تفسیر: شیب هزینه های همه گیر خواهد شد, قطع کمک های خارجی تمویل هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز

با کروناویروس در حال حاضر گسترش در یک وحشتناک سرعت از طریق بسیاری از آمریکای لاتین, مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا اعلام کرده است که ملتها در جهان در حال توسعه خواهد به زودی به صورت یک مگا قحطی “نسبت های کتاب مقدس.”

این توضیح برای این است که در حالی که COVID-19 نمی خواهد به طور مستقیم سبب وجود قحطی چرا که بسیاری از مردم زندگی در جهان را بیشتر شکننده اقتصاد هیچ کار آنها را نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای مواد غذایی برای خانواده خود و کشاورزان را بدون پول به صورت بذر یا کود.

با بسیاری از مردم و شرکت های تقاضاهای مصرانه برای کمک به, از آن آسان است به درک چرا WFP دیوید Beasley استناد کتاب مقدس در جلسه ای در ژنو است.

رو خیلی رقابت WFP نیاز به بانگ طبل با صدای بلند از آنجا که کشورهای در حال توسعه دارای منابع کمی برای مقابله با هر گونه رکود و خرید اینترنتی از COVID-19 را فلج خود را اقتصاد شکننده به مراتب بدتر از آنها کسانی که از چین یا غرب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ترودو رهبران جهان موضوع خواستار اتحاد جهانی در سازمان ملل متحد رویداد در coronavirus بازیابی

هنوز هم با چین و تقریبا تمام اقتصادهای غربی رو شیب دار هزینه ها و افزایش تقاضا برای کمک های خود را از شهروندان به دلیل مستندات است که تحميل شده به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 دشوار است برای دیدن چگونه درخواست فوری سازمان ملل برای $6.7 میلیارد دلار کمک غذایی خواهد شد.

آن را به عنوان آن خواهد شد سخت به اندازه کافی برای بالا بردن بیشتر از متوسط 90 میلیون دلار در کمک های که سازمان ملل متحد برای هماهنگی کمک های انسان دوستانه می گوید مورد نیاز خواهد بود برای کمک به گرسنه و صدها میلیون نفر بیشتر افرادی که در حال حاضر در فقر زندگی می کنند خواهد شد و گرسنه به دلیل بیماری همه گیر.

شفاف تلاش برای ترویج کانادا شانس برای یک غیر دائم و حق وتو-کمتر کرسی در شورای امنیت سازمان ملل در رای گیری ای که تنها چند هفته دور, نخست وزیر جاستین ترودو به اطلاع عموم نیاز به همکاری های بین المللی روز شنبه هنگامی که او co-میزبانی یک ساعته سازمان ملل متحد ویدئو کنفرانس.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

سازمان ملل متحد تا به حال به نام الکترونیکی جمع آوری به طوری که ده ها تن از رهبران می تواند اکسپرس پشتیبانی برای کاهش اثرات اقتصادی از COVID-19.

همه گیر داده ترودو یک مسئله جدی است که او می تواند سعی کنید خود را قبل از اینکه شورای امنیت سازمان ملل متحد رای دهند. اما نخست وزیر مختصر بیان نمی ارائه هر گونه پول جدید برای کمک به سازمان ملل متحد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نه وجود دارد هر نسخه از ترودو و یا هر کس دیگری برای جهان چگونه ممکن است از اینجا وجود دارد. آن بود به جای تکرار مکررات از تم های آشنا.

“برای اقتصاد جهانی به بهبود می یابند و برای ما داخلی اقتصاد به گزاف گویی ما نیاز به یک جهانی هماهنگ طرح” ترودو گفت.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید سازمان ملل متحد تنها راه ما ‘به گزاف گویی’ از COVID-19 و ‘همراه’

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید سازمان ملل متحد تنها راه ما ‘به گزاف گویی’ از COVID-19 و ‘همراه’

آیا هر کشور تحت تأثیر Trudeau, دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ آلمان آنجلا مرکل و یا فرانسه امانوئل پاکسازی به فراتر از کلمات شیرین و مطلوب و ارائه منابع برای بتن عمل تنها ممکن است شناخته شده تا پایان سال است.

این زمانی است که کشورها ممکن است به درک بهتر از چگونه یک سوراخ در آنها می شود و چه مقدار پول آنها خواهد بود مایل به هدیه به دیگران است.

شواهدی وجود دارد که در حال حاضر COVID-19 مؤثر کشورهای در حال توسعه به عنوان بد شده بود و می ترسید. بهترین چیزی است که به ندرت خبر خوب در مورد کوروناویروس است که وجود دارد نشده است تناسلی, جوش, جدید قاتل ویروس در میان میلیون ها نفر از پناهندگان برای مراقبت توسط سازمان ملل متحد در غزه و کشورهایی مانند اوگاندا و لبنان و بنگلادش که در آن میلیون ها نفر از Royhinga مسلمانان فرار کرد بعد از اینکه بی رحمانه پاکسازی از خیلی از میانمار.

و نه بیماری و در عین حال گرفته شده نگه شرکت در جنگ زدگان کشورهایی مانند سوریه و یمن و جنوب سودان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نه آن را به دلایلی که سرپیچی توضیح آسان برای چرا COVID-19 است و در عین حال تاثیر زیادی میان هند یک میلیارد نفر است. عفونت رای وجود دارد باقی می ماند نسبتا کم با وجود این واقعیت است که دولت دهلی نو ایده چگونه برای اجرای یک مستند بود به ارسال صدها میلیون نفر از فقیرترین شهروندان بازگشت به زادگاه و روستاها.

بسیاری از آنها تا به حال به سفر با پای پیاده و یا با دوچرخه به دلیل این کشور به سر می برند معروف اتوبوس و قطار بودند مانع از رفت و آمد است.

ادامه مطلب: سازمان ملل متحد درخواست میلیاردها دلار به نبرد coronavirus در جهان فقیرترین کشورها

اما چگونه می تواند شما را حس چگونه این ویروس به نظر می رسد تا حد زیادی پرش هند و اردوگاه های پناهندگان که در آن خانواده ها از هشت یا 10 نفر در حال شلوغ به یک چادر و یا زیستن در حالی که دیگر کشورهای فقیر در حال حاضر شروع به زندگی از طریق جهنم که چین تحمل در ماه فوریه ؟

ایتالیا, فرانسه, اسپانیا, بلژیک و انگلستان را تحمل کرده اند مشابه رنج و ایالات متحده شده است و پایدار آن از ماه آوریل است.

بهترین (یا بدترین) مثال از این است که امریکا لاتین. رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro به تمسخر نیاز برای قوی اقدامات پیشگیرانه از قبیل مستندات به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار بود اما دولت او در حال حاضر با اذعان به بیش از 25000 مرگ و میر و 400,000 عفونت.

مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador نیز در محرومیت به عنوان کشور خود را کشته و به آرامی افزایش یافته است به نقطه ای که در آن بیش از 460 نفر در حال حاضر در حال مرگ در هر روز است. شیلی کلمبیا و پرو در مبارزه کرده اند ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تعداد اند به آرامی خزنده در آفریقا, اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است هر چیزی مانند آن گزارش شده در اروپا است.

آیا دلیل این است که از بخت خوب یا کمبود پول برای تست مناسب است و در عین حال ناشناخته است.

ترودو قرار می دهد شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد به اوردرایو

ترودو قرار می دهد شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد به اوردرایو

یک عامل در تغییر نرخ مرگ می شود که بسیاری از مرگ و میر در غرب شده اند زندگی مردم در مراقبت از سالمند در خانه. از جمله موسسات واقعا نمی وجود دارد و در کشورهای فقیر که در آن به صورت مالی و فرهنگی دلایل بستگان سالمند معمولا با زندگی و مراقبت برای قوم و خویش خود را.

این ناهنجاری و ناهماهنگی را ارائه دهه کار برای محققان و آمار.

آنچه مورد نیاز امروز کمتر سخنرانی در مورد نیت خوب و خیلی سخت تر از صحبت در مورد پول و منابع غرب و چین در حال آماده شده برای هدیه به فقیرترین کشورهای جهان برای کمک به دفع کردن این فاجعه از COVID-19 و قحطی که به احتمال زیاد به دنبال در پی آن است.

متی فیشر بین المللی امور نویس و خبرنگار خارجی که مشغول به کار در خارج از کشور برای 35 سال است. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @mfisheroverseas

مشاهده link ”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>