بوریس جانسون شوخی کارشناسان پزشکی به آنها را متوقف کند بحث Dominic کامینگز ردیف

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون دهان خود کارشناسان پزشکی برای جلوگیری از آنها را آشکار که آیا آنها بر این باورند Dominic کامینگز’ مستند نقض آسیب دیده مبارزه با کروناویروس.

کریس Ersin و پاتریک blue palace hotel – در اولین حضور خود را پس از جنجال شکست – انتظار می رود به ارائه نظرات خود را در مورد احتمال صدمه به سلامت عمومی دستورالعمل.

اما نخست وزیر را متوقف و آنها را در پاسخ دادن به سوالات این ادعا: “بسیار مهم است که مشاوران ما در حال محافظت از کشیده شدن به بحث سیاسی.”

فوق العاده ممنوعیت آمد ساعت پس از دورهام پلیس ساخته شده خود را واضح و روشن باور است که آقای کامینگز آیا ارتکاب یک جرم در او روز از سفر خود به Barnard Castle, بعد از ترک لندن برای دورهام.

حکم پرسیده است: به گزارش باشگاه خبرنگاران آقای جانسون رئیس aide – حتی به عنوان او گفت: جلسه توجیهی روزانه است که او را در حال حاضر “رسم یک خط در زیر موضوع”.

افسر ارشد پزشکی و مشاور ارشد علمی پرسیده شد که آیا آنها معتقد بودند آقای کامینگز در حال تنظیم خوب “مثال” به رانندگی در سراسر کشور که Covid-19 عفونت مشکوک شد.

بعد سوال پرسید که آیا این جفت ارز خواهد “توصیه 60 مایل سفر خود را برای تست بینایی” – دفاع داده شده توسط مشاور برای سفر خود را به زیبایی نقطه.

تیم Farron سابق حزب لیبرال دموکرات رهبر بود در میان کسانی که به بیان ناباوری به tweeting: “Blimey! دهان بندکردن کارشناسان در میان همه گیر!

“آنچه که در بریتانیا انجام می شود به مستحق چنین بی کفایت و دروغگو رهبری فقط زمانی که آن را مورد نیاز مخالف؟”

آنجلا Rayner کار معاون رهبر را متهم کرد که نخست وزیر “Trumpesque” رفتار” از جمله توقف هر گونه پیگیری و سوال از روزنامه نگاران.

“PM مسدود کردن سوالات به blue palace hotel و Ersin خود را برای مشاهده در کامینگز کاملا اشتباه است و این را نتیجه گیری خود را بر روی آن” او گفت:.

هر دو از کارشناسان به نظر می رسد به توان برطرف نمی شود در نقطه ای قرار داده, باعث پیشنهادات آنها تا به حال تنها توافق کردند که به نظر می رسد اگر آنها محافظت از این موضوع است.

استاد Ersin این افسر ارشد پزشکی گفت: “تمایل به کشیده به سیاست است که به مراتب قوی تر در بخشی از آقا پاتریک و من از آن در است نخست وزیر.”

و آقا پاتریک مشاور ارشد علمی افزود: “من یک کارمند دولت هستم به لحاظ سیاسی خنثی, من نمی خواهم به درگیر شدن در سیاست و در همه.”

آقای جانسون در ضمن محروم خواهد رد او را coronavirus محدودیت به دلیل انتقاد از رفتار او به عنوان اعلام کرد مرحله بعدی کاهش مستند.

“نه, من فکر نمی کنم که مردم را پاسخ متفاوت, من فکر می کنم مردم را به دقت گوش دادن به آنچه که پیام” او اصرار داشت.

دورهام پلیس گفت که آقای کامینگز “ممکن است” را مرتکب نقض که مورد نیاز اقدام بیشتر.

نیروی تا به حال ساخته شده روشن است که اگر او تا به حال متوقف شده است در سفر خود به Barnard Castle, او می شده اند گفت: برای بازگشت به دورهام کرسی این باور است که یک جرم مرتکب شد.

زمانی که پروفسور Ersin و آقا پاتریک خواسته شد به دیدگاه های نخست وزیر در پا و گفت: “من می دانم که شما خواسته ایم کریس و پاتریک, اما من قصد دارم به میان امدن خودم اگر من ممکن است و محافظت از آنها را از آنچه که من فکر می کنم خواهد بود ناعادلانه و غیر ضروری تلاش برای پرسیدن هرگونه سوال.

“این بسیار مهم است که ما افسران پزشکی و علمی مشاوران دریافت نمی کشیده به آنچه من فکر می کنم اکثر مردم می دانیم این است که اساسا یک بحث سیاسی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>