اتحادیه اروپا مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت خواستار تغییر نمی دهد با توجه به UK, Michel Barnier مشاور می گوید

اتحادیه اروپا مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت خواستار تغییر نخواهد انگلستان تحت فشار میشل Barnier ارشد مشاور گفت: – فقط با یک ماه برای رفتن به توافق برسند فرمت.

Stefaan د Rynck گفت: در یک کنفرانس آنلاین است که کشورهای عضو بود دوباره حمایت “حداکثری” مذاکره دستور این هفته در گفتگو با بروکسل مذاکره کننده ارشد.

اما او گفت اتحادیه اروپا شد باز به بحث در مورد یک فرمت به زمان بیشتری برای مذاکرات و هشدار داد که هیچ معامله را ثابت خواهد بود “بسیار مخرب”.

اتحادیه اروپا اصرار انگلستان ثبت نام به یک تخته سنگ از پادمان در محصول و استانداردهای حقوق بشر در ازای دسترسی به بازار آن – که بروکسل خواستار “سطح بازی-field”.

اما دولت بریتانیا به دلیل خودداری از تن دادن به مطالبات و ادعا آنها خواهد بود نقض “حاکمیت” و جلوگیری از ایجاد تغییرات به طور مستقل از اتحادیه اروپا.

“همانطور که ما به خواسته های غیر منطقی بودن این است که خواسته های ما هیچ مدرک تحصیلی انگلستان می توانید به آنها تغییر خواهد کرد ما خواسته” آقای ده Rynck گفت: جلسه برگزار شده توسط این موسسه برای دولت است.

“این دستور آن است که 27 به ما داده اند با پارلمان اروپا پشتیبانی می کند. میشل Barnier و تیم خوب بود بحث این هفته با این تیم و آن مجلس.

“مردم بسیج فقط در اطراف است که دستور بود که اساسا تنها اتخاذ یک زن و شوهر از سال پیش. ما نیاز به پیدا کردن فضا برای مصالحه است که وفادار به دستور اتحادیه اروپا است و اساسا چالش نهفته است که جلوتر از ما.”

انگلیسی, مقامات نزدیک به مذاکرات گفته اند که اتحادیه اروپا نیاز به تشخیص که در آن زمان قطعنامه را هرگز خواهد بود که توافق توسط انگلستان و که اگر آن را می خواهد یک معامله آنها را مجبور به تغییر.

حفر در هر دو طرف افزایش می دهد چشم انداز بدون معامله در پایان سال است. برای جلوگیری از آن یک معامله را به امضا و یا یک فرمت به دوره انتقال به توافق رسیدند.

بوریس جانسون با این حال گفت که بریتانیا نمی خواهد ثبت نام به یک دیگر دوره گذار تحت هیچ شرایطی اما مهلت رسمی در قانون اتحادیه اروپا به توافق در پایان ماه ژوئن – در حال حاضر فقط یک ماه دور.

دور دیگری از مذاکرات است با توجه به شروع در روز دوشنبه و تاریخ و زمان آخرین هفته پیش از یک سطح بالا “سهام” را در اواسط ماه ژوئن بین بوریس جانسون و رییس کمیسیون Ursula von der Leyen. آخرین دور از مذاکرات در اوایل این ماه به پایان رسید با کمی پیشرفت قابل توجهی به گزارش های هر دو طرف با انگلستان را متهم به اتحادیه اروپا بودن ایدئولوژیک و اتحادیه اروپا را متهم به انگلستان از درک وضعیت آن قرار داده شده بود خود را در ترک.

آقای ده Rynck است که گاهی اوقات استفاده می شود به عنوان یک outrider توسط کمیسیون اروپا برای توضیح مواضع خود را در جزئیات گفت: واقعه: “ما هفت ماه در سمت چپ و چالش است.

“آینده رابطه وجود دارد یک زن و شوهر از رابطه جنسی خشن آجیل که نیاز به کرک هنوز هم در مسایل اقتصادی و امنیتی و مشارکت در حکومت.”

او ادامه داد: “وجود این پروتکل در ایرلند شمالی است که نیاز به اجرا و آماده به اجرا در 1 ژانویه (2021) که دوباره هفت سال از هم اکنون.

“اگر نیاز به زمان بیشتری آن نیاز به تصمیم مشترک و بنابراین ما باید گفت: ما قطعا برای باز کردن آن است. ارزیابی شخصی من با هم Covid بحران است و ما باید برای رسیدن البته به بهبود اقتصادی خواهد شد که یک چالش عظیم.

“آن را عاقلانه برای پایان دادن به این انتقال در پایان این سال ؟ این یک سوال باز است اما قطعا در اتحادیه اروپا طرف ما گفت: ما در حال باز برای فرمت.

“دیوید فراست که او به یک سخنرانی… در واقع اذعان کرد که تا پایان انتقال خواهد بود منفی وضعیت اقتصادی را تولید اقتصادی منفی اثرات کوتاه مدت.

“خوب است که این زمان مناسب به آن را انجام دهد ؟ آن را در دست ما در آن طول می کشد دو تا تانگو به عنوان آنها می گویند. بنابراین ما قطعا باز به بحث در مورد فرمت گذار. آن را نسبتا آسان تصمیم به گرفتن اگر شما توافق می کنید در این مدت و یکجا.”

او افزود: “ما نیاز به شروع به صحبت کردن در مورد این زودی اگر این چیزی است که بریتانیا می خواهم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>