مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور هدف قرار دادن Twitter, Facebook پس از توییت خود هستند واقعیت-بررسی – CNET


gettyimages-1215359495

منظور اجرایی خواستار دولت برای روشن شدن یک قانون فدرال که سپر آنلاین شرکت از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران.

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه که طول می کشد هدف در شبکه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook. نظم آمد و پس از توییتر برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای به صورت حاوی “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده.”

طی امضای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که رسانه های اجتماعی شرکت ها نیست “خنثی سیستم عامل” اضافه کرد که توییتر می شود “ویرایشگر با یک دیدگاه” هنگامی که آن را توقیف حساب های ویرایش و یا طول می کشد پایین پست.

“سانسور و تعصب یک تهدید برای آزادی خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تصور کنید اگر شرکت تلفن سکوت و یا ویرایش مکالمه خود را. رسانه های اجتماعی شرکت ها بسیار قدرت بیشتر و بیشتر در دسترس از هر شرکت تلفن در ایالات متحده است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام ‘قدرت بدون کنترل’…


2:03

رسانه های اجتماعی شرکت ها را بارها و بارها رد آنها سانسور محافظه کار گفتار اما توییتر واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها باید پرسیده بحث در مورد اینکه آیا آنها در حال خنثی سیستم عامل و یا ناشران. هر دو Twitter و Facebook را گفت: آنها نمی خواهند به یک “داور از حقیقت است.”

یک سخنگوی گوگل گفت که این شرکت محتوای سیاست هیچ تعصب سیاسی.

“ما روشن محتوا و سیاست های ما اجرای آنها بدون توجه به دیدگاه سیاسی ،” سخنگوی گفت. “ما سیستم عامل تقویت طیف گسترده ای از مردم و سازمان ها از سراسر طیف سیاسی به آنها یک صدا و راه های جدید برای رسیدن به مخاطبان خود را. تضعیف بخش 230 در این راه صدمه دیده بود اقتصاد امریکا و رهبری جهانی در آزادی اینترنت است.”

توییتر کاهش یافته است به نظر. Facebook گفت: آن یک پلت فرم برای نمایش متنوع و قوانین خود را اعمال می شود به هر کس.

“لغو و یا محدود کردن بخش 230 خواهد شد که اثر مخالف است. آن را محدود و بیشتر گفتار آنلاین و نه کمتر. با افشای شرکت ها به مسئولیت بالقوه برای همه چیز است که میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان می گویند این امر مجازات شرکت های را انتخاب کنید که اجازه می دهد تا بحث سخنرانی و تشويق سیستم عامل به سانسور هر چیزی که ممکن است توهین به هر کسی” یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت.

امضای این فرمان اجرایی تغییر نمی کند چگونه Twitter و Facebook عمل حداقل نه در حال حاضر. به جای آن خواستار دولت برای روشن شدن یک قانون فدرال که سپر آنلاین شرکت از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران.

کارشناسان که خواندن پیش نویس منظور در روز شنبه می گویند که به احتمال زیاد خواهد شد در دادگاه به چالش کشیده و برخی از نگرانی در مورد تاثیر آن بر آزادی بیان است.

“تا آنجا که او ممکن است مایل در غیر این صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه رئیس جمهور از توییتر. این دستور در صورتی صادر خواهد بود آشکار و خلاف قانون اساسی تهدید به مجازات رسانه های اجتماعی شرکت ها که شکنجه, رئیس جمهور,” آیتالله سیستانی ارشد قانونی وکیل کیت Ruane در بیانیه ای گفت: قبل از فرمان اجرایی را امضا کرده بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او پیش بینی سفارش خواهد بود در دادگاه به چالش کشیده اما انتظار می رود “به خوبی انجام دهد.”

منظور دستور وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال برای تماس با یک قانون اقدام به تجدید نظر در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت از سال 1996 است که محافظت از سیستم عامل های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران. آن را نیز به کمیسیون تجارت فدرال مسئولیت بررسی شکایت از تعصب سیاسی و تعیین اگر شرکت های فن آوری’ محتوای اعتدال سیاست در تضاد با تعهدات خود برای بی طرفی.

به منظور هدایت سازمان های دولتی به بررسی میزان فدرال دلار آن را صرف در سیستم عامل آنلاین نیز هست. آن را می پرسد دادستان کل آمریکا ویلیام Barr به کار با دولت به طور کلی وکیل برای بررسی اتهامات از تعصب.

Barr که پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در امضای این فرمان اجرایی گفت که بخش 230 کشیده شده است فراتر از آن قصد اصلی و رسانه های اجتماعی شرکت های درگیر در یک بیت از یک “طعمه و سوئیچ.”

سیستم عامل آنلاین رشد کرد زیرا آنها خود را به عنوان رایگان انجمن های عمومی که در آن انواع مختلفی از صداها شنیده می شود. در حال حاضر “آنها هستند که با استفاده از قدرت بازار به نیروی خاص ديدگاه” او گفت:.

FCC و FTC مستقل آژانس های پس از آن تا به آنها برای تصمیم گیری که آیا برای انجام مغلوب ساختن پیشی جستن را. “این بحث مهم است. کمیسیون ارتباطات فدرال را به دقت بررسی هر درخواست برای rulemaking ظ توسط وزارت بازرگانی” آجیت Pai رئیس FCC در بیانیه ای گفت: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور امضا.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به حرکت در آمد و پس از توییتر اضافه شده برچسب ها برای دو تا از توییت خود که در آن او ادعا کرد که پست الکترونیکی-در انتخابات رای خواهد بود “جعلی است.” کلیک کردن بر روی توییتر و برچسب به ارمغان می آورد شما را به یک صفحه با توییت از رسانه های خبری که در دولت پست الکترونیکی-در برگه های رای که به ندرت مربوط به تقلب انتخابات و مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای “بی اساس.” تهمت نیز به دروغ اظهار داشت: در توییت خود که کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به “هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد.” ثبت نام رای دهندگان را دریافت برگه های رای.

در طول کنفرانس مطبوعاتی تهمت هنوز هم خود را تکذیب کرد و صدای جیر جیر نادرست بود. او گفت که او با اشاره به مردم دیگر رای دهندگان رای گیری در آنچه که او به نام “انتخابات برداشت.”

در شب چهارشنبه, توییتر, رئیس, جک دورسی در پاسخ به انتقاد از خود مدیران شرکت بر روی برچسب.

“واقعیت را بررسی کنید: کسی است که در نهایت مسئول اعمال ما به عنوان یک شرکت است. لطفا ما را ترک کارکنان از این,” او نوشت. “ما همچنان به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است. و ما را پذیرفت و خود را از هر گونه اشتباهات ما را.”

دورسی همچنین افزود که برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها نمی توییتر را یک “داور از حقیقت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها او گفت: ممکن است “گمراه کردن مردم به فکر آنها نمی نیاز به ثبت نام برای دریافت رای گیری.”

با وجود دورسی اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انگشت اشاره در Yoel راث که سر توییتر سایت یکپارچگی است. راث نوشته شده بود توییتهایی انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن چند سال پیش اما توییتر گفت که تنها یک فرد نبود مسئول تصمیم گیری به واقعیت-بررسی رئيس جمهور توييتها.

توییتر رویکرد در تضاد با Facebook که نمی برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای. Facebook به طور معمول نمی کند ارسال پست ها و تبلیغات از سیاستمداران به آن شخص ثالث واقعیت-چکرز. در مصاحبه هایی که پخش شده در رادیو فردا و CNBC Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت که بیان سیاسی است که در حال حاضر به شدت طلبه و او فکر می کند, اینترنت, سیستم عامل نباید “داوران از حقیقت است.”

در حالی که منظور اجرایی را از تماس Facebook, توییتر و گوگل برای سانسور سیاسی سخنرانی برخی کارشناسان می گویند تهمت واقع شده و بهره مند از زمان تفسیرهای بخش 230.

“بخش 230 incentivizes سیستم عامل میزبان تمام انواع محتوا و بدون ترس از بودن در قبال آن است. آن را قادر می سازد سخنرانی سانسور نیست” Ruane گفت. “اگر سیستم عامل بودند و نه ایمنی بدن را تحت قانون و سپس آنها را در معرض خطر مسئولیت حقوقی است که می تواند با میزبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دروغ و افترا و تهدید.”

مایکل Kleinman, مدیر عفو بین الملل دره سیلیکون ابتکار به نام تهمت با حکم اجرایی “نگران کننده است.” “تهدیدات و اقدامات تلافی جویانه در برابر سیستم عامل است که در حال انجام این عمل ساده از واقعیت-چک کردن همه بیشتر نگران کننده توسط یک دولت است که همچنان برای حمله به رسانه ها و روزنامه نگاران برای انجام وظیفه حیاتی از سخن گفتن حقیقت به قدرت است. رئيس جمهور است decider از حقیقت است. در ادامه به بهره برداری از تعصب است خطرناک و غیر مسئولانه” او در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که عمل بیشتر در خارج از یک فرمان اجرایی خواهد آمد. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نیز پیش نویس قانون به شرکت های آنلاین از حمایتهای قانونی برای پست ها توسط کاربران است. تهمت نیز گفت: در گذشته که او را در نظر بگیرید بستن توییتر و رسانه های اجتماعی شرکت ها. مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او مطمئن نیستید که چگونه است که اتفاق می افتد اما که او را مجبور به درخواست وکلا و رفتن را از طریق یک روند قانونی.

“اگر آن را قادر به از نظر قانونی تعطیل من آن را انجام دهید. من فکر می کنم من می خواهم به صدمه زدن به (توییتر) بسیار بد اگر ما از آن استفاده نمی کند نمی,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>