مجموع $297 میلیارد کالا و 1300 ایالات متحده شرکت های مستقر در این شهر است.

پکن می گوید قانون جدید را مقابله با تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی در این شهرستان است. آن را می توانید ببینید, چینی, سازمان های اطلاعاتی راه اندازی پایگاه وجود دارد.

ادامه مطلب: کانادا تاسیسات با دقت به چین حرکت می کند برای تحمیل هنگ کنگ امنیت قانون: کارشناسان

طرح مشتعل است, اولین اعتراضات در هنگ کنگ به صورت ماه به عنوان هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند این هفته باعث شد پلیس به آتش فلفل گلوله در قلب منطقه مالی شهر برای متفرق کردن جمعیت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: در گزارش روز پنج شنبه می تواند “دیگر گواهی که دلار هنگ کنگ همچنان به حکم (دیفرانسیل) درمان” از پکن است.

تظاهرات و تجمع در برابر چین پیشنهاد جدید امنیتی قانون

تظاهرات و تجمع در برابر چین پیشنهاد جدید امنیتی قانون

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow هشدار داد که دلار هنگ کنگ است که لذت می برد امتیازات ویژه تحت قانون ایالات متحده بر اساس آن درجه بالایی از استقلال از پکن در حال حاضر ممکن است نیاز به درمان مانند چین در تجارت و دیگر مسائل مالی است.

در بیانیه ای جداگانه در روز جمعه منتشر شده در چندین روزنامه های محلی هنگ کنگ رهبر کری لام خواست “شهروندان” به “عضویت در دست به دنبال رویاهای ما در حالی که کنار گذاشتن تفاوت های ما”.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادا و آمریکا و استرالیا به طور مشترک توبیخ چین بیش از هنگ کنگ, قانون تامین

او گفت: این قانون نیاز به دلیل “تهدید تروریستی” و از آنجا که سازمان دفاع از “استقلال و خودمختاری” را به چالش کشیده اقتدار پکن و دولت های محلی و التماس برای دخالت خارجی.

پنج خواسته از آخرین سال های طرفدار دموکراسی در جنبش اعتراضی شامل حق رای همگانی و مستقل تحقیق پلیس دست زدن به تظاهرات اما نه استقلال. یک اقلیت از معترضان دست تکان دادند “هنگ کنگ استقلال” پرچم.

استقلال آناتما برای پکن است.

پکن آوردن قوانین امنیتی جدید به هنگ کنگ, در این هفته

پکن آوردن قوانین امنیتی جدید به هنگ کنگ, در این هفته

این قانون امنیت همراه با یک لایحه به criminalise بی احترامی چین سرود ملی هستند دیده می شود توسط معترضان به عنوان آخرین تلاش های پکن برای تشدید کنترل خود را بر شهر است.

این قانون امنیت انتظار می رود به تصویب رسید قبل از سپتامبر محکوم شد همچنین توسط انگلیس و استرالیا و کانادا و دیگران. بریتانیا گفت که آن را به بیشتر ویزا حقوق به انگلیسی, ملی در خارج از کشور دارندگان گذرنامه از هنگ کنگ مگر اینکه چین تعلیق برنامه های خود را.

(نوشتن توسط Marius Zaharia; ویرایش توسط Michael Perry)

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>